Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gminni urzędnicy tylko czekają na nowe podwyższone podatki. W ślad za tym pójdą pewnie podyżki diet i pensji. O lampach Szanowna Pani może zapomnieć jak i o zrobieniu chociaż metra drogi. W tej gminie śiwetnie wychodzi podwyższanie podatków, trefne inwestycje, sponsoring trefnych inwestorów i powiększanie szmalu na kontach naszych rajców. Co gołym okiem widać po corocznych zeznaniach podatkowych. Niestety dotyczy też opozycji. Panie Burmistrzu proszę chociaż umyć okna w budynku gminy bo wstyd jak się koło niej przejeżdża. Zwłaszcza jak świeci słońce. Chyba ekstra nie trzeba płacić sprzątaczce? To jest w jej obowiązkach chyba, że jest tak jak ze zbieraniem opłaty targowej. Inkasent/tka oddaje pieniądze po miesiącu. Co to jest za układ, że wszystkie wytknięte błędy w gminie przez kontrole nie zwracają pana uwagi. Szkoda, że Szanowna Pani listu otwartego nie zna tak naprawdę działań Rajców. Pewnie zabrakło by jej kartki na pisanie. Tu nikt nic nie widzi i nie słyszy. Takaaaaa gminaaa.

Odnośnik do odpowiedzi

Co wy tacy wszyscy zdziwieni? Przecież cały czas się o tym pisze! Jedyne co jest dobre i niepodważalne to fakt, że ta Pani Krajewska nie jest anonimem. Do tej pory ludzi którzy angażowali się w życie gminy niszczono, poniżano, wyśmiewano, krytykowano itd. itp. Cieszę się, że nastała kultura i polemika stała się "ludzka". Jak widać można mieć swoją twarz i swoje poglądy. Jeszcze niedawno byłoby to niemożliwe. Dlatego jest dużo anonimowych pisarzy(ja też) niestety i takich jak Pani Mariola i MichałK. Takich ludzi trzeba w gminie. Może wtedy coś ugramy!!!!!!!!! Wolałbym żeby nasze mieszkańców problemy były więcej publicznie omawiane bo sesja w tej gminie jest tylko dla radnych do odfajkowania i wzięcia diety. Jestem z tymi co chcą coś zmienić. Problemy ludzi z bloków są marginelizowane jesteśmy tylko do płacenia datków. Z knajpą tomatena nikt nie walczy ani Kościelny ani Terebecki o innych radnych nie wspomnę i burmistrzu. Cała o was prawda włodarze!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Po co tyle gadania. Zrobiła to co mieszkaniec powinien. PRAWDZIWY MIESZKANIEC a nie szczekający piesek. Opozycja w Ińsku jest i to jest pocieszające. Może Włodek i Liwak czegoś się nauczą od koleżanki. Myślę, że daje im niezłą szkołę. Tylko czy osła można czegoś nauczyć jak nie chce słuchać? Może rzeczywiście trzeba motywacji i jedności do pokonania rządzących nierobów. W każdym razie wszystkie takie inicjatywy jak "mieszkanki orzechowej"są niezbędne. Nie da się krzyczeć tylko przed wyborami. To jest śmieszne i niedorzeczne. Dlatego nie odnosi skutku.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli jesteście taka jedność to się pytam po ludzku czemu domagacie się naszych opinii (radny, rajca) a sami nie potraficie zabrać głosu. Mówię tu w tej chwili o Jacku Liwaku, Szafranie i Michale. Gdzie wasze błogosławieństwo dla Pani Krajewskiej. Włodku ty aby nie czujesz zagrożenia z jej strony? To też się tyczy Jacka. Tak mamy spotkania nigdy tego nie kryjemy, że jako rządzący radni spotykamy się. Co w tym złego to nie żadna tajemnica. Tylko że my siebie wzajemnie wspieramy a wy swojego członka ITP popieracie. Może i ja zgodził bym się na potwierdzenie tezy Pani Krajewskiej. Jednak jak sama pisze drugi raz na naszego Burmistrza głosowała. To dla mnie oznacza jedno nasza polityka jej odpowiadała co się zatem szanowna Pani stało nagle, że przestaliśmy się podobać. Przyjaźń z Włodkiem,Jackiem i Michałem. Szkoda Pani talentu niech lepiej dołączy do nas to przynajmniej można zyskać. Przy tych trzech można tylko stracić dobre imię, zrównać się poziomem do nich. A oni tylko głośno krzyczą,pomysłów niestety na nic nie mają. Dlatego jest stwierdzenie listu roszczeniowego. Bo jak to uznać. Wspomni Pani kiedyś moje słowa, że z tą trójcą to można tylko stracić. Na list otwarty odpowiedzi nie będzie bo dlaczego. my takich obowiązków nie mamy. Może sobie go szanowna koleżanka sama na sesji odczytać w wolnych wnioskach. Tyle do Pani listu otwartego. Czy ja wiem czy on taki otwarty. Raczej ustalony z Włodkiem. Zatem też jest Pani zależna jak my w IFS-sie i jako radni. czy jest między nami różnica. Mam wątpliwość.

