Skocz do zawartości

Jak można robić kampanię propagandy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dochodzę do wniosku, że powinienem się powstrzymać od kolejnych wpisów, bo pyskówy kontynuujecie  po każdym moim kolejnym wpisie :-(

No ale jeszcze raz zaryzykuję i napiszę, że jeśli chcecie uchwalać plan miejscowy to zróbcie to z głową i wielką mądrością aby jego uchwalenie tak późno i w tej konkretnej sytuacji nie był najlepszym powodem do skutecznego jego podważenia lub zasądzenia solidnego odszkodowania, którego Ińsko może nie udźwignąć. No chyba, że to ma być forma "odszkodowania" za kłopoty Żwirków :-P

Odnośnik do odpowiedzi

Gdybyś miał choć trochę oleju w głowie to wiedziałbyś że gmina żadnych konsekwencji ponieść nie może.....żadnych żadniutkich....jednego czego nam potrzeba to Burmistrza z jajami, wice go wspierającego,  normalnej rady dbającej o bezpieczeństwo i dobro mieszkańców, Przewodniczacego Rady który rzuci to pod obrady i zgodnie podniosą rękę za uchyleniem bubla jaki podjął poprzednik....tyle hmmmm i tylko tyle....chociaż raz niech skorzystają z tego "władztwa planistycznego"....ale chyba tej chwili nie doczekam......i przestań głupoty pisać o jakichkolwiek karach albo niewypłaceniu się gminy....mogą jej skoczyć na pukiel włosów......

Odnośnik do odpowiedzi

Olo - tym razem nie wdam się z Tobą w dyskusję, bo rozmowa o Twych przekonaniach nie bardzo ma sens. Dodatkowo zaś - nie będę podpowiadał co może zrobić przeciwnik, bo zależy mi nie na podsraeianiu nogi, a na Ińsku.

Odnośnik do odpowiedzi

No i chociażby z tego względu wam nie ufam.....nie popieram bo nie ma wśród was zgodności  i nie leży wam na sercu dobro mieszkańców a dobro żwirowni.....wygląda na to że kopalnia już datki rozdała teraz czeka na wywiązanie się.....wygląda na to że zrobię kolejne info do prokuratury żeby wam d*** tak prześwietliła że będzie świat w kratkę oglądać....wszystko na to wskazuje.....  

Odnośnik do odpowiedzi

Olo - uważałem Cię za nerwusa, ale faceta, z którym warto się spierać. Dziś jednak piszesz jakby w domu już Cię nikt nie słychał, a gdzieś mysisz się wyżalić. Nie traktuj tego jak atak na siebie, a raczej życzliwe poklepanie po ramieniu.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Olo napisał:

Gdybyś miał choć trochę oleju w głowie to wiedziałbyś że gmina żadnych konsekwencji ponieść nie może.....żadnych żadniutkich....jednego czego nam potrzeba to Burmistrza z jajami, wice go wspierającego,  normalnej rady dbającej o bezpieczeństwo i dobro mieszkańców, Przewodniczacego Rady który rzuci to pod obrady i zgodnie podniosą rękę za uchyleniem bubla jaki podjął poprzednik....tyle hmmmm i tylko tyle....chociaż raz niech skorzystają z tego "władztwa planistycznego"....ale chyba tej chwili nie doczekam......i przestań głupoty pisać o jakichkolwiek karach albo niewypłaceniu się gminy....mogą jej skoczyć na pukiel włosów......

Będziesz zadowolony.......??????????

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Olo napisał:

Uderz w stół ha ha ha .....niech mi ktoś powie że tu nie piszą rządzący i urzędnicy.....błahaha

Ty jesteś ponoć urzędnikiem, więc piszesz pod wieloma nickami !!?? Nie rozmawiaj sam ze sobą !

Odnośnik do odpowiedzi

A świr wszedzie widzi zmieniające się nicki.....trudno żeby wszyscy byli "gość"....i bardzo szybko można rozróżnić że to nie te same osoby.....rozumiem że ty to ja ha ha ha ale ty paranoik jesteś....oszczędź sobie wstydu oszczędź.....

