Skocz do zawartości

Jak można robić kampanię propagandy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Olo napisał:

Od razu wiadomo że przeciw zagłosuje

1.Działoszewska, Sydor, Krawczyk, Tomczyk, Halejcio...

Za przyjeciem uchwały będzie 

2.Szafran, Mazurek, Dec, Kościelny Woźniak i Michnik jeśli będzie na sesji....Kościelnego i Deca nie był bym pewny bo nie raz zachowali się jak łachy....

Reszta to też niepewna łącznie z Dezor ktora ma humory jak ....no nie powiem kto...jednym słowem nie ma na kogo liczyć bo żwirownia da im w łapę i łykną jak pelikany te srebrniki żwirowe....

 

Coś jest na rzeczy Olo z tymi srebrnikami ? Skąd wiesz że żwirownia je rozdaje ?

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Olo napisał:

Od razu wiadomo że przeciw zagłosuje

1.Działoszewska, Sydor, Krawczyk, Tomczyk, Halejcio...

Za przyjeciem uchwały będzie 

2.Szafran, Mazurek, Dec, Kościelny Woźniak i Michnik jeśli będzie na sesji....Kościelnego i Deca nie był bym pewny bo nie raz zachowali się jak łachy....

Reszta to też niepewna łącznie z Dezor ktora ma humory jak ....no nie powiem kto...jednym słowem nie ma na kogo liczyć bo żwirownia da im w łapę i łykną jak pelikany te srebrniki żwirowe....

 

Ja obstawiam że z "Olowej" pozycji nr 1: "trójca" Eldorado zagłosuje jak mówi Olo, Tomczyk da na wstrzymanie a Halejcio dołączy do pozostałej "10-tki" na tak !!!

Odnośnik do odpowiedzi

jednak żwirowy sługusie olo jesteś głupi ! do potęgi entej

z czyjej inicjatywy wnosi się uchwałę pod obrady? z inicjatywy burmistrza, a większość będzie za jej przyjęciem

jeżeli ktoś grzesiakowe srebrniki przyjmuje to właśnie jest olo nie dajcie się jemu zwieść bo on od początku bombardował pomysł wniesienia tej uchwały pod obrady to właśnie jest olo sługus grzesiaka

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Olo napisał:

Od razu wiadomo że przeciw zagłosuje

1.Działoszewska, Sydor, Krawczyk, Tomczyk, Halejcio...

Za przyjeciem uchwały będzie 

2.Szafran, Mazurek, Dec, Kościelny Woźniak i Michnik jeśli będzie na sesji....Kościelnego i Deca nie był bym pewny bo nie raz zachowali się jak łachy....

Reszta to też niepewna łącznie z Dezor ktora ma humory jak ....no nie powiem kto...jednym słowem nie ma na kogo liczyć bo żwirownia da im w łapę i łykną jak pelikany te srebrniki żwirowe....

 

Olo, pojebało Ci się z tym "michnikiem"... On teraz wyborczą musi ratować przed dobrą zmianą to nie ma czasu na jakieś gówniane ińsko :D 

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, gość napisał:

Olo znawco łachów.Podaj chociaż jeden przykład,że wymienione osoby tak zachowały się.Z tego co wiem,ani Kościelny,ani Dec nie są za żwirownią od samego początku planu.

 

Jeden przykład to najważniejszy przykład.....Dec, Mazurek, Kościelny byli twórcami uchwały dla żwirowni i podnieśli rękę za nią....pomagał i judził Szafran był za a nawet przeciw o kundlu Liwaku nie wspomnę bo jego na sesjach więcej nie było jak był....Panie Boże z kim ja mam do czynienia😣😠😡

Odnośnik do odpowiedzi
34 minut temu, Olo napisał:

Jeden przykład to najważniejszy przykład.....Dec, Mazurek, Kościelny byli twórcami uchwały dla żwirowni i podnieśli rękę za nią....pomagał i judził Szafran był za a nawet przeciw o kundlu Liwaku nie wspomnę bo jego na sesjach więcej nie było jak był....Panie Boże z kim ja mam do czynienia😣😠😡

Szanowny Olo, Twoje inwektywy pod adresem P.Burmistrza i innych osób, obracają się przeciw Tobie. Jesteś tu obiektem hejtu, ale poniekąd sam prowokujesz i wywołujesz wilka z lasu. Niekoniecznie musisz "podpierać" swoje trafne w tym przypadku, opinie słowami obraźliwymi. Przez to twoje wypowiedzi tracą na wiarygodności i merytoryce. Owszem w 2011 13 radnych zagłosowało za zgodą na przystąpienie do sporządzania planu zagospodarowania przestrzennego dla SKSM-u, potocznie mówiąc. Plan miał być sporządzony uczciwie, oparty na aktualnych badaniach i opiniach środowiskowych. Dopiero po tych czynnościach, jeżeli były by one uczciwe i w 100% zgodne z oczekiwaniami przedstawicieli naszej społeczności, inwestor miał uzyskać stosowne zezwolenia na otwarcie żwirowni. Mówiąc skrótami, inwestor nie spełnił wielu oczekiwanych wymagań i dlatego konieczne jest uchylenie stosownej uchwały. Można powiedzieć po co to wszystko było zaczynać. Teraz z perspektywy czasu i przy tym aroganckim, butnym i...(?) inwestorze, należało zrobić to co nastąpi w przyszły czwartek. To był błąd i w przyszłości należy siedem razy się zastanowić zanim podejmie się jedną decyzję.                                                                                                                                                                                                   Jeszcze raz zachęcam Ciebie Olo do oszczędniejszego szafowania brzydkimi określeniami w rozmowach z Twoimi oponentami. 

