Skocz do zawartości

Banan ogarnij ryj


Zbyszek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Znajomy Moroza napisał:

Np Pana muzyka bardzo dobrego Moroza

A Jakuba kto posunął ? Odpowiedzialny za kulturę Kupczyński  !! Kontrola dokumentów, umów ICK -KupaJudasz co w orszaku 6 stycznia będzie rozdawał srebrniki. 

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, WSytr napisał:

Spytaj się Jakuba ,jak jesteś ciekawy.

Michał czy ty masz Kubę za głupka? Myslisz że Kuba nie wie kto go wyrzucił z pracy? A najgorsze dla ciebie było to, że był powszechnie chwalony, a już nie mogłes strawić tego że chwaliła go wieża ze swoimi babkami.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Iza napisał:

Kuba pokazał klasę i wartość w radiu w którym teraz pracuje, nie przez przypadek wzięło go radio Supernowa. Ja jako Mieszkanka jestem dumna z Kuby. 

Wszystkie baby szczaly na widok Kubusia w kinie.

Odnośnik do odpowiedzi

Michał ogarnij swoich tępych pracowników ,co oni wypisują na plakacie o wspólnym kolędowaniu.Mam się zapisać ,żeby zaśpiewać wspólnie z ludźmi w kościele na trzech króli  ha ha jest to nie do rzeczne .Ale popisy .co za tepaki.

Odnośnik do odpowiedzi

MichałK odgrzewa stare kotlety i sam kręci bat na siebie. Pan racinowski tak forsował żwirownię, że jej nie przeforsował, dopiero Liwak z Kupczyńskim otworzyli żwirownię a niby byli przeciw. Dwaj starzy hipokryci i kłamcy i oszuści.

Odnośnik do odpowiedzi
nauczyciel+zmywakowy
Godzinę temu, żwir napisał:

MichałK odgrzewa stare kotlety i sam kręci bat na siebie. Pan racinowski tak forsował żwirownię, że jej nie przeforsował, dopiero Liwak z Kupczyńskim otworzyli żwirownię a niby byli przeciw. Dwaj starzy hipokryci i kłamcy i oszuści.

Będzie połykał takie same !!!

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Gość napisał:

Oglądam sesję i nie wierzę opozycja Ińsko Plus nie zabiera głosu, co to jest? Przez całą sesję pary z ust nie puścili. Wszystko jest ok  ?

Zaskoczeni chyba byli, że jak Zbyszek był przewodniczącym Rozwoju Gospodarczego budżet miał 19 mln zł za Diabła ma 25 mln. 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gość napisał:

Zaskoczeni chyba byli, że jak Zbyszek był przewodniczącym Rozwoju Gospodarczego budżet miał 19 mln zł za Diabła ma 25 mln. 

Ja także jestem bardzo zaskoczona. 25 milionów a w Ińsku nic sie nie dzieje? Wszystko przejedzą.

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Gość napisał:

Oglądam sesję i nie wierzę opozycja Ińsko Plus nie zabiera głosu, co to jest? Przez całą sesję pary z ust nie puścili. Wszystko jest ok  ?

Sołtys mi powiedział,że IŃSKO PLUS nie zabierało na tej przedwigilijnej sesji głosu,bo w wigilię to i bydło mówi ludzkim głosem. Więc nie przeszkadzali Liwakowi, Kujawskiemu, Woźniakom czy też Dołączę w zachwalaniu tego Gminnego gnoju.

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Sołtys napisał:

Sołtys mi powiedział,że IŃSKO PLUS nie zabierało na tej przedwigilijnej sesji głosu,bo w wigilię to i bydło mówi ludzkim głosem. Więc nie przeszkadzali Liwakowi, Kujawskiemu, Woźniakom czy też Dołączę w zachwalaniu tego Gminnego gnoju.

Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Miejskiej  w sprawie w sprawie ustalenia stawki za 1 km przebiegu pojazdu, uwzględnianej przy obliczaniu zwrotu rodzicom kosztów przewozu dzieci, młodzieży i uczniów do placówek oświatowych (druk nr 6)

Ińsko Plus zagłosowało przeciwko skandal!!!

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Gość napisał:

Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Miejskiej  w sprawie w sprawie ustalenia stawki za 1 km przebiegu pojazdu, uwzględnianej przy obliczaniu zwrotu rodzicom kosztów przewozu dzieci, młodzieży i uczniów do placówek oświatowych (druk nr 6)

Ińsko Plus zagłosowało przeciwko skandal!!!

Ja swoje dzieci dowoziłam rowerem do przedszkola i nikt mi nie zwracał kosztów. Może dlatego tak zagłosowali. Przecież Gmina dowozi dzieci więc o co biega ?

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, matka napisał:

Ja swoje dzieci dowoziłam rowerem do przedszkola i nikt mi nie zwracał kosztów. Może dlatego tak zagłosowali. Przecież Gmina dowozi dzieci więc o co biega ?

Kobito to dotyczy dzieci niepełnosprawnych, ciesz się że masz zdrowe dziecko. 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...