Odnośnik do odpowiedzi

239349707765ece7fa650e03d14c05ad.png

Czas żeby niektórym otworzyć oczy że ja to nie władza w gminie i nie ja tu stawiam warunki........czas by ci co mnie atakują zrozumieli że ja tu tylko piszę o tej władzy a nie ją popieram......czas żeby ci co tu na mnie plują że ich banuję zrozumieli że ja tu zwykły użytkownik często banowany jestem za niepokorę dla obecnie urzędujących......jak już to do was nie dotrze to znaczy że wasze szare komórki już się zużyły i nie ma się po was czego spodziewać....a wszystkie krytyczne wpisy na mnie niech mieszkańcy i forumowicze  traktują jako oburzenie władzy na jej krytykę.....powtarzam raz jeszcze krytykuję bo moje prawo....nie obrażam tylko opisuję fakty władza niech skorzysta i broni się argumentami....Pozdrawiam moich wielbicieli....damy czadu nawet gdy nas zbanują....

Odnośnik do odpowiedzi

He he he a tyle piany bili że to forum jest Olo! A jak tak od dawna myślałem że to Ińsko Razem stworzyło do ataków na Burmistrza Racinowskiego. Przecież to od tego się zaczęło od Szulca, Liwaka, Kupczyńskiego, Szafrana i zdrajcy knującego Mazurka. To ich strona a Olo im tu bruździ. No i już forumowicze wszystko wiedzą. A tyle poszukiwań było i jadu na tego biedaka. No dalej panowie dawać tu znowu z tym jadem teraz to klepki z oczu zdjeliśmy.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Olo napisał:

239349707765ece7fa650e03d14c05ad.png

Czas żeby niektórym otworzyć oczy że ja to nie władza w gminie i nie ja tu stawiam warunki........czas by ci co mnie atakują zrozumieli że ja tu tylko piszę o tej władzy a nie ją popieram......czas żeby ci co tu na mnie plują że ich banuję zrozumieli że ja tu zwykły użytkownik często banowany jestem za niepokorę dla obecnie urzędujących......jak już to do was nie dotrze to znaczy że wasze szare komórki już się zużyły i nie ma się po was czego spodziewać....a wszystkie krytyczne wpisy na mnie niech mieszkańcy i forumowicze  traktują jako oburzenie władzy na jej krytykę.....powtarzam raz jeszcze krytykuję bo moje prawo....nie obrażam tylko opisuję fakty władza niech skorzysta i broni się argumentami....Pozdrawiam moich wielbicieli....damy czadu nawet gdy nas zbanują....

No no a to ci dopiero. Czadzą tu sobie a niewygodnych banują niczym komuna. A na portaliwym fejsie ludzie myślą że mogą podyskutować. To pora zacząć  tu na caffe też z imienia i nazwiska bo tu chociaż wszyscy mogą wchodzić i pisać. No i na bieżąco a nie jak tam raz na rok.

Odnośnik do odpowiedzi

Biedny Olo, próbujesz wcisnąć kit że caffe kontrolowane jest przez obecną władzę ? Jeżeli by tak naprawdę było, to ani jeden twój wpis nie utrzymałby się tu nawet przez minutę Tyle pomyj co tu wylewasz na tych bidaków, to nawet mniej ścieków rynsztokiem płynie ! Przypomnę tobie i innym, zasób twojego słownictwa, określającego poszczególne osoby wymieniane przez ciebie z imienia lub nazwiska...c+wel, ch+j, śmieć, ect, ect. Nie wylewaj więc krokodylich łez, tylko weź się w garść i przestań kłamać i obrażać !!