 

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, rajca napisał:

Szanowny Olo, Twoje inwektywy pod adresem P.Burmistrza i innych osób, obracają się przeciw Tobie. Jesteś tu obiektem hejtu, ale poniekąd sam prowokujesz i wywołujesz wilka z lasu. Niekoniecznie musisz "podpierać" swoje trafne w tym przypadku, opinie słowami obraźliwymi. Przez to twoje wypowiedzi tracą na wiarygodności i merytoryce. Owszem w 2011 13 radnych zagłosowało za zgodą na przystąpienie do sporządzania planu zagospodarowania przestrzennego dla SKSM-u, potocznie mówiąc. Plan miał być sporządzony uczciwie, oparty na aktualnych badaniach i opiniach środowiskowych. Dopiero po tych czynnościach, jeżeli były by one uczciwe i w 100% zgodne z oczekiwaniami przedstawicieli naszej społeczności, inwestor miał uzyskać stosowne zezwolenia na otwarcie żwirowni. Mówiąc skrótami, inwestor nie spełnił wielu oczekiwanych wymagań i dlatego konieczne jest uchylenie stosownej uchwały. Można powiedzieć po co to wszystko było zaczynać. Teraz z perspektywy czasu i przy tym aroganckim, butnym i...(?) inwestorze, należało zrobić to co nastąpi w przyszły czwartek. To był błąd i w przyszłości należy siedem razy się zastanowić zanim podejmie się jedną decyzję.                                                                                                                                                                                                   Jeszcze raz zachęcam Ciebie Olo do oszczędniejszego szafowania brzydkimi określeniami w rozmowach z Twoimi oponentami. 

 

No cóż nie każdy umie się do błędu przyznać Ty "rajco" to uczyniłeś.....szacun.....nastepnym razem swoje prawdy napiszę językiem miłości....np. Panie Boże wybacz tym niemyślącym owieczkom bo pobłądziły i nie wiedzą co czynią....a baranek boży niejaki radny ówczasny Liwak nie przychodził na sesje co można było w skali roku na palcach jednej ręki policzyć... dziś udaje że jest przeciw chociaż żadnego kroku sam nie uczynił..  słyszałem jak Szafran krzyczał Jacek będziesz żałował jak wydasz decyzję środowiskową pozytywną .....bo wcześniej i Ty rajco i Twój "p.Burmistrz taką chciał wydać.....ech mój Panie Boże nie wiem jakim trzeba być podłym i zakłamanym żeby tak postąpić....i to tacy mnie pouczają o moralach....nauczyli się używać słowa "hejtować" i udają mędrców.....jak widzisz hejt mi nie straszny.....prawda zawsze sìę obroni.....

Odnośnik do odpowiedzi

Nie masz precyzyjnych informacji Olo. Burmistrz Liwak nie wahał się wydać czy nie wydawać pozytywnej decyzji środowiskowej. Ważne, strategiczne decyzje konsultuje z kilkoma osobami i nie słyszałem aby skłaniał się kiedykolwiek ku pozytywnej opinii. Owszem bardzo wnikliwie przy pomocy wielu prawników, rozważane były skutki podejmowanych decyzji przez Burmistrza. Chodziło też o skutki finansowe. Ja (po niewczasie !) też byłem i jestem przeciw pozytywnej opinii z...........czystej prywaty. Jak i Tobie wiadomo, moja "zagroda" oddalona jest dokładnie 62m od przewidywanej drogi wywozu kruszywa !!

Odnośnik do odpowiedzi

Ale akurat o to nie mam do Ciebie pretensji czy żalu.....nikt by tego nie chciał....ale bronić Liwaka nie ma za co....to było przedłużane i przedłużane bynajmniej Ty zawsze stałeś murem zs nim nawet jeśli to były złe decyzje....w uchwale Jucha napisał "wydaje się być uzasadniona " a powinno być napisane " jest uzasadniona"....niby nic ale urząd nie może się wahać czy mu się wydaje....tak jak brak artykułu z upizp o "władctwie planidtycznym" to prawo rady i należy to powiedzieć wprost.....uzasadnienie jednakoż cienkie no ale Jucha nie prawnik trochę marnie....

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Gostek napisał:

Panowie - patrząc jedynie wstecz nie da się bezpiecznie iść do przodu. 

Trzymam kciuki za jednomyślność.

Zgoda ale róbmy to porządnie....bo bylejakość szkodzi....co do jednomyślności ciagle mam watpliwość....

Odnośnik do odpowiedzi
53 minut temu, Olo napisał:

Oby.....nic już nie będę mówił tylko czekał do wtorku i czwartku....i trzymał kciuki..

Widzisz gamoniu, umiesz grzecznie podyskutować. Tylko mieć nadzieję, że pan rajca przemówił ci do kiepeły.

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze nie moja...po drugie broniła tego co z jej mózgu się zrodziło....był to chory umysł i poroniony pomysł....czekamy do czwartku 👍ale już mówię łatwo nie będzie... wieża zewrze zwieracze....sesja będzie burzliwa ....."gość" to ćwok ale Ty "rajco" trzymaj fason😉

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...