Skocz do zawartości

Ciszej w Storkowie


Kopalnia

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd wiesz, ze rządzą? Może ja wyrażam jak wy swoje poglądy jako mieszkaniec! Może ja lubię tę władzę i ona mi odpowiada!. Dlaczego mam myśleć jak mi ty każesz? Człowieku zastanawiaj się po dziesięćkroć zanim zrobisz komuś zarzut albo posądzisz. Bo jak ty jesteś w opozycji i masz swoich popleczników to nie znaczy że ja nie mogą być w opozycji do ciebie i mieć swoich popleczników. Oducz się warchole jeden, że nie wszystko jest takie złote jak się tobie świeci. A wasze warcholstwo to dopiero pokaz słomy w butach.

Brawo! Brawo! Brawo! To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że obecna władza jak najszybciej powinna przejść do lamusa

Odnośnik do odpowiedzi

Skąd wiesz, ze rządzą? Może ja wyrażam jak wy swoje poglądy jako mieszkaniec! Może ja lubię tę władzę i ona mi odpowiada!. Dlaczego mam myśleć jak mi ty każesz? Człowieku zastanawiaj się po dziesięćkroć zanim zrobisz komuś zarzut albo posądzisz. Bo jak ty jesteś w opozycji i masz swoich popleczników to nie znaczy że ja nie mogą być w opozycji do ciebie i mieć swoich popleczników. Oducz się warchole jeden, że nie wszystko jest takie złote jak się tobie świeci. A wasze warcholstwo to dopiero pokaz słomy w butach.

W taki wulgarny sposób swoje poglądy możesz wyrażać w oborze, a nie tu na publicznym forum

Odnośnik do odpowiedzi

Oj szkoda mi tego Michała! Niby zniknął z tego forum a palce mu z klawiatury nie schodzą. Z tym politologicznym poglądem nic tylko do instytutu jakiegoś a nie do rządzenia młotku. Dobrałeś sobie ludzi do komitetu jak do referendum. Skończysz jak za pierwszym razem. Nie sil się na mądre slowa bo trzeba je jeszcze rozumieć a ty nie wiesz o co idzie . Oboreę sami sobie już zaklepaliście :P

Odnośnik do odpowiedzi

Panie Mazurek nie czepiaj się Michała, Włodka czy Jacka bo ja to nie oni. Twój język tzn. opozycyjni skur...... świadczy o tobie i całej ciemnej masie 13 ciołków z IFS!!! Czujecie zagrożenie z ich strony, że za każdym razem ich atakujesz? Mazurek jedna z głównych twarzy IFS pokazuje po raz kolejny jakimi są burakami na czele z panem Racinem burakiem !!!

Odnośnik do odpowiedzi

Panie Mazurek nie czepiaj się Michała, Włodka czy Jacka bo ja to nie oni. Twój język tzn. opozycyjni skur...... świadczy o tobie i całej ciemnej masie 13 ciołków z IFS!!! Czujecie zagrożenie z ich strony, że za każdym razem ich atakujesz? Mazurek jedna z głównych twarzy IFS pokazuje po raz kolejny jakimi są burakami na czele z panem Racinem burakiem !!!

Bałwan siedź na d****! Ty już pokazałeś swoje pięć minut. Wszyscy wiedzieli potem czemu referendum padło. Taki s******* jak ty najpierw niech się uczy polskiej kultury a potem poucza innych. Śmieciu jesteś pomiotem niemieckich obywateli. Nie masz tu głosu więc morda w kubeł prostaku.

Odnośnik do odpowiedzi

pisz, nie bój się, nie daj się zastraszyć, masz prawo wypowiadać się o sprawach ważnych dla naszej społeczności, takie prawo dała ci demokracja

A gdzie ty tutaj widzisz demokrację? Chyba ciebie piorun popieścił. Przecież tutaj jest klika od gminy,po szkołę i przedszkole. A jaka tutaj jest społeczność? To stado baranów,które można prowadzić do koryta jak się chce. Nawet komuchy pochowali się po kątach ze strachu o utratę swoich nie zawsze uczciwie zdobytych powiedzmy to środków pieniężnych.

Odnośnik do odpowiedzi

pisz, nie bój się, nie daj się zastraszyć, masz prawo wypowiadać się o sprawach ważnych dla naszej społeczności, takie prawo dała ci demokracja

Demokracja to możliwość wypowiadania swoich myśli a nie oskarżeń bezpodstawnych. Nie wpuszczaj szczeniaku w maliny innych. sam zniknąłeś z forum i posługujesz się nikiem "Gość" a innych podjudzasz szubrawcu. Potrzebujecie wsparcia do swojej "opozycji" w Ińsku nic się nie ukryje. My już wiele wiemy co piszczy w trawie. Wpisz w google słowo demokracja i dobrze je przeczytaj ze zrozumieniem.

Odnośnik do odpowiedzi

A gdzie ty tutaj widzisz demokrację? Chyba ciebie piorun popieścił. Przecież tutaj jest klika od gminy,po szkołę i przedszkole. A jaka tutaj jest społeczność? To stado baranów,które można prowadzić do koryta jak się chce. Nawet komuchy pochowali się po kątach ze strachu o utratę swoich nie zawsze uczciwie zdobytych powiedzmy to środków pieniężnych.