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, gość napisał:

Biedny Olo, próbujesz wcisnąć kit że caffe kontrolowane jest przez obecną władzę ? Jeżeli by tak naprawdę było, to ani jeden twój wpis nie utrzymałby się tu nawet przez minutę Tyle pomyj co tu wylewasz na tych bidaków, to nawet mniej ścieków rynsztokiem płynie ! Przypomnę tobie i innym, zasób twojego słownictwa, określającego poszczególne osoby wymieniane przez ciebie z imienia lub nazwiska...c+wel, ch+j, śmieć, ect, ect. Nie wylewaj więc krokodylich łez, tylko weź się w garść i przestań kłamać i obrażać !!

A ty nie zmieniaj tematu! Forum jak byk pisze kontroluje MichałK vice Michał Kupczyński . Teraz już wszyscy wiedzą z kim mamy do czynienia. A określenia wymienione są też powszechnie używane i nie ma w tym nic złego. Schodzisz na boczne tory gamoniu! 

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie boczne tory ? Co ty pleciesz ? Przecież Olo skarży się że Michał go banuje, bo ma przyzwolenie Neko ! Gdyby tak było to na miejscu Michała, kasowałbym wszystkie wpisy wulgarnego forumowicza jakim jest Olo. Tak "z urzędu", profilaktycznie. Przecież ten konus, bez wyzwisk i pomówień, nie umie skrytykować rządzących !! 

Odnośnik do odpowiedzi

Nie opowiadaj pierdoł bo i tak ci nikt nie wierzy. Bez Ola nic byśmy nie wiedzieli. Puszczacie tu tylko farmazony które chcecie. Że drogi budują że w sądzie wygrali że wszystkie dobre dary jak manna z nieba spadną w przyszłym roku wyborczym. To wszystko wasze hasła tu puszczane oszuści i kłamcy. Ale lepiej na Olo wszystko zrzucić że wulgarny ha ha ha co za hieny.

Odnośnik do odpowiedzi
punkt widzenia zależy :P

MichałK

Mieszkaniec Caffe

 

Zarejestrowany

891 postów

Zgłoś ten post

Napisano 11 Stycznia 2011

Na spotkaniu niestety nie byłem, bo jak napisał Tymek sesja już niebawem. Aczkolwiek plan czytam dogłębnie. Jednego się obawiam. Przed wyborami burmistrz mówił, że szykują działkę pod hotel z basenem i spa koło Rybionka. W palnie jest to zapisane. Problem polega na tym, że dwie atrakcyjne działki po tartaku i Hotelu zostały już sprzedane inwestorowi, który miał wybudować hotel obecnie wszystkim wiadome jest, że działki są na sprzedaż. Inwestor kupił tanio, a sprzeda z ogromnym zyskiem. Boje się, że to samo będzie z działką przy Rybionku. Prawda jest taka, że nikt nie wybuduje u nas hotelu od tak. Taki inwestor potrzebuje turystów, których z roku na rok coraz mniej w naszej gminie. W Ińsku zaczyna dominować turystyka jednodniowa albo weekendowa bo nie ma atrakcji dla takiego turysty, jak już kiedyś pisałem jezioro już nam nie wystarcza. Jeżeli urząd chce inwestorów, którzy wybudują hotel muszą wkładać pieniądze w infrastrukturę turystyczną gminy bo inaczej turystyka u nas padnie szybciej niż sobie zdajemy z tego sprawę, a wtedy gmina pozostanie skansenem bez przyszłości.

 

MichałK

Mieszkaniec Caffe

 