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze zarzucasz, że ktoś mówił Pani Marioli co ma pisać w liście a to jest kompletna bzdura. Stracić można przystając do was radny ponieważ nie macie koncepcji i pomysłów na Ińsko. Jak na razie długi rosną w ekspresowym tempie i nie widać na horyzoncie poprawy tej sytuacji. W naszej Gminie jest co raz gorzej, co raz więcej ludzi wyjeżdża stąd. Jako radni macie obowiązek odpowiedzieć na ten list, widać jakie masz pojęcie o byciu radnym. Pokazujesz twarz IFS-u jako ignorantów. Dla ciebie najlepiej jest nie odpowiadać bo i co odpowiesz. Nic nie odpowiesz ponieważ kompletnie nic nie zrobiłeś. Jeżeli piszesz, że jesteś zależny w IFS-ie to również pokazuje, że nie macie swojego zdania. Co to za radny, który go nie ma. Po tym co napisałeś powinieneś honorowo zrzec się mandatu bo skoro zależny jesteś od IFS-u to znaczy, że każdy mieszkaniec, który przyszedł by do ciebie nie ma prawa o nic poprosić bo ty jesteś zależny. Twoja pisemna i wyczerpująca wiadomość jest po prostu zwykłą rozpaczliwą próbą wybielenia się przed nieróbstwem !!!

Odnośnik do odpowiedzi

Michał jesteś coraz bardziej ograniczony! Nic mądrego nie piszesz. Powielasz swoje wpisy i udajesz greka. Już widzę jak dostajecie gminę w swoje łapy! To dopiero byłaby katastrofa!!!!! Najpierw coś pokażcie potem mówcie, ze my nie chcemy. Jeszcze żadna propozycja nie padła więc nie płacz, że nie słuchamy. jeśli gmina tak pada to czemu nikt nam tego nie mówi. Gmina nic by nie ugrała jakby w kasie coś nie grało. Kiedy to zrozumiesz. Jak mniemam list był z kimś uzgadniany, może z "organizatorami" referendum a może z Włodkiem. Nie próbuj mnie przekonywać, ze było inaczej. Też macie IFS którego tak nie lubicie ha ha ha.

