Skocz do zawartości

Ciszej w Storkowie


Kopalnia

Rekomendowane odpowiedzi

władza deprawuje człowieka, to widać, słychać i czuć

To pokazuje jak "opozycja" każda jest prymitywna i jak Bóg miły wyjdzie na tym jak Zabłocki na mydle. Czy to będzie, Jacek, Michał, Włodek, Bałm i wielu wielu im podobnych prostaków. Nawet jak się władzą nie jest to też się człowiek deprawuje co widać, słychać i czuć!

Odnośnik do odpowiedzi

Odwołać to można Włodka razem z jego komitetem. Ludzie co się z wami dzieje. Rozumy potraciliście czy jak? jakie odwołanie burka i rady? Kto to niby zrobi? Wielka trójca we wsparciu z tym z niemiec? Trzeba mieć nierówno pod czaszką ,żeby takie coś wymyśleć.

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem jedno! jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Już mi się rozjaśnił umysł co do OPOZYCJI. Straciłem nadzieję na normalność. Nie poprę żadnej opozycji. Powiem więcej jak "rajca" i "radny" będą kontynuować sprawę żeby nie powstała kopalnia to zostanę przy obecnej władzy i żadnych zmian nie będzie. ja wam to mówię.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo coś ci się pomieszało, poczytaj dokładnie co piszą dzisiaj radny i goście z obozu władzy, popatrz uważnie jakiego języka używają, jeżeli uważasz, że to są ludzie odpowiedni do reprezentowania ciebie w radzie no to wybacz!

Odnośnik do odpowiedzi

Olo coś ci się pomieszało, poczytaj dokładnie co piszą dzisiaj radny i goście z obozu władzy, popatrz uważnie jakiego języka używają, jeżeli uważasz, że to są ludzie odpowiedni do reprezentowania ciebie w radzie no to wybacz!

To nie oznacza dla mnie że nie mogą sprawować władzy. sami ich opluwacie, wyzywacie a szukacie poklasku u mieszkańców. Powiem po dzisiejszym dniu krótko i na temat- CWELE. Możecie się obrażać mam to w poważaniu.

Odnośnik do odpowiedzi

To nie oznacza dla mnie że nie mogą sprawować władzy. sami ich opluwacie, wyzywacie a szukacie poklasku u mieszkańców. Powiem po dzisiejszym dniu krótko i na temat- CWELE. Możecie się obrażać mam to w poważaniu.

Olo! Po tej wypowiedzi stwierdzam autorytatywnie, że jak najbardziej pasujesz do "radnego" śmiało możesz dać mu buzi! Żegnam!

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie i tu wychodzi oblicze opozycji. Ja na was liczyłem i wierzyłem, ze uda się zmienić ten marazm. Ale teraz mam oczy szeroko otwarte i wiem o co wam leci. Żwirownia ma być kluczem do wygranej w wyborach a jak nie wyjdzie to powiecie, ze to nie wasza wina. Taki sam trik jak Racinowskiego. Buzi Ani "radnemu" ani innemu "rajcy" dawał nie będę ale na was też już nie liczę. Poszli won z taką polityką na krótkich nóżkach. Co to jest? To jest zwyczajna chała.

Odnośnik do odpowiedzi

Jakiej opozycji? Ja do nich nie należę, ale brzydzę się wulgarnością jaką tu demonstrują ludzie z obozu władzy, ty olo do nich niestety dołączyłeś, skończyłem już z tobą dyskutować, możesz sobie popierać racinowskiego i jemu podobnych ile tylko zechcesz, oni już powoli idą w odstawkę, bo sobie na to solidnie zasłużyli.

Odnośnik do odpowiedzi

Jakiej opozycji? Ja do nich nie należę, ale brzydzę się wulgarnością jaką tu demonstrują ludzie z obozu władzy, ty olo do nich niestety dołączyłeś, skończyłem już z tobą dyskutować, możesz sobie popierać racinowskiego i jemu podobnych ile tylko zechcesz, oni już powoli idą w odstawkę, bo sobie na to solidnie zasłużyli.

Możesz mnie odstawiać ile chcesz. Prawda jest taka, że to ja i moi sąsiedzi i przyjaciele będą szli do wyborów. Fajnie wiedzieć, że masz w nosie przekonywanie mnie do siebie. To ja tobie życzę powodzenia i jako opozycja szykujcie się, że będzie więcej takich jak ja. Niech cię to nie zdziwi. Skończyłem to ja z wami "opozycją". reklamę pod blokami zrobię odpowiednią do twojego poziomu Michale!

Odnośnik do odpowiedzi

Czytam i nie wierzę. Czy to Ci sami ludzie i ta sama gmina? Miało być tak pięknie a jest jak zwykle. Michał gdzie Ty jesteś? Dlaczego nie promujesz swojego ładne bądź co bądź wizerunku. Co Cię podkusiło robić z siebie "tajniaka". Szkoda ,wielka szkoda takich ludzi i takich potencjałów. Radziłam by samemu pracować na siebie a potem przed wyborami decydować. Źle się dzieje. Pamiętaj, że przypiętą łatkę trudniej zmazać niż olejnicę. Jestem przede wszystkim zbulwersowana Twoją nieobecnością tu na forum( zakładając, że Ciebie tu na prawdę) nie ma. Co się to porobiło.