Zarejestrowany

891 postów

Zgłoś ten post

Napisano 10 Lutego 2011

Ja się nie obrażam bo nie ma powodów nie chcę tylko żeby ktoś myślał tak jak napisałeś wcześniej. Masz racje jest to lekceważenie prawa ale tak już w Polsce jest i nie widać perspektyw na zmianę. Fundusze na konkretne projekty są bardzo ważne i tu też masz racje ale popatrz teraz na to w zeszłym roku gmina zdobyła dofinansowania na budowe wodociągu do Waliszewa, nie podoba mi sie to że zrobiła to gmina a prywatna firma będzie z tego miała zyski. Ciekaw jestem ile PUWiS płacić za używanie wodociągu i czy w ogóle płaci? Problem z uzbrajaniem terenów jest poważny ponieważ potencjalnego inwestora to odstrasza. Ceny za działki budowlane w okolicach Ińska i samym Ińsku są ogromne a w większości są to tereny nie uzbrojony. Niestety Ińsko obecnie nie jest atrakcyjne do zamieszkania chyba, że dla emerytów. Przykład mamy nowy blok koło gminy i co? Wykupionych jest może 5 mieszkań na 24. Teraz kolejna sprawa którą chcę poruszyć wczoraj dowiedziałem się, że w naszym parku grasują bobry dość intensywnie. Widziałem już dużo wcześniej powalone przez bobry drzewo w pobliżu pomnika ofiar wojen ale dziś przeszedłem się i trociny są już na początku. Do czego zmierzam? Do tego, że jeżeli nic z tym nie zrobimy IPK i Natura 2000 wejdą nam na głowe i utworzą w parku rezerwat bobrów. To jest całkiem możliwe znamy wszyscy działania ekologów w naszej gminie. Dla jasności nie jestem przeciwny ochroną natury bo faktem jest to, że u nas jest specyficzna i trzeba ją chronić tylko problem w tym, że ekolodzy nie patrzą na to, że w naszej gminie mieszkają ludzie i też chcą mieć pracę i spokojne życie bez stresów o ty czy może na własnej działce ściąć drzewko czy może jakiś ptaszek ma na nim gniazdo i dostanie kuriozalną karę. Trzeba patrzeć trzeźwo na ekologię. Jeżeli chodzi jeszcze o ekologię to jest ona też przyczyną spadku turystów w naszej gminie. Utworzona strefę ciszy po jeziorze nie mogą pływać łodzie motorowe itp. Przecież dzisiaj mamy taką technologię, że motorówki nie zanieczyszczają wody. W Ińsku powinna być możliwość wypożyczenia skuterka wodnego, pływania na nartach wodnych itp. Turyści muszą mieć rozrywkę i dopóki dopóty nie będzie u nas rozrywek nie tylko wodnych ale wszelakiego rodzaju, (z których także mogli by korzystać mieszkańcy gminy) to możemy zapomnieć o inwestorach chcących wybudować tu hotel. Przykłady z hotelami w Ińsku. Za rządów Pani Działoszewskiej przyjechali Holendrzy z chęcią postawienia hotelu przy ulicy Przybrzeżnej nie daleko kina i rybki. Wycofali się po obliczeniach. Potem facet z Anglii, również zrobił sobie wyliczenia i stwierdził, że na tym straci. Miał być jakiś hotel all-inclusive koło Miałki nie powstanie bo Natura 2000. Za czasów Pana Zimnickiego robiono jakieś ekspertyzy z których wyszło, że jeżeli ktoś zainwestuje w Ińsku w hotel przez najbliższe 20-30 lat to będzie prostym językiem mówiąc głupcem. W 1 kadencji obecnego burmistrza firma Invest-Euro kupiła ziemie po hotelu Nad Brzegiem i tartaku miał być hotel a działki są już na sprzedaż i firma zarobi krocie jeżeli ktoś to kupi. Teraz podczas kampanii wyborczej Pan Racinowski mówił, że szykują z Panem Paluchem działkę koło Rybionka pod hotel, spa itp, pod jakiś kurorcik. Jestem z reguły optymistą ale podejrzewam, że będzie tak samo z działkami po tartaku i starym hoteliku. Ktoś kupi za grosze sprzeda za krocie. Póki urząd nie zacznie zdobywać większych środków z Unii Europejskiej i nie zainwestuje w infrastrukturę to zapomnijmy o bogatych inwestorach i hotelach. Ja bardzo bym chciał, żebyśmy mieli chociaż jeden hotel w Ińsku bo są miastotwórcze i Ińsko może tylko na tym zyskać ale trzeba w to włożyć więcej pracy.

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...