Skocz do zawartości

Jak można robić kampanię propagandy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego zaproszono tylko nielicznych przecież to mieszkańcy powinni sobie uświadomić widmo katastrofy. Zawsze wszystko się robi za plecami ludzi a dogaduje tylko z cwaniakami. Przeczytałem wpis MichałaK i zgadzam się co do tego ,że nawet zaproszeni radni mieli to w du....pie a potem wszyscy ze spuszczoną głową podniosą rękę za. Myślę co co by był jak decyzję podejmowaliby inni radni już po nowych wyborach. Co wtedy? Czy też tacy będą zgodni co do tej inwestycji??? Trzymam kopalnię za słowo pisane, że mieszkańcy też będą mogli pojechać i zobaczyć co ich czeka. Może wtedy szeroko otworzą oczy. Ja od początku jestem przeciwnikiem tego poronionego pomysłu i czekam na debatę z mieszkańcami. Ten hałas i brud który pokazał MichałK jest straszny a te zdegradowane połacie ziemi są przygnębiające. Bardzo dziękuję przeciwnikom żwirowni, że pojechali i tak realnie pokazali jak to wygląda. Chyba już nikt nie powinien mieć wątpliwości co do szkodliwości jej powstania.

Odnośnik do odpowiedzi

Cel wyjazdu był inny niż to o czym piszemy. Kto tam chce kogo namawiać. Radni żwirowskiego pojechali żeby podziwiać pustynię. Pewnie ten wyjazd był pierwszym w którym zobaczyli jak żwirownia faktycznie wygląda i jak się ma żwirownia do słów racinowskiego, że Ińsko jest gminą turystyczną.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 lata później...
22 godzin temu, Żwir napisał:

No proszę najpierw powiesili szmatę na budynku, teraz się promują w  radio.

dsc00849_t1.jpg

Przynajmniej coś zrobili , dla LUDZI, a na plaży obiecanki cacanki i  plany dzierżawy plaży , bo o tym słyszałem.

Odnośnik do odpowiedzi

To znaczy co  zrobili....rozpoczęli kampanię wyborczą?  A co tam robił Michał skoro była wieża....zawiązała się znów spółka wieża+liwak i spółka? Dzierżawa plaży hmmmm liwak cymbałem był jako nauczyciel teraz jest matołem do sześcianu.....niby kto by miał wziąć w dzierżawę oreńczak milewski czy ten z kiosku....co to za układy gmina wszystkiego się wyzbywa...po co nam władza jak nic nie chcą robić....

Odnośnik do odpowiedzi

Olo przedstawiciel gminy był ponieważ to radni zagłosowali za uchwałą, którą przygotował burmistrz aby to mieszkanie przekazać tej rodzinie. Jak baby chcą na cudzym nieszczęściu robić kampanie to znaczy tylko o ich moralności.

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Olo napisał:

Od dawna jedziecie na propagandzie "pomagania"......wyjdzie wam ta krzywda ludzka bokiem padalce pazerne na koryto.....żebyś ty durniu wiedział jak to jest komentowane wśród ludzi to uszy by ci zwiędły....

Korytko niby puste, ale są tacy co doją ile wlezie.

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda tych dzieci ,bo żadne dzieci nie są niczemu winne i żadnej rodzinie się tego nie życzy co przeszła ta rodzina,ale szlak mnie trafia jak ta elita robi sobie kampanie kosztem krzywdy innych.Nagle tacy wspaniałomyślny .

Odnośnik do odpowiedzi
wyjaśnić sprawę

Na plaży to hryja wyszła jeden z biznesmenów cichaczem do drugiego się przyłączył. Mnie ciekawi gdzie leciały ścieki wcześniej. A tym bardziej że obaj burki lody lizały całe lato.

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, wyjaśnić sprawę napisał:

Na plaży to hryja wyszła jeden z biznesmenów cichaczem do drugiego się przyłączył. Mnie ciekawi gdzie leciały ścieki wcześniej. A tym bardziej że obaj burki lody lizały całe lato.

jaki kuzwa biznesmen? Pijus i nic więcej.

Odnośnik do odpowiedzi
Ińszczanin

Ińszczanie to pokrętni ludzie. Ci co będą mieć korzyści z transportu jako firmy liczą kasę jak SKSM innym wszystko wisi a inni postrzegani jako oszołomy. Niedługo trzeba będzie czekać że to Ci ostatni będą mieć rację.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...