Tu się z tobą nie zgodzę, komuchy nigdzie się nie pochowali, siedzą przy korycie i dbają o własny tyłek, I sekretarz, TW "Janek" ze służb komunistycznych, następny to zatwardziały komunista, emeryci którzy dorobili się za komuny, mało ci jeszcze?

Odnośnik do odpowiedzi
Demokracja – ustrój polityczny i forma sprawowania władzy, w których źródło władzy stanowi wola większości obywateli (sprawują oni rządy bezpośrednio lub za pośrednictwem przedstawicieli).

Obecnie powszechną formą ustroju demokratycznego jest demokracja parlamentarna. Gwarantem istnienia demokracji parlamentarnej jest konstytucja, najczęściej w formiepisanej.

Gdzie tu pisze palancie o obrażaniu w imię dochodzenia do władzy? Większość obywateli popiera obecną władzę i nie mają do niej zastrzeżeń. Więc jak piszesz coś to ty właśnie używaj swojego imienia i nazwiska bo tylko tobie jest źle. A jednostka nie stanowi ogółu. Nie uczyli cię na politologii? Bo, że Włodek nie zna się to już wiemy od dawna.

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie tu pisze palancie o obrażaniu w imię dochodzenia do władzy? Większość obywateli popiera obecną władzę i nie mają do niej zastrzeżeń. Więc jak piszesz coś to ty właśnie używaj swojego imienia i nazwiska bo tylko tobie jest źle. A jednostka nie stanowi ogółu. Nie uczyli cię na politologii? Bo, że Włodek nie zna się to już wiemy od dawna.

No widzisz? Nikt ciebie nie obraża, ale za to ty nazywasz mnie palantem, czy to nie jest obrażanie z twojej strony? No radny weź się w garść!

Odnośnik do odpowiedzi

panie Mazurek pisałem już, że pudło!!! Chcielibyście aby się okazało, że to pisze ktoś ze znienawidzonej przez was trójki. Niestety panie Mazurek nie popiera was większość. Wynikiem tego niezadowolenia społecznego jest powstająca kolejna opozycja do was. Już niedługo się przekonacie sami.

Odnośnik do odpowiedzi

panie Mazurek pisałem już, że pudło!!! Chcielibyście aby się okazało, że to pisze ktoś ze znienawidzonej przez was trójki. Niestety panie Mazurek nie popiera was większość. Wynikiem tego niezadowolenia społecznego jest powstająca kolejna opozycja do was. Już niedługo się przekonacie sami.

Ha ha ha już się boimy ha ha ha. Tak myślimy, że przyjdzie świeża opozycja. Tylko co z tego? Wytłumacz bo nie rozumiem tego wpisu. Czemu cię ten Mazurek boli. Może to nie Mazurek tylko bmw z doklejonym plakatem ha ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Odnośnik do odpowiedzi

panie Mazurek pisałem już, że pudło!!! Chcielibyście aby się okazało, że to pisze ktoś ze znienawidzonej przez was trójki. Niestety panie Mazurek nie popiera was większość. Wynikiem tego niezadowolenia społecznego jest powstająca kolejna opozycja do was. Już niedługo się przekonacie sami.

Od tygodnia pudłujesz ! Rajca , nie bierze udziału w pyskówkach bo ta jest poniżej pewnego poziomu. Trzeba zaczekać na merytoryczną dyskusję dotyczącą tego wątku a więc kopalni żwiru. Przyhamujcie piętą odrobinę i do "tematu" !!

Odnośnik do odpowiedzi

panie Mazurek cały czas pan tutaj pyskuje, więc znowu pokazujesz, że KŁAMIESZ

A ty cymbale z bmw zamknij ryja bo licho nie śpi. Nie ubliżaj człowiekowi który nie bierze dyskusji w ogóle. Poczekaj jak przyjdziesz w odpowiednie miejsca i jak będziesz musiał spojrzeć Panu Mazurkowi w oczy. Chciałbym ten moment uchwycić kamerą.

Odnośnik do odpowiedzi

Od tygodnia pudłujesz ! Rajca , nie bierze udziału w pyskówkach bo ta jest poniżej pewnego poziomu. Trzeba zaczekać na merytoryczną dyskusję dotyczącą tego wątku a więc kopalni żwiru. Przyhamujcie piętą odrobinę i do "tematu" !!

I tu się zgodzę z "rajcą". Posłuchaj niemiecka jąkało, możesz się jawić i znikać jak robisz to odkąd nabyłeś tu grunty. Ale nie wiem czy zagrzejesz długo miejsce. Czas wszystko pokaże nawet twoje ciemne strony.

Odnośnik do odpowiedzi

radny cały czas nam udowadniasz, że nie jesteś cywilizowaną osobą, brak ci wychowania i szacunku do drugiego człowieka, z takim słownikiem nie nadajesz się do pełnienia funkcji radnego,

Jezu nie wytrzymam! No wszyscy się teraz nadają do władzy tylko nie ci co rządzą. A to niby dlaczego? Co wy chcecie od obecnej władzy? mnie się właśnie teraz żyje dobrze. Nie ma kłótni, w gminie spokój, wszystko działa i co co chodzi? Że pieniądze? Że wam żal dupę ściska ,że nie wy. Niestety musicie jeszcze jedną kadencję poczekać. Bo my mamy zamiar pozostać.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...