Skocz do zawartości

ILF i Portal Ińsko


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Coś ty a to ci dopiero. Jak nie masz co czytać to napisz coś sam mądrego. Nie czekaj aż wszyscy tu się wyprodukują a ty jednym słowem stwierdzisz co myślisz. Nie wchodź , nie czytaj i nie marudź! Idź na szafranowy portal tam masz skarbnicę wiedzy. Misz masz w wydaniu włodka. Tu tobie przypomnę jest forum dyskusyjne. a ty tylko chciałbyś czytać a i jeszcze ci bip burakowy został. Spadaj więc i krzyżyk na drogę. Masz tu tyle wątków, wiele wpisów dzisiaj jest a ty się kmiocie nudzisz. Bo ty nie wiesz co w Ińsku się dzieje to i trudno coś wyskrobać!?

Odnośnik do odpowiedzi
Wy natomiast jesteście opozycją ale taką, która wojuje z mieszkańcami a nie z Racinowskim. Wystarczy spojrzeć na Liwaka. On nie istnieje i nie uczestniczy w życiu politycznym Ińska. Na sesjach się spóźnia albo w ogóle nie przychodzi co widać na nagraniach. A na Portalu Ińsku napisał zaledwie kilka artykułów z czego przynajmniej dwa albo trzy dotyczyły statystyk na temat szkoły.

18 twój wpis. 22 wpis P.Liwaka.

Ale zbieg okoliczności... P. Liwak nie ma się co produkować. Ile razy chce Pan tego kotleta odgrzewać? Już wolę czytać płaczliwe wpisy P. Szafrana. "Ja mam kamerę a wy nie!", "Ja wam pokażę co ja chcę a nie co jest obiektywą prawdą!". Jeden i drugi Pan się świetnie ze sobą dobrali.

Odnośnik do odpowiedzi
z twoich wypocin tylko ostatnie zdanie jest ok, nie wiem i chce się dowiedzieć

Pan "Gość" to zwykły wieśniak! Wiedziałby ,że to nie strona "pudelka" -jeśli zrozumie o co chodzi ;) tylko forum icon_exclaim.gif Jak ktoś nic sam od siebie nie wymaga to niech nie liczy na czytanie plotek bo jemu się akurat na ploteczki zebrało. Panie możesz ruszyć tyłeczek i jechać na zwiedzanie żwirowni żebyś znów nie pisał ale ja nic nie wiedziałem. Już wiesz i co ty na to. Dobrze ktoś napisał czytaj wszystkie wątki a z pewnością dowiesz się wielu rzeczy o działaniu władz gminy i reszty pospólstwa.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...