Skocz do zawartości

Tłuste koty z urzędu


Krysia

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Ewa napisał:

Panie Burmistrzu mam takie delikatnw pytanie czy w Niedzielę był Dzień Dziecka czy Dzień Krzysia. Rozumiem że trzeba pomagać ale skoro jest Dzień Dziecka to nasze dzieci powinny mieć w tym dniu zapewnione atrakcje za które chyba nie powinno się płacić.

Burmistrz nie może płacić bo by mu zabrakło na sowitą wypłatę.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Ewa napisał:

Panie Burmistrzu mam takie delikatnw pytanie czy w Niedzielę był Dzień Dziecka czy Dzień Krzysia. Rozumiem że trzeba pomagać ale skoro jest Dzień Dziecka to nasze dzieci powinny mieć w tym dniu zapewnione atrakcje za które chyba nie powinno się płacić.

A za co trzeva było płacić ? Bo nie rozumie ? Dmuchańce ? Lody ? Wata cukrowa ? To było płatne czy bez pieniędzy ? Pytam z ciekawości 

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pamiętam ,żeby w kinie odbywało się piękny dzień Matki,czy pracownicy zapomnieli o tak pięknym dniu.Kiedys niedopomyślenia ,żeby nie obchodziło się Dnia Matki,pamiętam cała sala matek z dziećmi była ,dzieci śpiewały dla swoich mam ,teraz są inne proriety tej beznadziejnej władzy ,poprzewracało się im w głowach.Pieniadz nimi rządź.

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Dzik napisał:

Dziur jest 57 średnice od 10-45 cm. Myślę że  1,5 tony spokojnie wystarczy  Podsypki drogowej.  Załatwcie od tego z Gospodarstwa Rybnego. Zagęszczarkę ma blacharz, pogadaj z nim Włodek i działamy 

Jeszcze załatw pozwolenie ,ale najpierw okaż właściwe kwalifikacje. Powodzenia.

Odnośnik do odpowiedzi

O czym ty piszesz? Zdeklarował Włodek że zrobimy ta drogę we własnym zakresie, więc poświęcimy jedna sobotę i tyle. Drogę już remontują 15 lat i się doczekać nie możemy, każdy czy Liwak czy Racinowski tylko obiecywali!! 

Odnośnik do odpowiedzi
do głupka kupczyniaka
3 minuty temu, Dzik napisał:

O czym ty piszesz? Zdeklarował Włodek że zrobimy ta drogę we własnym zakresie, więc poświęcimy jedna sobotę i tyle. Drogę już remontują 15 lat i się doczekać nie możemy, każdy czy Liwak czy Racinowski tylko obiecywali!! 

Kupczyniak ty jesteś głupi jak but. Drogę asfaltową chcesz remontować podsypką? To własnie przez twoją głupotę gmina Ińska pada na pysk.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...