Skocz do zawartości

Nie ma burmistrza, nie ma zastępcy, jest za to syf


mieszkanka

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, do roboty lenie napisał:

Brać sie lenie do roboty, łykend minał, czas zarobić na wypłate.

Do czego ich namawiasz? Oni tylko pracują tylko sobie, a nie na rzecz społeczności. Była propozycja posadowienia stołów na bazarze, ale Jacenty orzekł, że nie są potrzebne i tak zostało. Racje ogółu nie liczą się. Przykre to.

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Tolkien napisał:

I Zbychu kto już sobie podwyżki dawał, jasno wynika że ty byłeś pierwszy za podwyżkami dla radnych. 

Ty trepie. Myślisz że jak radnym nie podniosleś tylko obu burkom to lepiej to o tobie świadczy? To świadczy tylko jakim idiotom jesteś. Buraki dostali po kilka tysięcy a wszyscy radni razem wzięci to jedna miesięczna pensja Liwaka. Ty oszuście posrany. Ty tępa pało. Mieszkańcy umieją liczyć. Taki banan, quń, radny Woźniak czy radny Halejcio to żadna rekomendacja ani morale. To czterech zafajdanych bancwołów z ławeczki.

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, kpisz napisał:

Ty trepie. Myślisz że jak radnym nie podniosleś tylko obu burkom to lepiej to o tobie świadczy? To świadczy tylko jakim idiotom jesteś. Buraki dostali po kilka tysięcy a wszyscy radni razem wzięci to jedna miesięczna pensja Liwaka. Ty oszuście posrany. Ty tępa pało. Mieszkańcy umieją liczyć. Taki banan, quń, radny Woźniak czy radny Halejcio to żadna rekomendacja ani morale. To czterech zafajdanych bancwołów z ławeczki.

O to to. Słusznie to określiłeś. Jak można było dać burakom ogromne podwyżli a sobie nic? Toż to głupota i tępota umysłu. Burak zarabia 16,5 tysiąca na miesiąc ale potrzebuje 15 tępych radnych do zapindalania za darmoszkę. Tylko idiota sie na to mógł zgodzić.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Konik napisał:

O to to. Słusznie to określiłeś. Jak można było dać burakom ogromne podwyżli a sobie nic? Toż to głupota i tępota umysłu. Burak zarabia 16,5 tysiąca na miesiąc ale potrzebuje 15 tępych radnych do zapindalania za darmoszkę. Tylko idiota sie na to mógł zgodzić.

Nie chodziło mi o radnych w stricte tego słowa znaczeniu. Tylko o zasady.....Dajesz takim nierobom jak Kupczyński i Liwak ale już pozostałym jak radni (chociaż to były skromne podwyżki) w porównaniu do obu burków to robi się gminną ściepę. Cóż mogę rzec mieć 15 tłuków w radzie można robić wałki nawet pod nosem policjanta. Mało tego jeszcze ma się jego poparcie!

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, kpisz napisał:

Nie chodziło mi o radnych w stricte tego słowa znaczeniu. Tylko o zasady.....Dajesz takim nierobom jak Kupczyński i Liwak ale już pozostałym jak radni (chociaż to były skromne podwyżki) w porównaniu do obu burków to robi się gminną ściepę. Cóż mogę rzec mieć 15 tłuków w radzie można robić wałki nawet pod nosem policjanta. Mało tego jeszcze ma się jego poparcie!

Tempy głupku to Zbyszek chciał podwyżki i już liczył kasę z Żwirowni także nie pisze tu o kasie dla burków ale o tym że on chciał podwyżki i wtedy żwirownia mu nie przeszkadzała. 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Tolkien napisał:

Tempy głupku to Zbyszek chciał podwyżki i już liczył kasę z Żwirowni także nie pisze tu o kasie dla burków ale o tym że on chciał podwyżki i wtedy żwirownia mu nie przeszkadzała. 

Michał to ty jestes głupkiem i darmozjadem i kłamcą. Oglądam każdą sesję i krew mnie zalewa jak burak zarabia krocie i na każdej sesji płacze, że nie ma pieniedzy. Zbyszek powiedział, że jak to nie ma pieniędzy? Przecież otwieracie żwirownię to bedą w kasie miliony. Ale ty bęcwole jesteś za głupi aby zrozumieć jego ironię.

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Tolkien napisał:

Tempy głupku to Zbyszek chciał podwyżki i już liczył kasę z Żwirowni także nie pisze tu o kasie dla burków ale o tym że on chciał podwyżki i wtedy żwirownia mu nie przeszkadzała. 

