Skocz do zawartości

Garb przy sklepie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Do ińska przyjeżdżam już od lat więc garb przy sklepie jak się wjeżdża do ińska od strony chociwla był dla mnie nowością. Jedno mogę powiedzieć. U mnie na osiedlu nie ma tak wysokiego garba nawet. Ten garb to niszczyciel samochodów a położenie jest bardzo kontrowersyjne. Po pierwsze jak się jedzie od miasta to mamy po prawej skręt w prawo. Już nawet ze względu na to położenie tego garba jest niedopuszczalne. O dziurach, które tam były nie wspomnę. Każdy kto do ińska jedzie więcej niż te 2-3 lata (ja już od ponad 7 lat odwiedzam te strony) zauważył, że notorycznie właśnie w tamtych miejscach pojawiały się dziury. Wydaje mi się, że właśnie po to zrobiono taki duży garb. Ma zakrywać to, że nie robi się nic na tej drodze. Proszę mi też nie mówić, że gmina nie odpowiada za tę drogę bo skąd ma powiat wiedzieć jak nie od gminy, że droga jest w złym stanie? To już lepiej było jak samochody stawały przy sklepie. Chociaż to też mógłby być powód, że garb jest taki jaki jest. Podsumowując, miejsce tego spowalniacza jest po prostu złe i nieprzemyślane. Już się zresztą ten garb zapada. Może jeszcze można coś z tym zrobić ale jak dla mnie to za niedługo gmina będzie musiała cały ten odcinek drogi robić bo zwyczajnie się wszystko zepsuje.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie to wszystko o czym napisałeś składa się na ten próg. Nie chcieli łatać dziur to po prostu kostką zabudowali i niech się dzieje co ma się dziać. Po jakimś czasie droga się całkowicie zdeformuje pod naporem przejeżdżających samochodów, co jak już sam napisałeś już widać.

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktokolwiek wie o tym żeby racinowski zwracał się do powiatu o pieniądze żeby naprawić drogę biegnącą przez Ińsko? Przecież on ma to w d****. Przez telefon pewnie się wstydzi bo nie potrafiłby się wysłowić a specjalista od unijnych dotacji pewnie nie wie, że istnieją fundusze na to...

Odnośnik do odpowiedzi

Taki garb powinien wyrosnąć na grzbiecie Racinowskiego i po nim powinni wszyscy jeździć jako odpowiedzialnym za ińską głupotę. Ten człowiek stracił wszelki węch,kieruje się starymi PGR-owskimi nawykami. To droga powiatowa i na niej nie powinna się stosować tego typu przeszkód. Ograniczenie, skoro chciał mógł zastosować przy pomocy znaków drogowych i "policji". RDP w Stargardzie winien ten bubel skasować tak szybko, jak szybko go zbudował. Tylko ktoś wyjątkowo upośledzony, mógł zastosować tego typu przeszkodę.....

Sądzę ,że prawo takie numery dyskwalifikuje i Terebecki winien zająć w tej sprawie stanowisko w imieniu rady...

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję składanie skarg do Rejony Dróg Publicznych w Stargardzie Szcz. z żądaniem usunięcia tej przeszkody zagrażającej życiu,zdrowiu i bezpieczeństwu ludzi oraz stanowi technicznemu pojazdów. Większość mieszkańców na co dzień porusza się pojazdami i z tego powodu jest narażona na ww. szkody. Jak wpłynie kilkadziesiąt wniosków , to RDP w Stargardzie zacznie myśleć i może zrozumie jaki głupi błąd zaakceptował.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...