Skocz do zawartości

Kurort czy wiocha


zawiedziona mama

Rekomendowane odpowiedzi

zawiedziona mama

Przejechałam z rodziną do Ińska odpocząć ale coś jest nie tak.Chciałam napić się wody,którą przefiltrowałam w Bricie (przywiozłam że sobą)ale czuć jeziorem tak jak bym nabrała bezpośrednio z jeziora.Coś jest nie tak...Czyżby lokalni prominenci pili tylko te z butelek?Wokół plaży brud i odór spalonego oleju.Żeby było śmieszniej opłata klimatyczna!!!Pytam za co ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
radny diabeł
2 godziny temu, zawiedziona mama napisał:

Przejechałam z rodziną do Ińska odpocząć ale coś jest nie tak.Chciałam napić się wody,którą przefiltrowałam w Bricie (przywiozłam że sobą)ale czuć jeziorem tak jak bym nabrała bezpośrednio z jeziora.Coś jest nie tak...Czyżby lokalni prominenci pili tylko te z butelek?Wokół plaży brud i odór spalonego oleju.Żeby było śmieszniej opłata klimatyczna!!!Pytam za co ?

Przykro mi, że zaistniała taka sytułacja. Przetstawie to na najbiszszej sesji.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 5 tygodni później...

Znowu się przejechałam na ińskiej "Biedronce".Wszelkiej maści pieczywa to dno totalne do tego brak odpowiedniego asortymentu. Chleb się rozpada a bułki przypominają granaty.Obsługa generalnie nieuprzejma i wulgarna jak menele.Po co otworzyli ten sklep,skoro w nim wszystko stare,najgorszej jakości i nieatrakcyjne.Zauważyłam,że najlepiej im "schodzi" piwo i wódka.Pracownice prędzej nadały by się do "przybytku".Kto jest odpowiedzialnym za towar i jego asortyment,chyba że tutaj zwożą to co nie zeszło w innych marketach tej firmy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Monika napisał:

Znowu się przejechałam na ińskiej "Biedronce".Wszelkiej maści pieczywa to dno totalne do tego brak odpowiedniego asortymentu. Chleb się rozpada a bułki przypominają granaty.Obsługa generalnie nieuprzejma i wulgarna jak menele.Po co otworzyli ten sklep,skoro w nim wszystko stare,najgorszej jakości i nieatrakcyjne.Zauważyłam,że najlepiej im "schodzi" piwo i wódka.Pracownice prędzej nadały by się do "przybytku".Kto jest odpowiedzialnym za towar i jego asortyment,chyba że tutaj zwożą to co nie zeszło w innych marketach tej firmy.

Złośliwa,  bardzo napastliwa opinia , mijająca się z prawdą. Robimy tam z żoną zakupy i uważam , że jest lepiej niż np. w Chociwlu. Jest czysto i pracownicy w większości grzeczni i pomocni. Jesteśmy zadowoleni z naszej ,,Biedronki" .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tatar napisał:

Złośliwa,  bardzo napastliwa opinia , mijająca się z prawdą. Robimy tam z żoną zakupy i uważam , że jest lepiej niż np. w Chociwlu. Jest czysto i pracownicy w większości grzeczni i pomocni. Jesteśmy zadowoleni z naszej ,,Biedronki" .

A ja nie do końca się zgodzę. Wolę iść do dino .Bylam w naszej biedronce tylko raz .Na półkach nie było większości towaru ,stal niewypakowany na paletach .Panie pracujące tam ,zamiast zająć się wykładaniem stały dwie I plotkowały na czyjś temat z klientka .Nie przeszkadzało im ze półki świecą pustkami ,ploteczki ważniejsze 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, tatar napisał:

Złośliwa,  bardzo napastliwa opinia , mijająca się z prawdą. Robimy tam z żoną zakupy i uważam , że jest lepiej niż np. w Chociwlu. Jest czysto i pracownicy w większości grzeczni i pomocni. Jesteśmy zadowoleni z naszej ,,Biedronki" .

Bzdura,Biedronka z Ińska to totalne dno,towary najniższego sortu(odpady wręcz),obsługa leniwa i nieuprzejma.Często jadę przez Recz.Tam Biedronka to inny świat (wybór i smaki )jakby inna firma.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Jednak wiocha napisał:

Buraki zlikwidowali małe sklepy, została tylko Dorotka i mięsny przy rondzie. A tak narzekali na Racinowskiego że likwidator.

Małe sklepy same likwidują się. Dzięki dużym sklepom mamy taniej i świeży towar.  Buraki nie mają nic do tego.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, niestety napisał:

Małe sklepy same likwidują się. Dzięki dużym sklepom mamy taniej i świeży towar.  Buraki nie mają nic do tego.

Burki wszystko likwidują, brak jest dobrego klimatu dla małych przedsiebiorców, pójda do gminy to sie ich traktuje jak intruzów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może któryś z buraków wyjaśni,dlaczego remont w Storkowie utknął.Czyżby dalsze prace  miały być na wiosnę.Coś tutaj nie gra, pobocza to same dziury można urwać zawieszenie pojazdu,także ciężarowego.Wystarczy moment nieuwagi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, spychacz napisał:

Może któryś z buraków wyjaśni,dlaczego remont w Storkowie utknął.Czyżby dalsze prace  miały być na wiosnę.Coś tutaj nie gra, pobocza to same dziury można urwać zawieszenie pojazdu,także ciężarowego.Wystarczy moment nieuwagi.

Powiat zablokował bo to droga powiatowa.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, gość napisał:

To co?Będą zwijać asfalt?Skandal i głupotą.Kto za to odpowiada poza burkami i ich sitwą?Kto ,kogo szantażuje?Powiat gminę czy na odwrót?

 i 

Tam toczy się ostra walka. Burak wkurza kobitki w starostwie a te mu oddają z nawiązką.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ścieżka rowerowa
21 godzin temu, wojna napisał:

Tam toczy się ostra walka. Burak wkurza kobitki w starostwie a te mu oddają z nawiązką.

Co ma głupota burków do urzędniczej walki.Przecież obu stronom powinno zależeć na remoncie drogi/ulicy w Storkowie. Kwestią prawną jest zarządzanie ta drogą.Nie dziwi mnie postawa Starostwa bo oni chętnie oddadzą wrzód na d**** czyli drogę powiatową tzw.autostradę żwirkow gminie.Tylko gmina nie ma szans na žadne remonty tej zniszczonej drogi,kończącej się skrętem w kierunku Granicy.Dalej zarządza Starostwo w Łobzie i nigdy nie uwierzę aby Gmina Węgorzyno chciała przejąć to zgniłe jako,wybite przez wanienki że żwirem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...