Odnośnik do odpowiedzi

Ten list to jakaś ściema. To uknuta intryga przeciw Burmistrzowi. Ta kobieta milczy i z nas się śmieje. Wiadomo,że to opozycja szczuje. Pan Michał chyba ciągle źle lokuje uczucia. Jest kryzys i nawet święty tego nie zmieni.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli jesteście taka jedność to się pytam po ludzku czemu domagacie się naszych opinii (radny, rajca) a sami nie potraficie zabrać głosu. Mówię tu w tej chwili o Jacku Liwaku, Szafranie i Michale. Gdzie wasze błogosławieństwo dla Pani Krajewskiej. Włodku ty aby nie czujesz zagrożenia z jej strony? To też się tyczy Jacka. Tak mamy spotkania nigdy tego nie kryjemy, że jako rządzący radni spotykamy się. Co w tym złego to nie żadna tajemnica. Tylko że my siebie wzajemnie wspieramy a wy swojego członka ITP popieracie. Może i ja zgodził bym się na potwierdzenie tezy Pani Krajewskiej. Jednak jak sama pisze drugi raz na naszego Burmistrza głosowała. To dla mnie oznacza jedno nasza polityka jej odpowiadała co się zatem szanowna Pani stało nagle, że przestaliśmy się podobać. Przyjaźń z Włodkiem,Jackiem i Michałem. Szkoda Pani talentu niech lepiej dołączy do nas to przynajmniej można zyskać. Przy tych trzech można tylko stracić dobre imię, zrównać się poziomem do nich. A oni tylko głośno krzyczą,pomysłów niestety na nic nie mają. Dlatego jest stwierdzenie listu roszczeniowego. Bo jak to uznać. Wspomni Pani kiedyś moje słowa, że z tą trójcą to można tylko stracić. Na list otwarty odpowiedzi nie będzie bo dlaczego. my takich obowiązków nie mamy. Może sobie go szanowna koleżanka sama na sesji odczytać w wolnych wnioskach. Tyle do Pani listu otwartego. Czy ja wiem czy on taki otwarty. Raczej ustalony z Włodkiem. Zatem też jest Pani zależna jak my w IFS-sie i jako radni. czy jest między nami różnica. Mam wątpliwość.

Panie Radny,

trudno mi jest dyskutować z kimś ukrywającym się pod anonimowym nickiem. Ja przynajmniej przedstawiłam się swoim imieniem i nazwiskiem i nie zamierzam udowadniać, że nie jestem 'wielbłądem'. Jak również tłumaczyć czy swój list uzgadniałam z kimś czy nie, bo z pewnością Pan wie swoje i wie lepiej. Rozumiem, iż jest Pan jednym z wymienionych przeze mnie Radnych, skoro wypowiada sie Pan w ich imieniu.

Jak trafnie Pan zauważył, Wasze OBIETNICE przedwyborcze mi odpowiadały......niestety były to tylko obietnice, a życie pokazało, iż o tych obietnicach już się zapomniało

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się grzecznie zapytuję- była Pani przeciw spalarni a przeciw żwirowni też? Ja sobie nikogo o takim nazwsku nie przypominam. Czy jest to osoba co z Manske w telewizji i Szilcem była? Tylko tą Panią pamiętam.

Jakby Pan/Pani przeczytał/a wcześniejsze wpisy, to mówiłam, że byłam i jestem przeciwnikiem żwirowni. A nie wszyscy, którzy wtedy działali występowali w telewizji.

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie tylu było zaangażowanych a ilu jeszcze zostało? Z pewnością do przeciwników żwirowni już nie należy Pan Manske i Pani Oreńczak. Te osoby zrozumiały, że własny interes jest ponad wszystko. Teraz szlajają się po organizowanych przez gminę rajdach i obnoszą się z ochroną przyrody. Tych rajdów to czasem nie sponsoruje kopalnia??? Takich mamy ludzi do pracy. Najpierw przeciwnicy obozu rządzącego potem jego miłośnicy. Pani Mariolu proszę serio nie brać "radnego" on pisze co mu racin każe. Jak widać "rajca" całkiem zaniemówił. Może to i dobrze. Po co nam klakierzy z firmy krzak!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

