Skocz do zawartości

Ogarnijcie się w tej biedronce


Basia

Rekomendowane odpowiedzi

Bylam dzisiaj na zakupach w biedronce i znowu to samo.Czy w tych wnekach przy kasach musza byc cukierki,gazetki albo inne bzdury,ktore po prostu przeszkadzaja przy pakowaniu i ukladaniu zakupow?Na samym poczatku,zaraz po otwarciu bylo wszystko ok,a potem jakis geniusz wpadl na ten pomysl.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.01.2023 o 20:51, Basia napisał:

Bylam dzisiaj na zakupach w biedronce i znowu to samo.Czy w tych wnekach przy kasach musza byc cukierki,gazetki albo inne bzdury,ktore po prostu przeszkadzaja przy pakowaniu i ukladaniu zakupow?Na samym poczatku,zaraz po otwarciu bylo wszystko ok,a potem jakis geniusz wpadl na ten pomysl.

Najgorsze są źle oznakowane towary i w promocji. Bierzesz bo myślisz, że jest promka, a przy kasie okazuje się, że system nie działa albo promocji nie ma. I to się nagminnie zdarza.

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Paweł napisał:

Najgorsze są źle oznakowane towary i w promocji. Bierzesz bo myślisz, że jest promka, a przy kasie okazuje się, że system nie działa albo promocji nie ma. I to się nagminnie zdarza.

Ińska Biedronka to zaprzeczenie jej funkcji,Ińsko ma managera z księżyca.Zresztą obsługa jest taka sama,dno.

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, tatar napisał:

Przeginacie!. Ja jestem zadowolony z obsługi w naszej Biedronce.

Do obsługi też nic nie mam. Mili, mówią dzień dobry, pomagają jak się czegoś szuka, to jest ok. Ale błędy w cenach i promocjach faktycznie się zdarzają. No i te notorycznie zatkane miejsca na zakupy. Na trójce i czwórce niech będą, ale na jedynce i dwójce mogliby sobie odpuścić.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...