Skocz do zawartości

Jak to ze sprzedażą gruntów przez PSL jest


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Luska napisał:

Banan wie jak się robi wymarzone urodziny dziecka,przecież już nie raz organizował urodziny swojemu.

Wie, nie wie. Chyba nie sądzisz, że robi to z dobroci serca?

Jemu chodzi o pozycjonowanie samego siebie już teraz bo w przyszłych wyborach będzie kandydował.

Czy jako radny, czy burmistrz, jeszcze nie wiadomo.

Odnośnik do odpowiedzi
Jaja jak berey
Godzinę temu, gość napisał:

Wie, nie wie. Chyba nie sądzisz, że robi to z dobroci serca?

Jemu chodzi o pozycjonowanie samego siebie już teraz bo w przyszłych wyborach będzie kandydował.

Czy jako radny, czy burmistrz, jeszcze nie wiadomo.

Michał chce wygryźć Jacka a się okaże że banan ich załatwi bez mydła. To by się zgadzało. Gdzie dwóch się bije (Michał kopie dołki pod Jackiem) tam trzeci (banan ) korzysta.

Odnośnik do odpowiedzi
Wiktor z wiochy

Ja jestem przekonany ,że Panowie burmistrzowie jeszcze będą bardzo żałować ,po tym jak z krzywdzili ludzi nie winnych ,jak ich upokarzali to nie może im pójść na sucho .Jestem pewien że karma wróci.Oby jak naj szybciej.Taki burmistrz pozwolił swojemu wice na coś tak haniebnego to się w pałę nie mieści.

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Wiktor z wiochy napisał:

Ja jestem przekonany ,że Panowie burmistrzowie jeszcze będą bardzo żałować ,po tym jak z krzywdzili ludzi nie winnych ,jak ich upokarzali to nie może im pójść na sucho .Jestem pewien że karma wróci.Oby jak naj szybciej.Taki burmistrz pozwolił swojemu wice na coś tak haniebnego to się w pałę nie mieści.

To kupa rządzi jackiem, kupa wyrzucał na bruk ludzi, a głupi Jacek mu na to pozwalał. Lista skrzywdzonych przez kupczyka ludzi jest długa, to conajmniej 20 osób.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, gość napisał:

Wie, nie wie. Chyba nie sądzisz, że robi to z dobroci serca?

Jemu chodzi o pozycjonowanie samego siebie już teraz bo w przyszłych wyborach będzie kandydował.

Czy jako radny, czy burmistrz, jeszcze nie wiadomo.

Nie zapominaj o Leśkiwie. Od też jeszcze ma ochotę odegrać jakąś rolę polityczną w Ińsku. Bliżej wyborów wszystko stanie się jasne, nie zabraknie przy tym niespodzianek.

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Mieszkaniec napisał:

Nie zapominaj o Leśkiwie. Od też jeszcze ma ochotę odegrać jakąś rolę polityczną w Ińsku. Bliżej wyborów wszystko stanie się jasne, nie zabraknie przy tym niespodzianek.

Leskiw to kolejny głupek. On jest w tej samej bandzie co kupa i lewak. Na razie lewak mu daje zarobić, ale nie wykluczone że za rok bedzie chciał wskoczyć na buraczany stołek

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Mirek napisał:

Leskiw to kolejny głupek. On jest w tej samej bandzie co kupa i lewak. Na razie lewak mu daje zarobić, ale nie wykluczone że za rok bedzie chciał wskoczyć na buraczany stołek

Jak tylko Leskiw się wychyli ze startowaniem to natychmiast Kupa go wykończy.

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, Jak to jest napisał:

A gdzie to spotkanie? Jak można podać termin spotkania bez podania miejsca. Pewnie przyjdą tłumy hi hi hi 

Screenshot_20230317-150245.jpg

Tygrysek jest akurat koszerny. To nie taki przypał jak Liwak, który do polityki poszedł żeby napełniać własną sakwę pieniędzmi i wykonywać rozkazy.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Mateo napisał:

Tygrysek jest akurat koszerny. To nie taki przypał jak Liwak, który do polityki poszedł żeby napełniać własną sakwę pieniędzmi i wykonywać rozkazy.

Ciągle nie wiem gdzie to spotkanie? No chyba nie w piwnicy!

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, widz napisał:

Na tym dzisiejszym spotkaniu z Kamyszem o był burmistrz pilnujacy drzwi do sali kina i nikogo z Ińska, przywieżli ich ze soba samochodami żeby było trochę ludzi

No to pełna demokracja jak w POst komunie,gumiaków i komuchów.W tej gminie nawet na sesji nieożna zabrać głosu bo tak ustaliła obecna sitwa.

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, widz napisał:

Na tym dzisiejszym spotkaniu z Kamyszem o był burmistrz pilnujacy drzwi do sali kina i nikogo z Ińska, przywieżli ich ze soba samochodami żeby było trochę ludzi

Zupełnie jak na sesjach 🙄

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Kiwak napisał:

Lewak ty sie zdecyduj co ty jesteś? Rano fotografujesz sie z PiSowcami a po południu mizdrzysz sie do PSLu. Klasyczne rozdwojenie jaźni.

Bo Lewak to taka polityczna k.urwa. Jak pijawka do każdego sie przyklei.

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, gość napisał:

Zupełnie jak na sesjach 🙄

Gdzie obietnica Banasiewicza który miał rozmawiać z radnymi o zmianie statutu! Gdzie pytam!

3 minuty temu, Kiwak napisał:

Lewak ty sie zdecyduj co ty jesteś? Rano fotografujesz sie z PiSowcami a po południu mizdrzysz sie do PSLu. Klasyczne rozdwojenie jaźni.

Liwak jest klasyczny ZSL....zawsze się dopasuje....

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...