Skocz do zawartości

Burmistrz porzucił swoje "dziecko"


Rekomendowane odpowiedzi

„Działania pani burmistrz zresztą nieudolne i ślamazarne, polegały na kontynuacji tego, co rozpoczałem będąc jeszcze wiceburmistrzem Ińska†i dalej: „Sprawa budowy molo jest sięgnięciem przez burmistrz Działoszewską do gotowych planów, które pozostawiliśmy (duet Zimnicki-Racinowski) odchodząc przed czterema laty." - Jest to cytat z Dziennika Stargardzkiego z roku 2002 kiedy to pan Racinowski po raz pierwszy kandydował na burmistrza GiM Ińsko. Pan Racinowski nie potrafił przez 9 letni okres jego rządów w odpowiedni sposób zadbać o swój dawny pomysł jakim jest molo na plaży miejskiej w Ińsku. Stan techniczny mola pozostawia dużo do życzenia, plaża pochłaniana jest przez trawę, a dookoła widać pełno śmieci. Najgorsze jest to, że mieszkańcy cały czas pytają czy to prawda, że w tym roku molo ma być zamknięte, a burmistrz nie chce nawet zatrudnić ratowników. Jeżeli wokół perełki jaką bez wątpienia molo BYŁO krążą już takie pogłoski to potwierdza nieudolność IFS-u. Uzyskałem także informację, że stowarzyszenia LGR "Sieja" miało do dyspozycji ponad 1,5 miliona złoty na kąpieliska w ramach dotacji z Unii Europejskiej. Niestety nasi spece od pisania wniosków nie ruszyli nawet palcem aby ubiegać się o te pieniążki i pech chciał, że one przepadły. Za uzyskane na ten cel pieniądze można było by zrobić wtedy większy remont mola i uporządkować plażę. Jest to kolejny dowód NIEKOMPETENCJI pana Racinowskiego oraz jego specjalistów od pisania wniosków unijnych. Najgorsze jest to, że radni Ińskiego Forum Samorządowego patrzą na to wszystko i przyklaskują burmistrzowi Racinowskiemu. Wydawać się czasami może, że radni IFS żyją w takiej utopii jak mieszkańcy Korei Północnej. Więcej o molo w Ińsku w załączonym filmie.

Plaża i molo

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to nagranie z tego roku? Tak pytam bo dzisiaj byłam na spacerku i trawka zielona chyba to wszystko zakryła albo jest jednak posprzątane. Na molo co prawda strach wejść ale zielono i cicho na wodzie wręcz cudownie. Prośba do Pana Burmistrza na ośrodkach jest krupa quadowców. Tatusiowie i synkowie tatusiów robią sobie rajdy po głównej ulicy na plaży. Nie dość że ryczą że trzeba zwiewać to jeszcze strach co taki tatuś z synkiem wymyśli. Psa na smyczy ledwo utrzymałam. Proszę nie niszczcie tego co macie tu takie piękne i naturalne. Szkoda że od quadów nie pojadą dalej gdzie ludzi nie ma. Na dodatek po ulicy jeżdżą bez kasków i po dwoje na pojeździe dorosłych a z przodu dziecko. Policjo rusz się kochana bo kasa leży na drodze. Tylko zbierać. Chyba , że to koledzy z branży i są pod szczególną ochroną. No to zadzwonimy wyżej tam już nikt litości miał nie będzie.Kończąc- molo w rozsypce, motory na drodze jak śmierć i zielona trawka. Kontrast porażający.

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to nagranie z tego roku? Tak pytam bo dzisiaj byłam na spacerku i trawka zielona chyba to wszystko zakryła albo jest jednak posprzątane. Na molo co prawda strach wejść ale zielono i cicho na wodzie wręcz cudownie. Prośba do Pana Burmistrza na ośrodkach jest krupa quadowców. Tatusiowie i synkowie tatusiów robią sobie rajdy po głównej ulicy na plaży. Nie dość że ryczą że trzeba zwiewać to jeszcze strach co taki tatuś z synkiem wymyśli. Psa na smyczy ledwo utrzymałam. Proszę nie niszczcie tego co macie tu takie piękne i naturalne. Szkoda że od quadów nie pojadą dalej gdzie ludzi nie ma. Na dodatek po ulicy jeżdżą bez kasków i po dwoje na pojeździe dorosłych a z przodu dziecko. Policjo rusz się kochana bo kasa leży na drodze. Tylko zbierać. Chyba , że to koledzy z branży i są pod szczególną ochroną. No to zadzwonimy wyżej tam już nikt litości miał nie będzie.Kończąc- molo w rozsypce, motory na drodze jak śmierć i zielona trawka. Kontrast porażający.

Oni tylko przez tydzień wygrabili plażę, nawet kibli nie ustawili , wiedząc o 9 dniach wolnego.Na domiar strach korzystać z pomostu. dziecko mało mi nie wpadło do wody. Czy ten człowiek nie wie ,że odpowiada za pozostawienie mola bez remontu? Przecież ono nie jest zamknięte? Wstyd co się w tej wiosce dzieje...

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście że wszyscy znają Tomka. Znają i obawiają zwłaszcza mężowie o swoje żony. jako dyrektor używał aż miło co będzie jak zostanie burmistrzem? Drżyjcie panowie bo nadchodzi macho...............................

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...