Masz problem z rozumowaniem. Nie zrozumiałeś intencji Mazurka. Mazurek zakpił z was i poleciał jak po burej suce. Obśmiał, wyszydził do białości. Ale wy i tak swoje. Pijacka morda widzi tylko dni butelki. Jak tu od takich wymagać logicznego myślenia. Taka u was pomroczność jasna od burków po radnych. Co za patole!

Odnośnik do odpowiedzi

Ten rudy powinnien iść do budy ,robi w Ińsku burdel ,zament ,do niego nie dotrze nic bo to tępy lep.Kopciuch tylko liczy szmal i ustawia kumpli w kinie ,tam jest bez nadzieja kopciucha,ten paranoik ,cwaniak robi kampanię ,chce być Burkiem . Przyjdź po głos to tak zasadzę ci kopa w jaja że pełna co na miejscu.

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Goska napisał:

Ten rudy powinnien iść do budy ,robi w Ińsku burdel ,zament ,do niego nie dotrze nic bo to tępy lep.Kopciuch tylko liczy szmal i ustawia kumpli w kinie ,tam jest bez nadzieja kopciucha,ten paranoik ,cwaniak robi kampanię ,chce być Burkiem . Przyjdź po głos to tak zasadzę ci kopa w jaja że pełna co na miejscu.

Zbychu weź się chłopie nie osmieszaj. Banan was załatwił na cacy. Wam nie chodzi o dobro Ińska, a o kasę! Teraz przeciwnik żwirowni jesteś, a na nagraniu gadasz co innego. 

Odnośnik do odpowiedzi
banan to wioskowy głupek
6 minut temu, Gość napisał:

Zbychu weź się chłopie nie osmieszaj. Banan was załatwił na cacy. Wam nie chodzi o dobro Ińska, a o kasę! Teraz przeciwnik żwirowni jesteś, a na nagraniu gadasz co innego. 

Banan to wsiok, wioskowy głupek wysługujący się tobie michał. Ty mu piszesz głupie posty a on je publikuje na fejsie. O tym wszyscy wiedzą.

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Liwak nie mam pieniedzy napisał:

Liwak nie ma pieniedzy w budżecie. Jak pójdziesz do niego to na bank usłyszysz" "nie mam pieniedzy". To sie tępy uju za robotę weź to bedziesz miał pieniądze. Od tego tam jesteś darmozjadzie.

Liwak się za robotę nie weźmie. Gmina sie wali a on baluje na urlopie w Hiszpani. Mlody burek zamiast pracować siedzi przy kompie i pisze głupoty na caffe.

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Urlop w Hiszpani napisał:

Liwak się za robotę nie weźmie. Gmina sie wali a on baluje na urlopie w Hiszpani. Mlody burek zamiast pracować siedzi przy kompie i pisze głupoty na caffe.

Teraz każdy kto ma swoje zdanie na caffe to Burek bądź rudy z linowka... Weź Zbyszek się ogarnij chłopie. Bo jadą po was jak po burej suce. 

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Gość napisał:

Teraz każdy kto ma swoje zdanie na caffe to Burek bądź rudy z linowka... Weź Zbyszek się ogarnij chłopie. Bo jadą po was jak po burej suce. 

Michał odczep sie od Zbyszka. Przed chwilą widziałem go w Ińsku. Chyba jadąc starym gratem nie pisze na caffe?

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Jarek napisał:

Michał odczep sie od Zbyszka. Przed chwilą widziałem go w Ińsku. Chyba jadąc starym gratem nie pisze na caffe?

Ha ha ha! Ale się uśmiałem. Zbyszek tłucze się starą Frotką po Ińsku a michał posądza go o pisanie na caffe. Ale ty michał jesteś debil!

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Sąsiadka napisał:

W Czertyniu komisja z Paluchem na czele przekazuje budowę świetlicy nowemu wykonawcy. Tam widziałam P.Mazurka z Sołtysem jak doglądają świetlicy. 

Czegoś tu nie rozumiem. Trwa zmiana wykonawcy zagrożonej inwestycji gdzie grozi utrata dotacji 350 tysięcy zł. a stary burak na urlopie w Hiszpani a młody pierdzi w stołek i bazgroli na kafe. Czy to jest poważne podejście do problemu? Przecież te dwa patałachy na kazdym kroku nam udowadniają, że się nie nadają do piastowania powaznych stanowisk.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...