Skocz do zawartości

Dziękujemy Policji i Burmistrzowi!!!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pragnę podziękować Policji i Burmistrzowi za szybką interwencję w sprawie tych co jeżdzą quadami przy plaży. Dzisiaj jest o wiele lepiej. Nie jeżdżą już jak szaleńcy i nie trzeba się bać, że kogoś rozjadą. A dla quadowców też coś mam. To artykuł z dzisiaj. Dbajcie o swoje bezpieczeństwo i innych bo wy przyjeżdżacie na kilka dni a po Was jeszcze inni chcą skorzystać z darów naszej przyrody.

Zmarł 12-letni chłopiec ranny w wypadku quada

12-letni chłopiec, który w środę został ciężko ranny w wypadku quada, kierowanego przez jego ojca, zmarł w czwartek w szpitalu w Katowicach – podała śląska policja. Ojciec dziecka w stanie ciężkim jest w szpitalu w Sosnowcu.

9deb17fcb150b844d3333f945ff6702a,46,1,134-0-533-533-0.jpg

W środę po południu w miejscowości Dzwonowice w gminie Pilica 38-letni mężczyzna jechał quadem w kierunku Gulzowa drogą wojewódzką nr 794. Wiózł 12-letniego syna i drugiego, 33-letniego pasażera.

Według policji, na prostym odcinku drogi z niewyjaśnionych dotąd przyczyn kierujący zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca quada i dziecko w stanie ciężkim trafili do szpitali.

Wiadomo, że 33-letni pasażer quada był pod wpływem alkoholu – badanie wykazało ponad 2 promile. Od kierowcy pobrano krew do badań. Policja ustala wszystkie okoliczności zdarzenia.

- Quady są przeznaczone do przewozu najwyżej dwóch osób. Ogólnie to pojazdy niebezpieczne, wymagające prowadzenia przez osoby doświadczone, a ten był dodatkowo pojazdem o dość dużej mocy – powiedział nadkomisarz Andrzej Świeboda z zawierciańskiej policji.

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/zmarl-12-letni-chlopiec-ranny-w-wypadku-quada,1,5485025,region-wiadomosc.html

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma za co dziękować :o Dzisiaj już jeżdżą jak szaleńcy. Zauważyłem ,że to małe dzieci. Rodzice bogaci a dzieci szpan na całego. Policji nie widziałem więc nie wiem czy należą jej się podziękowania :(

Odnośnik do odpowiedzi
burek uciekinier

Nie ma za co dziękować :o Dzisiaj już jeżdżą jak szaleńcy. Zauważyłem ,że to małe dzieci. Rodzice bogaci a dzieci szpan na całego. Policji nie widziałem więc nie wiem czy należą jej się podziękowania :(

Burmistrzowi też nie ma za co dziękować, w du..szy ma majówkę, wyjechał na urlop
Odnośnik do odpowiedzi
park krajobrazowy?

Niestety policjanci z Ińska ograniczyli się do przewiezienia swoich tyłków na pokaz w czwartek i to wszystko. Dla nich nie istnieją żadnego rodzaju długie weekendy i różnego rodzaju wrzaski oraz wiwaty noworoczne. Nadrobią na rowerzystach i niewinnych turystach. Po co kumplom z kładów utrudniać pijackie jazdy w nocy czy też w dzień. Kto wymyślił rezerwat "Kamienna Buczyna". Tam jest raczej zbiorowisko elementu nienaturalnego. Domek trząsł się ,chociaż nie rozpadł. Jak w takim hałasie wypoczywać.Czy lokalna policja tutaj pracuje wieczorami? Przecież strach wyjść na spacer bo można zostać stratowanym.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...