Skocz do zawartości

Mieszkaniec


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś Ińsko podobało mi się,teraz nie lubię się spotykać z ludźmi ,myślę że ludzie bardzo się zmienili.Teraz wszyscy patrzą na to żeby jemu jej było dobrze ,nie szanują się ludzie nawet jeśli się znają od lat .Człowiek człowiekowi wilkiem jest. Żałuję że gdy byłam młoda ,że nie wyjechałam z tego burdelu.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Baskat napisał:

Kiedyś Ińsko podobało mi się,teraz nie lubię się spotykać z ludźmi ,myślę że ludzie bardzo się zmienili.Teraz wszyscy patrzą na to żeby jemu jej było dobrze ,nie szanują się ludzie nawet jeśli się znają od lat .Człowiek człowiekowi wilkiem jest. Żałuję że gdy byłam młoda ,że nie wyjechałam z tego burdelu.

To przykre, ale jest to tendencja ogólnokrajowa. Tak zostało poróżnione celowo niemal całe nasze społeczeństwo przez środki masowego przekazu, by łatwiej nim można było rządzić. Jest tak od wielu lat. Przez zastraszanie społeczeństwa covidem nadliczbowo zmarło ok.pół miliona Polaków.Obecnie straszeni jesteśmy wojną z Rosją, a do naszego kraju przyjęliśmy już na utrzymanie ok.8 milionów. Dotrą do nas kolejne miliony. Oddajemy im zaciągnięte kredyty na utrzymanie administracji, służby zdrowia, oświaty, służb spec.

Odnośnik do odpowiedzi
tzw.priorytety

Jakie są priorytety w ińskiej gminie,skoro dojazd dla żwirków jest ważniejszy (i nie mam tutaj na myśli Storkowa).Pytam gdzie jest większy ruch samochodowy?To wstyd kiedy się jedzie z kierunku Recza do gminy i dalej Chociwela.Czy idioci z gminy nie znają priorytetów?Przecież jesteście już dwie kadencje.To tylko świadczy o waszej indolencji i głupocie.A może świadomym działaniu przeciwko mieszkańcom.

Kompleksowa modernizacja infrastruktury drogowej w miejscowości Storkowo.

Inwestycja polegała na kompleksowej modernizacji dróg w miesjcowości Storkowo wraz z budową chodników, zjazdów i wymianą oświetlenia na zeroemisyjne.(Jak rozumieć to zero emisyjne skoro na tzw.Manchatanie i Orzechowej mamy zużycie energii jak w całym Ińsku).

Dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład - Program Inwestycji Strategicznych.(jasne, żwirownia to strategiczna inwestycja,niszcząca walory całej gminy).

Inwestycja zrealizowana na podstawie Promesy Inwestycyjnej NR 01/2021/10011/PolskiLad, która dała Gminie Ińsko lekko ponad 90% dofinansowania.(lekko to obecni burki wydają powierzoną kasę,nie licząc się z rzeczywistymi potrzebami mieszkańców).

Dofinansowanie 90,57 % - 3 325 000,00 zł

Wkład własny Gminy Ińsko 9,43 % - 346 163,29 zł (podajcie ile macie zysku z SKSM w skali roku).

Kolejny raz dziękujemy za wsparcie najwiekszej inwestycji w ostatnich latach w Gminie Ińsko.(opluwacie PiS,trzymacie z POst komuną i gumiaki ZSL a przecież nawet środki z Urzędu Marszałkowskiego pochodzą od Rządu).

Wykonawcą robót była firma Pol-Dróg Drawsko

 

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Pogoda napisał:

Napewno nie Zbycha ani Kazika sami się zgłosili parodia 

Zobacz na IŃSKO PLUS kto zgłosił P.Mazurka. Nie formularz,nie telefon od przyjaciela jak pisze zazdrosny Banan ale Kapituła Redakcji Głosu Szczecińskiego !!!

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Widać napisał:

Widać jak zazdroszczą,co taki Klimek ma już z Inskiem.Poszedl na szczaw to niech żre go.

Oni się sami pozgłaszali a Zbyszka głos specjalnym pismem zgłosił. Nie mogą tego przegryźć, banany, klimy, dolaty,kopciuch i inne tego typu pacany. 

Odnośnik do odpowiedzi
Magda no co ty?

Pytanko do MagdyB. Magda jak bedziesz odbierała nagrodę z rąk Pisowskiego redaktora naczelnego GS to nie bedzie cie paliło w ręce? Ty najwieksza antypisowska działaczka odbierzesz od pisu puchar? No jak ty to zrobisz?

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, tzw.priorytety napisał:

Jakie są priorytety w ińskiej gminie,skoro dojazd dla żwirków jest ważniejszy (i nie mam tutaj na myśli Storkowa).Pytam gdzie jest większy ruch samochodowy?To wstyd kiedy się jedzie z kierunku Recza do gminy i dalej Chociwela.Czy idioci z gminy nie znają priorytetów?Przecież jesteście już dwie kadencje.To tylko świadczy o waszej indolencji i głupocie.A może świadomym działaniu przeciwko mieszkańcom.

Kompleksowa modernizacja infrastruktury drogowej w miejscowości Storkowo.

Inwestycja polegała na kompleksowej modernizacji dróg w miesjcowości Storkowo wraz z budową chodników, zjazdów i wymianą oświetlenia na zeroemisyjne.(Jak rozumieć to zero emisyjne skoro na tzw.Manchatanie i Orzechowej mamy zużycie energii jak w całym Ińsku).

Dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład - Program Inwestycji Strategicznych.(jasne, żwirownia to strategiczna inwestycja,niszcząca walory całej gminy).

Inwestycja zrealizowana na podstawie Promesy Inwestycyjnej NR 01/2021/10011/PolskiLad, która dała Gminie Ińsko lekko ponad 90% dofinansowania.(lekko to obecni burki wydają powierzoną kasę,nie licząc się z rzeczywistymi potrzebami mieszkańców).

Dofinansowanie 90,57 % - 3 325 000,00 zł

Wkład własny Gminy Ińsko 9,43 % - 346 163,29 zł (podajcie ile macie zysku z SKSM w skali roku).

Kolejny raz dziękujemy za wsparcie najwiekszej inwestycji w ostatnich latach w Gminie Ińsko.(opluwacie PiS,trzymacie z POst komuną i gumiaki ZSL a przecież nawet środki z Urzędu Marszałkowskiego pochodzą od Rządu).

Wykonawcą robót była firma Pol-Dróg Drawsko

 

Czekam na odpowiedź obecnej sitwy.Co wy buraki macie do powiedzenia na powyższe zarzuty.

Odnośnik do odpowiedzi
Nie bedzie odp.
24 minuty temu, Pytam burków napisał:

Czekam na odpowiedź obecnej sitwy.Co wy buraki macie do powiedzenia na powyższe zarzuty.

Nie spodziewaj sie merytorycznej odpowiedzi. Stary burak zajmuje sie trzepaniem kasy, a młody trzepie ozorem. Zamiast odpowiedzi dostaniemy jako podatnicy 500 000 zł do zapłaty za wymiane lamp w Storkowie, bo buraki złe lampy zamówili a wykonawca owszem wymieni na dobre, ale trzeba mu zapłacić.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...