Skocz do zawartości

Nie ma burmistrza, nie ma zastępcy, jest za to syf


mieszkanka

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Lidka napisał:

Zbyszek dawaj tą decyzje na temat źwirowni, masz jaja. 

Zbyszek ale ty dopiero teraz się obudziłeś po odwołaniu z funkcji w radzie? Chłopie każdy wie jaka z ciebie chorągiewka. Ty byś i diabła chwalił jakbyś miał na tym interes 

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Chorągiewka napisał:

Zbyszek ale ty dopiero teraz się obudziłeś po odwołaniu z funkcji w radzie? Chłopie każdy wie jaka z ciebie chorągiewka. Ty byś i diabła chwalił jakbyś miał na tym interes 

Starzy i mądrzy Polacy powiadali, że lepiej późno niż wcale.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Chorągiewka napisał:

Zbyszek ale ty dopiero teraz się obudziłeś po odwołaniu z funkcji w radzie? Chłopie każdy wie jaka z ciebie chorągiewka. Ty byś i diabła chwalił jakbyś miał na tym interes 

Michał wiekrzych koperciarzy od ciebie i jacka w okolicy nie ma. Pochwal sie ile zainkasowaliscie do kieszeni za zgodę na koncesję?

Odnośnik do odpowiedzi

Gówno prawda o,n ma dobrą emeryturę.A walczy z nieprawidłowościami jakie robią nasi burmistrzowie.Popieram P .Zbigniewa on jedyny was się nie boi i pokazuje jak wy nie szanujecie ludzi i nikogo który ma inne zdanie,musi być tak jak wam się podoba.Juz ten czubek Kopciuch pokazał na co go stać ,ludzie go nienawidzą za jego przebrzydle zachowanie,on swojej rodzinę daje równo w kość,a co mówić do obcych.Leczyc się powinien z Beatka.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nikogo nie bronię,ja czytam i słucham dokładnie każda sesje.I wiem że Mazurek ma dużo racji ,on ma każde słowo wyważone , mówi konkretnie ,nie owija w bawełnę .Niestety to się nie podoba ,nikt nie chce słyszeć prawdy co do takiego wstrętnego postępowania.Oni myślą że stołek mają na wieczność.Ale grunt pod nogami im się zaczyna usuwać niestety .Żyje już trochę i nie pamiętam ,żeby takie cyrki jakikolwiek burmistrz robił.

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, do banana napisał:

Banan dzwoń natychmiast do Michała co masz napisać Zbyszkowi w komentarzu

Głupi banan daje sie wykożystywać przez michała. Michał ty patałachu siedziałeś koło jacka i nie zablokowałes koncesji dopiero Zbyszek musiał ci pokazac jak sie to robi.

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Glupi banan napisał:

Głupi banan daje sie wykożystywać przez michała. Michał ty patałachu siedziałeś koło jacka i nie zablokowałes koncesji dopiero Zbyszek musiał ci pokazac jak sie to robi.

Komentarze banana na bank pisze michał.  Banan jest za głupi żeby posiadać taką wiedzę. Michał jest posrany i boi sie napisać komentarz pod swoim nazwiskiem.

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, żwir napisał:

Komentarze banana na bank pisze michał.  Banan jest za głupi żeby posiadać taką wiedzę. Michał jest posrany i boi sie napisać komentarz pod swoim nazwiskiem.

Banan podobno z wykształcenia jest licencjonowanym detektywem, tak słyszałam że kiedyś tam gdzieś pracował.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Jestem hepi napisał:

Cieszę się bardzo że Mazurek dopiął co do kopalni.Juz nie tylko ja cieszę się.Jednak banany kunie Michal,Jacek płaczcie.Teraz ,żeby nic się nie stało P. Mazurkowi przypadkiem.

Liwak baluje w Hiszpanii a Zbyszek mu pomieszał w papierach.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...