Gość

PODSZYWAJĄ SIĘ POD RDOŚ!!!!!!!!!!!!!!

Recommended Posts

Gość

Pewnie już kilkoro z Was zauważyło, że ktoś zaczął na miałce rozwieszać laminowane obwieszczenia od rdoś w sprawie oprysków. Dzwoniłem dzisiaj do tej instytucji w tej sprawie i mam do napisania kilka ważnych rzeczy. Pierwszą jest to, że nie jest to komunikat wydany przez rdoś. Nie ma pieczątki zatwierdzającej ani podpisu odręcznego delegowanej do tego osoby. Druga rzecz to brakuje sygnatury tego obwieszczenia dlatego Pani przez telefon w ogóle nie mogła go znaleźć u siebie na komputerze a to oznacza, że rdoś na pewno tego nie wydał. Trzecia sprawa jest taka, że jeżeli macie te obwieszczenia to najlepiej będzie je zgłosić na policję albo bezpośrednio do rdoś bo sprawa jest poważna i może a raczej na pewno zostanie wszczęte postępowanie wyjaśniające. Przynajmniej tak mi powiedziano przez telefon. Żarty żartami ale podszywanie się pod instytucję państwową jest karalne w Polsce a osoba, która się podpisała pod tym obwieszczeniem jest z działu organizacyjno finansowego http://szczecin.rdos.gov.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=324&Itemid=69 i zajmuje się czymś całkowicie innym.

Jeżeli szukacie potwierdzenia w tym co piszę to zadzwońcie do rdoś na numer: (91) 43 05 200.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Przejeżdżałem dzisiaj i tylko na jednej bramie wisiała biała kartka. To chyba został jedyny dowód na bramie gdzie stawiana jest hacjenda tego z hamburgerii. Może tam trzeba popatrzeć a na kartce linie papilarne chyba są?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

co tam takiego pisze , że sprawa jest poważna ?

Sprawa na tyle poważna, że ktoś się świńsko podszywa pod instytucję RDOŚ i straszy właścicieli. Kto i po co.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
naiwniak

Czy w innych częściach gminy też coś takiego ktoś zaobserwował. To może być śliska sprawa.Ten kto takie kwiatki wykonał pewnie zostanie ukarany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Sąd wy wiecie co tam pisze jak tylko na jednym płocie wisi!

Może sąsiadów ma złych i musi kryć się za instytucję. Zawsze jakaś parszywa owca w stadzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Słyszałem, że ten B. z H to potencjalny kandydat na fotel burmistrza. Trza was trochę po niemiecku za mordę wziąć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
!

Żarty żartami ale jeśli ktoś użył logo instytucji państwowej to chyba to jednak jest przestępstwo nawet jeśli by to było w dobrej wierze.Czy ktoś może jest w posiadaniu tego obwieszczenia czy jak tam to się zwało? Można za to nieźle beknąć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

ha ha ha wcześniej nie podobali się zza Buga a teraz zza Odry ha ha ha. Fakt - logo czyjegoś się nie kradnie. mam firmę to coś wiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Żarty żartami ale jeśli ktoś użył logo instytucji państwowej to chyba to jednak jest przestępstwo nawet jeśli by to było w dobrej wierze.Czy ktoś może jest w posiadaniu tego obwieszczenia czy jak tam to się zwało? Można za to nieźle beknąć.

Dowód jest a jakże już w Stargardzie w powiatówce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gość

hahaha , pytanie dlaczego czyta ten wywiadowca te ulotki , czy to jego płot ? ciekawski . Może to on zrobił sam celowo i teraz sieje ploty ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

hahaha , pytanie dlaczego czyta ten wywiadowca te ulotki , czy to jego płot ? ciekawski . Może to on zrobił sam celowo i teraz sieje ploty ?

Też myślę, że to ten co się teraz tam buduje -ten z niemiec co beemką bryka. Sąsiad zalazł mu za skórę :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Kurde!! Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Piszą, że pod szyldem instytucji wypisuje banialuki których nie ma prawnie. Znaczy gość przegina bo o coś mu chodzi straszeniem coś chce osiągnąć Tyle w temacie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

skąd ty to wszystko wiesz , co napisane nie chcesz ujawnić , a jednak jesteś pewien kto napisał . Coś mi się wydaje , że to akcja zrobiona przez takiego jak ty . Dlaczego wisi tylko na jego płocie , napisał sam do siebie aby straszyć sąsiada ? coś koleś padło ci na mózg o ile go jeszcze masz ?!

i jeszcze jedno jest dla mnie dziwne , ty wchodzisz na każdą posesję i czytasz co się znajduje na płocie lub skrzynkach listowych ! to mówi samo za siebie coś ty za jeden .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Słuchaj durniu źle skończysz. Nie próbuj wszystkich dopasować do siebie. Ja ci nie odpuszczę i twoją kartkę zawiozłem gdzie trzeba. Upewniając się wcześniej pod numerem który wpisałeś, że tam nikt o tym nic nie wie. Ty palancie z "rdosiu" he he he

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bmw

Cóż jak widać przyjezdni to ludzie nie bardzo do nas przyjaźnie nastawieni więc trzeba ich tak samo traktować. A ten gość z H. to jeszcze nie okupił winy za referendum. Przybądź do Ińska a ujrzysz światło dzienne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kasa

Ale chatę widać z drogi to na pewno stać go zagraniczniaka. Tylko ciągle nie widzę związku z tymi kartkami. Co to było i o co chodzi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Dalej nie rozumiem tematu , coś piszecie o rdośu , ale nikt nie pisze co tam było napisane .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Pewnie gówno i nasrane. A ty przeczytaj wątek od początku i dostaniesz olśnienia - dobra rada dla buraka z rady.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gość

Ja myślę że to jego przyjaciel radny Szafran szuka nowych tematów , gdyż na sesjach nie świeci bo zostaje szybko gaszony .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie