Skocz do zawartości

Michał "dam po gębie" Kupczyński - wice burmistrz Ińska - dno, dno i jeszcze raz dno...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

59 minut temu, wróblica napisał:

A ten ruda pała to niech nie tylko łapie rowerzystów i głupa pali ,niech też zobaczy jak jeżdża po pijaku pociotki wicka i się rozwalają bez kary .Zagrażają innym .

A co h** cie strzela że łapie pijaków, gorzej jak jakiś pijak rozjedzie twoje dziecko i wtedy mordę stulisz. 

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Jan napisał:

A ten ruda pała to niech nie tylko łapie rowerzystów i głupa pali ,niech też zobaczy jak jeżdża po pijaku pociotki wicka i się rozwalają bez kary .Zagrażają innym .

A co h** cie strzela że łapie pijaków, gorzej jak jakiś pijak rozjedzie twoje dziecko i wtedy mordę stulisz. 

Przeczytaj Jan co napisane jest powyżej. Pewnie rozum nie ten.

Odnośnik do odpowiedzi

https://jastrzabpost.pl/newsy/margaret-zostala-zgwalcona-jako-10-letnia-dziewczynka-co-wyznala_1231181.html

Jprd.....Daje świadectwo rodzicom. 20 lat temu ja zgwałcono a przypomniała sobie po występie w Sopocie po występie na prochach... Miała 10 lat rodziców pedagogów i nic nie wiedzieli. Pijany tatuś, wujek czy brat? Bo to taka rodzinka że wszystko możliwe. Chociaż stawiam na wariant "szukam taniej sensacji" jak z apostazją bo nikt mnie nie chce słuchać taka jestem beznadziejna. Dlatego po tym gwałcie występuje pół naga jak dziwka, ćpa, clipy ma z odkrytymi kutasami. Co za wstyd dla Ińska.....Co za patologia!!!! Jak taki ojciec może być dyrektorem szkoły a matka prowadzić przedszkole! To powinno być zabronione bo moje dziecko jest uważam w niebezpieczeństwie. Nie dość że alkoholicy, wypaczenia seksualnie to jeszcze patologia w 3D.

Odnośnik do odpowiedzi

"szukam taniej sensacji", bo o to chodzi, by ludzie mówili nawet najgorzej i  nie zapomnieli. Wątek o pokrzywdzonej też musiał być, by wzbudzić litość. Czy o Ińszczanach, którzy mogliby przysporzyć  nam dumy musimy wysłuchiwać samych nietaktów?

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, Gośka napisał:

https://jastrzabpost.pl/newsy/margaret-zostala-zgwalcona-jako-10-letnia-dziewczynka-co-wyznala_1231181.html

Jprd.....Daje świadectwo rodzicom. 20 lat temu ja zgwałcono a przypomniała sobie po występie w Sopocie po występie na prochach... Miała 10 lat rodziców pedagogów i nic nie wiedzieli. Pijany tatuś, wujek czy brat? Bo to taka rodzinka że wszystko możliwe. Chociaż stawiam na wariant "szukam taniej sensacji" jak z apostazją bo nikt mnie nie chce słuchać taka jestem beznadziejna. Dlatego po tym gwałcie występuje pół naga jak dziwka, ćpa, clipy ma z odkrytymi kutasami. Co za wstyd dla Ińska.....Co za patologia!!!! Jak taki ojciec może być dyrektorem szkoły a matka prowadzić przedszkole! To powinno być zabronione bo moje dziecko jest uważam w niebezpieczeństwie. Nie dość że alkoholicy, wypaczenia seksualnie to jeszcze patologia w 3D.

Jest to tylko potwierdzenie tezy, że dwie patologiczne rodziny dorwały sie do koryt w Ińsku. Tragedia.

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, Gośka napisał:

https://jastrzabpost.pl/newsy/margaret-zostala-zgwalcona-jako-10-letnia-dziewczynka-co-wyznala_1231181.html

Jprd.....Daje świadectwo rodzicom. 20 lat temu ja zgwałcono a przypomniała sobie po występie w Sopocie po występie na prochach... Miała 10 lat rodziców pedagogów i nic nie wiedzieli. Pijany tatuś, wujek czy brat? Bo to taka rodzinka że wszystko możliwe. Chociaż stawiam na wariant "szukam taniej sensacji" jak z apostazją bo nikt mnie nie chce słuchać taka jestem beznadziejna. Dlatego po tym gwałcie występuje pół naga jak dziwka, ćpa, clipy ma z odkrytymi kutasami. Co za wstyd dla Ińska.....Co za patologia!!!! Jak taki ojciec może być dyrektorem szkoły a matka prowadzić przedszkole! To powinno być zabronione bo moje dziecko jest uważam w niebezpieczeństwie. Nie dość że alkoholicy, wypaczenia seksualnie to jeszcze patologia w 3D.

Dramat! Jeszcze puszczalska powie że to Kazek z Ińska. Ciekawe kogo wskaże bo przecież takie przestępstwo się nie przedawnia i z urzędu będzie ścigane. Drżyjcie narody Gośka może wskazać każdego z was. Zwłaszcza tych co na Manhattanie ińskim tylko samym fartuszku sprzątała. To też publicznie powiedziała. Karwa załamka po prostu załamka. Zresztą jak może mówić że się uczyła jak każdy w Ińsku wie jak oceny nauczyciele jej wpisywali w gabinecie dyrektorskim tatusia. W liceum zwiewała na nocne balangi że w końcu z internatu na zbitą mordę wywalili mimo układów tatusia. Od małego była k********. Teraz to zwykła narkomanka i jebadełko.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, czyli napisał:

Czyli cudowne ozdrowienie. Ważne że za 2 dniową akcję nie musi płacić. Piękna i młoda.

To zdegradowana, pijacka i fałszywa rodzina.Utworzyli w gminie rodzinną sitwę, podparli przydupasami i żerują na mieszkańcach.Ani wstydu a tym bardziej resztek honoru nie mają.Lokalna zgnilizna.

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, czyli napisał:

Czyli cudowne ozdrowienie. Ważne że za 2 dniową akcję nie musi płacić. Piękna i młoda.

Jak komuś krzywdę zrobi to powiedzą, ze jak zwykle głupia i nie będą karać , tak jak to było z wicka kuzynka ,córka cygana ,wiozła całą młodych z familji i sie r******** i cichutko i nie karana ,bo rudy wicka kumpel chyba zataił.Taka policja

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...