??? wy jesteście ograniczeni. Uderzyć w stół a nożyce się odezwą. Jeżeli ktoś napisze kilka słów prawdy o was to od razu atakujecie bo brak wam argumentów. Władzy nie oddaje się w czyjeś "łapy" chyba, że w wasze. Wy już dzielicie skórę na niedźwiedziu? Wybory za dwa lata i czas pokaże czy będzie komu oddać gminę w DOBRE RĘCE. Jeżeli z kasą gminą jest tak kolorowo to gdzie są wielkie inwestycje? Pogłębiacie Gminę Ińsko w długach ponad 2 miliony kredytów i około miliona niezapłaconych faktur naprawdę to wasz wielki sukces. Tylko czekać, aż ta gmina zbankrutuje. Piszesz najpierw pokażcie, kiedy przed referendum pokazywaliśmy wam prezentację na temat możliwości rozwoju naszej Gminy wy się tylko naśmiewaliście więc z kim tu rozmawiać i współpracować? Z wami? Śmiechu warte. Nie potraficie rozmawiać z ludźmi, którzy krytykują wasz brak zaangażowania w rozwój naszej Gminy więc nie dziwota, że nikt z wami rozmawiać nie chce !

Odnośnik do odpowiedzi

Co to za gadanie? Dobrze jest tylko oskarżać. Michał ciągle nie ma konkretów. Co tak naprawdę chcecie ludziom obiecać. Gruszki na wierzbie!Według mojego mniemania nic w rękawie nie macie. Zostaną te same długi do spłacenia. Zrobicie tak jak kiedyś Racin dla Działoszewskiej. Na tyle warta była mściwość żeby potem gmina przez lata spłacała długi czy inne należności. No to z innej beczki co macie drodzy Państwo do powiedzenia w sprawie śmieci. Czy chociaż ktoś z was wie ile kubełek będzie kosztował? Może znów będzie raban jak już będą ustalone stawki. Gdy jest na to czas użalacie się nad jakimś listem od NIEZNAJOMEJ.

Odnośnik do odpowiedzi

Gościu to są konkrety ty jak zwykle odwracasz kota ogonem. Czemu pisze co chcecie ludziom obiecać. Ja nic nie planuje i nie wiem czy zostanę w Ińsku właśnie przez was. Nie mścił bym się na nikim po prostu jeżeli miałbym jakieś wątpliwości to zgłosiłbym je do prokuratury a nie tylko dziam golił jak wy !!! Ty wierzysz w to, że burmistrz weźmie pod uwagę to co się mówi na temat podatku śmieciowego bo ja nie. Z góry założył, że ma on przynosić zysk, a wnioskuje to po ty, iż Racinowski zaznaczył kiedyś, że pensja nowego urzędnika pana Juchy będzie opłacana z tego podatku. Ja się nie użalam nad tym listem tylko ogólnie nad tym co robicie z tą Gminą. Dopóki nie weźmiecie się za konkretna robotę to nie ma co z wami dyskutować, po drugie jak tu już zaznaczono potraficie tylko pisać anonimowo. Nie dość, że wasza aktywność na sesjach czy komisjach pozostawia wiele do życzenia to jeszcze tu jesteście mocni w gębie pod anonimowymi nickami cwaniaki.

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze Michał dobrze prawisz. Tylko nie strasz że nas tu samych zostawisz. Przecież cała nadzieja w Tobie. Wzbudzasz podziw mój i moich sąsiadów. Kiedy sobie wieczorami gaworzymy to tylko w Tobie prawdziwa nadzieja. Wy młodzi weźcie miotły i przegońcie to całe stare i wyżarte towarzystwo. Ci przyjezdni to i tak sobie poradzą bo są w pewnym sensie niezależni. powiedz czy nie mam racji. Oczywiście dobrze bedzie jak ktoś udzieli swojego wsparcia ale niech to zrobi bezinteresownie. Wygląda na to że bądź co bądź ta Pani niczego w zamian nie chce. Tylko jak długo?

Odnośnik do odpowiedzi

Taki wodzirej jak Włodzimierz musi czuć niskie ego......

Młody "szczawik" bije go na maksa.................

Jako radny tak się stara a tu nic tylko łajanie..........

Ktoś tu chyba nie nadaje się na wodza!!!!!>>>>>>>>>>.....

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...