Skocz do zawartości

Małymi kroczkami ku prawdzie


gość

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, fakt napisał:

Myślałem że Ińsko Plus bardziej zorientowane a oni dalej narrację ciepłych kluch. Pytanie mam do tych cepów co tu piszą czy wiedzą o jakiej drodze piszę. Kto pierwszy odpisze poprawnie ziernko żwiru dostanie.

Jak widzisz nic nie wiedzą a cały dzień tu pyszczą. Załamać się idzie. 

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ludzie burmistrza mogą tak się zachowywać, okropność.Czy ich władny im pozwala na takie wpisy.Czy ludzie mieszkający w tej samej gminie muszą w taki sposób się zachowywać wobec kolegów .Dla mnie jest to nie dopuszczalne.P.Burmistrzu ma Pan radnych chorych,i nie kompetentnych ,jak mogą ludzie dorośli tak się zachowywać ,takim sposobem pisać.WSTYD radni.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Radny napisał:

Ty kibic uważajcie bo kasy nibedzie. I klis z nadkiernicznym będą musieli na cały etat pójść do bielacha

Człowieku a co ty masz do chłopaków, piszesz żeby pisać oni w d**** mają Bielaszewskiego robią to do lubią. Dla twojej wiedzy kiedy ty siedziałeś i pierdziałes chłopaki byli z dzieciakami na turnieju w Łódź. 

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, Aleksandra napisał:

Człowieku a co ty masz do chłopaków, piszesz żeby pisać oni w d**** mają Bielaszewskiego robią to do lubią. Dla twojej wiedzy kiedy ty siedziałeś i pierdziałes chłopaki byli z dzieciakami na turnieju w Łódź. 

Ciekawe ile kasy zebrali bo na pewno za Freee nie pojechali. 

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Kibic napisał:

Ciekawe ile kasy zebrali bo na pewno za Freee nie pojechali. 

A żebys wiedział że za darmo myślisz że kasa jest najważniejsza, chyba tylko u ciebie, ja jako rodzic jestem dumna z chłopaków i trenerów. Ps ty pewnie nigdy nie byłeś nigdzie poza Ińskiem. 

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Aleksandra napisał:

A żebys wiedział że za darmo myślisz że kasa jest najważniejsza, chyba tylko u ciebie, ja jako rodzic jestem dumna z chłopaków i trenerów. Ps ty pewnie nigdy nie byłeś nigdzie poza Ińskiem. 

Podpisz się z imienia i nazwiska to.ci na widosci prywatnej pokaże jak zadarmo. Chyba że pekasz albo wiesz jak było naprawde

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Kibic napisał:

Widzę że jesteś tak samo mądra jak ten rudy policjant co go klis za zboże przekupił i wydar innym pieniądze. Ale klisa szef się tym zajmie że zboże idzie na lewo

Zapodaj coś więcej o tym zbożu ? To może być ciekawe?

Odnośnik do odpowiedzi

A obecna sitwa podnosi swoje apanaże,chociaż za krętactwa i nieróbstwo powinno wszystkim obciąć zarobki.Niestety to lokalna mafia.

Podatek od nieruchomości to opłata lokalna, do  której regulowania zobowiązani są właściciel, współwłaściciele i użytkownicy wieczyści budynków oraz gruntów. Zasila budżet gminy, na terenie której znajduje się nieruchomość.


 

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, oko napisał:

A obecna sitwa podnosi swoje apanaże,chociaż za krętactwa i nieróbstwo powinno wszystkim obciąć zarobki.Niestety to lokalna mafia.

Podatek od nieruchomości to opłata lokalna, do  której regulowania zobowiązani są właściciel, współwłaściciele i użytkownicy wieczyści budynków oraz gruntów. Zasila budżet gminy, na terenie której znajduje się nieruchomość.

 


 

Przecież im tylko na kasie zależy, interes mieszkańców mają tam gdzie słonko nie dochodzi

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...