Skocz do zawartości

Nowy Burmistrz


Mieszkanka Ińska

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Gość napisał:

Zbigniew Mazurek tylko i wyłącznie 

Brawo!!!.Gdyby Pan Zbigniew został burmistrzem...to wstrzymane byłyby prace żwirowni w Ińsku i Studnicy, burmistrzowie pracowaliby na rzecz społeczności całej gminy. I o to cały czas chodziło i chodzi Ińszczanom.

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, tak napisał:

Brawo!!!.Gdyby Pan Zbigniew został burmistrzem...to wstrzymane byłyby prace żwirowni w Ińsku i Studnicy, burmistrzowie pracowaliby na rzecz społeczności całej gminy. I o to cały czas chodziło i chodzi Ińszczanom.

I szanował by ludzi. Bo obecnym burakom najłatwiej przychodzi zgnoić i wyrzucić na bruk.

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za ludźmi uczciwymi i pracowitymi,ponieważ widziałem jak burki źle ,a nawet tragicznie traktowali ludzi ,których nie powinni tak traktować.Jestem za Mazurkiem ,bo znam tego człowieka i wiem ,że on może jeszcze złych ludzi nauczyć rozumu i pokazać jak powinien burmistrz pracować.

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Wiara napisał:

Jestem za ludźmi uczciwymi i pracowitymi,ponieważ widziałem jak burki źle ,a nawet tragicznie traktowali ludzi ,których nie powinni tak traktować.Jestem za Mazurkiem ,bo znam tego człowieka i wiem ,że on może jeszcze złych ludzi nauczyć rozumu i pokazać jak powinien burmistrz pracować.

On tych ludzi nic dobrego nie nauczy, bo oni nie wiedzą co to jest dobro. Utworzyli mafijny układ i są pewni, że Ińszczanie na nich zagłosują. Jeśli wybierzemy Pana Mazurka, to wszyscy odetchniemy z ulgą i będzie szansa na to,że nasze miasteczko turystyczno-wypoczynkowe rozkwitnie jak 30 lat temu.

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, renia napisał:

On tych ludzi nic dobrego nie nauczy, bo oni nie wiedzą co to jest dobro. Utworzyli mafijny układ i są pewni, że Ińszczanie na nich zagłosują. Jeśli wybierzemy Pana Mazurka, to wszyscy odetchniemy z ulgą i będzie szansa na to,że nasze miasteczko turystyczno-wypoczynkowe rozkwitnie jak 30 lat temu.

Mazurek ale jesteś cyniczny. Sam siebie wychwalasz. Mniej chłopie honor. Wszyscy wiedzą jaki z ciebie sprzedawczyk. 

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Lol napisał:

Ludzie czy was pogięło całkiem, dobry gospodarz Mazurel koń by się uśmiał, widać było na Wisoli jaki on dobry gospodarz. Ja bym widział Marka Procyka. 

Wisolą zarządzał bardzo dobrze. Powstały niezbędne obiekty. Niestety to nasze władze zgodziły się na taką oczyszczalnię, że ścieki płynęły do Jeziora Wisola i to jezioro nie nadaje się do popularyzowania i uprawiania turystycznych sportów wodnych.

Odnośnik do odpowiedzi

Dopiero niedawno Kupczyński nagłośnienie robił i fotele zmieniał. Teraz znów dotacje na kino zrobili. Jakby nie było ważniejszych rzeczy do zrobienia. Robią sobie gniazdo do lewackich spotkań. Raz w omedze raz w kinie. Pieprzone komuchy, lewackie ścierwa. Przez miasto nie można prosto przejechać bo same dziury. No i jeszcze plac zabaw przy kinie!!! Won lewactwo, woooon....

Screenshot_20230426-221212.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wam powiem że cały czas michał i liwak siedzieli na wisoli, doili zbyszka jak mogli , wesele liwaka,  posiadówki druga kadencja burka wszystko tam a teraz obrabiają dupe bo im nie na rękę bo nie tańczy tak jak oni zagrają ze wszystkimi kto jest przeciwko im to zgnoją

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Niszczony od lat napisał:

A teraz skurczy byki na niego się wypieki i jeszcze chcą go zniszczyć ,jak innych pracowników.Musi to być ich koniec ,bo po Mazurku przyjdzie czas na innego.Oni maja niszczenie ludzi ,im nie poszluszni w nawyku.

Lewak powie- ale to nie ja, to vice. Jesteś szefem.To ty odpowiadasz za działania swojego vice i wszystkich urzędników w gminie. Wszystko idzie na twoje konto.

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, tak napisał:

Lewak powie- ale to nie ja, to vice. Jesteś szefem.To ty odpowiadasz za działania swojego vice i wszystkich urzędników w gminie. Wszystko idzie na twoje konto.

Lewak zawsze twierdzi że to nie ja, to nie moja kompetemcja, ja nic nie mogę, to oni, itd. byle nic nie robić.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...