Skocz do zawartości

Jak to ze sprzedażą gruntów przez PSL jest


Rekomendowane odpowiedzi

Tak to się robi! PSL umie czarować i króliczka z kapelusza wyciągnąć. Szykuje się nowa afera. Liwak wyprzedały już cały majątek za przysłowiową złotówkę. Tu zaniżyć tu unieważnić tam podać błędne dane. Zawsze znajdzie się powód by sprzedać za psi grosz. No i zawsze swojakom bo gdzieżby za godziwe pieniądze. Michał szczerze zapytam ! Za co my ci płacimy? Liwak ty nie powinieneś z pierdla wyjść. Nie dość że żwirowy kłamca to jeszcze sprzedajna suka. Już Pomeranian kupiła za obniżoną cenę grunty. Teraz kolejne idą pod swojski młotek. Kto te przetargi przygotowuje że jedne się unieważnia a drugie sprzedaje. Jak można działkę na przetarg wystawić pod innym numerem???

Screenshot_20230215-160847.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, Jacek napisał:

Nie wiem czy śmiać się, czy płakać.

Leśkiw ty partaczu jak przetarg zrobiłeś ? Specjalnie aby drugim razem wylicytować mniejszą kasę i podzielić się pod stołem.  Tak ja to się zrobiło z wieloma działkami.  Oj prokurator będzie miał kupe roboty.

Odnośnik do odpowiedzi

To jest sprawdzona metoda Liwaka. Przetarg do skutku najniższej ceny, I,II i III !! Tak było z działkami dla Tadka. RIO w Gminie siedzi i nie widzi? Gdzie jest IŃSKO PLUS? Przecież radny może składać wnioski do RIO. Bojom się czy już siedli na 4 literach. 

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, wziątka napisał:

To jest sprawdzona metoda Liwaka. Przetarg do skutku najniższej ceny, I,II i III !! Tak było z działkami dla Tadka. RIO w Gminie siedzi i nie widzi? Gdzie jest IŃSKO PLUS? Przecież radny może składać wnioski do RIO. Bojom się czy już siedli na 4 literach. 

Słyszałem że INSKO PLUS ma zakaz wstępu do urzędu.

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, gość napisał:

Przecież ten cymbał nie ma nic do gadania.PUWiS dyktuje ceny a oni tylko podnoszą swoje łapy - za.

Za tych co nie płacą za śmieci, zapłacą ci co sumiennie opłacają wodę i śmieci. Tak obmyślatuman Liwak I jego gówno.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, gość napisał:

Przecież ten cymbał nie ma nic do gadania.PUWiS dyktuje ceny a oni tylko podnoszą swoje łapy - za.

Ceny za wodę i ścieki regulują Wody Polskie nie puwis Gamonie zł a Opłate za gospodarowanie odpadami komunalnymi jest ustalana przez radę gminy Gamonie 

Odnośnik do odpowiedzi

Stawki opłat za wodę i ścieki, jakie będziemy płacić przez najbliższe 3 lata ustalają gminy i przedsiębiorstwa wodno-kanalizacyjne. Propozycje nowych cen od samorządów wpływają do Wód Polskich, gdzie są wnikliwie analizowane.

Odnośnik do odpowiedzi
gminne obowiązki

Wody Polskie przypominają wobec tego, że pełnią jedynie rolę regulatora tych cen. Sprawdzają, czy przedsiębiorstwo wodociagowo-kanalizacyjne uwzględniło rzeczywiste koszty zaopatrzenia mieszkańców w wodę i odprowadzania ścieków. Dostarczenie wody mieszkańcom to nadal zadanie własne gmin. 

Odnośnik do odpowiedzi
Jacek nic nie mogę

Jeśli burmistrz nic nie moze przy ustalaniu cen za wodę ścieki i śmieci to znaczy, że się nie nadaje na burmistrza. Ale nasz burmistzr ma zawsze kilka wymówek: "nie mam pieniedzy"  "to nie moja sprawa" 'Ja nic nie mogę" i jeszcze kilka. Do du py z takim burmistrzem!

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Gość napisał:

Ceny za wodę i ścieki regulują Wody Polskie nie puwis Gamonie zł a Opłate za gospodarowanie odpadami komunalnymi jest ustalana przez radę gminy Gamonie 

Teraz ten cymbał Liwak, będzie chciał powiązać opłatę za wodę i ścieki z opłatą za śmieci, czyli ile zużyjesz wody odpowiednio zapłacisz za śmieci. A co z tymi, którzy hodują zwierzęta gospodarskie,drób, podlewają ogrody ? A co z tymi co mają własne ujęcia wody? Jak im naliczyć śmieci? Te Gminy, które tak rozliczają wodę i śmieci, mają wieczne problemy,sprawy sądowe i pomału rakiem, wycofują się z tego poronionego pomysłu. Nasz buraczany gamoń i kłamca, swoją nieudolność w ściąganiu zaległości, przerzuca teraz na uczciwie płacących,  tym razem, za wodę i ścieki !!! IŃSKO PLUS do roboty !!!

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, woda napisał:

Teraz ten cymbał Liwak, będzie chciał powiązać opłatę za wodę i ścieki z opłatą za śmieci, czyli ile zużyjesz wody odpowiednio zapłacisz za śmieci. A co z tymi, którzy hodują zwierzęta gospodarskie,drób, podlewają ogrody ? A co z tymi co mają własne ujęcia wody? Jak im naliczyć śmieci? Te Gminy, które tak rozliczają wodę i śmieci, mają wieczne problemy,sprawy sądowe i pomału rakiem, wycofują się z tego poronionego pomysłu. Nasz buraczany gamoń i kłamca, swoją nieudolność w ściąganiu zaległości, przerzuca teraz na uczciwie płacących,  tym razem, za wodę i ścieki !!! IŃSKO PLUS do roboty !!!

Opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi, obliczana na podstawie metody „od ilości zużytej wody”, nie będzie mogła przekroczyć 7,8 proc. dochodu rozporządzalnego na 1 osobę ogółem za gospodarstwo domowe (ok. 150 zł) - to jedno z najważniejszych założeń nowelizacji podpisanej przez przez prezydenta Gamoniu 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gosc napisał:

Opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi, obliczana na podstawie metody „od ilości zużytej wody”, nie będzie mogła przekroczyć 7,8 proc. dochodu rozporządzalnego na 1 osobę ogółem za gospodarstwo domowe (ok. 150 zł) - to jedno z najważniejszych założeń nowelizacji podpisanej przez przez prezydenta Gamoniu 

Ty śmieciowy patałachu nie potrafisz ściągać opłat za śmieci to kombinujesz jak podwyższyć opłaty uczciwym mieszkańcom. Teraz za osobę jest 35 zł a ty kombinujesz żeby było 150. Nawet o tym nie myśl że mieszkańcy sie na to zgodzą. Za robotę się weź, ściągnij pół miliona zaległych nalezności i podwyżka nie bedzie potrzebna. A jak nie potrafisz to spier dalaj z tego stołka.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gosc napisał:

Opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi, obliczana na podstawie metody „od ilości zużytej wody”, nie będzie mogła przekroczyć 7,8 proc. dochodu rozporządzalnego na 1 osobę ogółem za gospodarstwo domowe (ok. 150 zł) - to jedno z najważniejszych założeń nowelizacji podpisanej przez przez prezydenta Gamoniu 

Czyli kutafonie, kombinujecie jak konie pod górę, aby obciążyć sumiennych waszą plugawą nieudolnością.  A 150 zł za śmieci to dla ciebie pikuś? Jak się ma 15 tyś.pensji to pewno tak.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...