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.tvp.pl/sz...200213/10169660

Możecie zacząć od 9 minuty. Zazdroszczę takiej wiosce takich mieszkańców. Razem, wspólnie a nie jak u nas grupa ludzi się natrudziła, żeby potem reszta zrobiła bojkot i nie poszła. Wstyd na całą okolicę. Wszędzie było zdziwienie, że takich mamy mieszkańców a nie władze. Bo władza mogła sobie ale mieszkańcy mieli trzymać się murem za sobą. Bo to przecież wyższą intencję chodziło. Ciekawe czy u nas znajdzie się ktoś do oprotestowania przecież też w tej chwili robionego raportu wpływu na środowisko. Czy mieszkańcu znowu zawiodą na takim spotkaniu bo u nas takie z mieszkańcami też będzie. jedna wielka niewiadoma. A żwirownia w Ińsku tuż tuż. Jak mieszkańcy jeszcze nie zrozumieli swojego błędu jaki popełnili nie idąc do referendum to niestety RDOŚ ani sanepid nam nie pomogą tak jak w Kobylance. Tylko oni nie oglądają się na urzędy walczą sami o swój spokój i bezpieczeństwo. U nas każdy liczy, że to nie jego sprawa albo będzie dobrze bo dostaniemy kasę od kopalni na sport i piłkę do kopania a jeszcze inni, że miejsce pracy dostanie . Jaki głupi i naiwny jest polak przed szkodą a jaki głupszy po szkodzie.

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że na takie "sportowe" zachowanie naszych mieszkańców opozycja nie ma co liczyć. Nasi mieszkańcy liczą swoje pieniądze i sądzę , że jest to logiczne w dobie kryzysu. Liczą się miejsca pracy i utrzymanie rodziny a nie wymyślanie NIE bo NIE.

Odnośnik do odpowiedzi

A ty co "radny" zawsze przed wyjściem z gminy musisz klocka strzelić? Jeszcze popatrzycie na widowisko jak wam mieszkańcy odpłacą dobrem za nadobne. Szykuj dobre adidasy żeby dać szybko nogę jak cię dopadną na spotkaniu. czas nieuchronnie się zbliża.

Odnośnik do odpowiedzi

- Wybraliśmy tę gminę jako swoje miejsce na ziemi, bo uwierzyliśmy w zapewnienia wójta, że Kobylanka jest idealnym miejscem na wypoczynek i osiedlenie się - podkreśla Krzysztof Żyto. - Większość z nas docenia walory przyrodnicze gminy, jakość dróg i ogólnie jest zadowolona z życia tutaj. Inwestor chce nam pogorszyć warunki życia smrodem, hałasem, wyciekami gnojowicy i kiszonki. Nasza gmina nie posiada warunków do funkcjonowania biogazowni. A przede wszystkim brakuje akceptacji lokalnej społeczności.

K. Żyto zaapelował też do inwestora, aby „nie był uparty, lecz wycofał się ze swoich planów" i „nie szedł na wojnę ze swoimi współmieszkańcami". Dla Ewy Bejster ze stowarzyszenia „Medue" ważny był zapach, jaki można było poczuć, odwiedzając biogazownię w Grzmiącej.

Ten człowiek ma jak najmniej prawa żądać czegokolwiek. Wybudował się w Kobylance i myślał, ze krzywdy które wyrządzał innym ujdą mu płazem. To on jako starosta poszedł na rękę dzialoszewskiej i wydał decyzje na wypalarnię węgla i bioetanol. Nie przejmował się protestami mieszkańców Ińska i właścicieli domków rekreacyjnych. Nasze protesty leżą w teczkach w starostwie bez uwzględnienia przez tego pana. Teraz sam znalazł się po stronie mieszkańców i co panie Żyto łatwo jest walczyć z głupotą urzędnika???? Pamiętaj chłopie zło wraca do tych co je wyrządzili. To samo się tyczy buraka i jego radnych. Ta żwirownia będzie gwoździem do trumny dla całego ifs. Spraw najwyższy żeby tak było!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam po nazwiskach nie znam ludzi ale jak ktoś tak pisze, ze to ten gostek no to mu się należy.. Zrobić z Ińska taki wstrętny przemysł to hipokryzja. ale jak im przeszkadza to robią wielkie larum!!! Niech poczują smród , hałas i szczury to im może rozumy wrócą. Groby u nas odkąd jest spalarnia nie można nadążyć czyścić. Beczki bioetanolu straszą od każdej strony Ińska od którejkolwiek nie wjedziesz. Jeszcze kopalnię chcą zrobić to już jest karygodne. Ciekawe gdzie pobuduje się Racin to mu zafundujemy różne ekstrasy. niech chłop też poczuje swojski smrodzik.

Odnośnik do odpowiedzi
- Taki moloch w takim miejscu nie ma racji bytu - podkreśla Andrzej Świąder z „Parkowej Doliny". - Wzrośnie natężenie ruchu ciężkich pojazdów na naszych drogach, będzie więcej wypadków. A jak się ma 30 nowych obiecanych miejsc pracy do likwidacji wielu tutejszych hoteli i pensjonatów? Ile osób straci zatrudnienie przez biogazownię?

Mądrze mówi wzrasta natężenie ruchu a co dopiero u nas będzie? Wanienki 40 tonowe sto sztuk dziennie w jedną stronę i z powrotem. Już to sobie wyobrażam. Masakra!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...