Skocz do zawartości

ILF = Porażka


Rekomendowane odpowiedzi

czysta woda
Na koniec lista zarządu, Michał jesteś na szarym końcu listy, ale wcześniej byłeś znacznie wyżej? Opowiedz na którym miejscu i jakie były okoliczności spadku na szary koniec?? I przestańcie mi pieprzyć, że ILF to tylko kultura i nic, ale to naprawdę nic wiecej................

Adam Bortnik - Prezes

Bohdan Kowalski - Wiceprezes

Beata Radziszewska - Wiceprezes

Barbara Pastuła - Skarbnik

Bożena Kuszela - Członek

Maria Jarmoszko-Pożdał - Członek

Jeszcze nigdy nie widziałam publicznego rozliczenia tek kasy. Czy to dlatego ,że jest tak przejrzyście, czy może z innych powodów ?

Michał Kupczyński - Członek

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 110
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Na liście zarządu cały czas byłem na końcu listy. Jak przystąpiłem do stowarzyszenia byłem zwykłym członkiem SILF po roku członkostwa zostałem wybrany do zarządu czy coś w tym złego? Nie ma mowy o ukrywaniu jakiś sprawozdań finansowych itp. Każdy kto chce to zobaczyć może zwrócić się do prezesa o możliwość udostępnienia. Stowarzyszenia są tak samo kontrolowane jak gminy. Każde otrzymane dofinansowanie musi być szczegółowo opisane i przekazane instytucjom, które finansują festiwal piszę o instytucjach nie prywatnych firmach, które sponsorują.

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż widać Michał, że trzeba być tubylcem żeby znać historię ińskiego lata albo też jego wielbicielem. Jak ktoś widzi tylko klawiaturę to nie ma szans poznać co to wielka sztuka! Nigdy mi do głowy nie przyszło pomyśleć kto w tym stowarzyszeniu jest bo drugorzędna sprawa. Chyba ważniejsza jest sama impreza i promocja miasteczka. Ińskie lato zniszczył Zimnicki-poróżnił się z organizatorami i część się wyniosła do Nowogardu. To co odzyskujemy to ciężka praca ludzi którzy latami muszą przywracać świetność tej imprezy i chwała im za to! Masz rywala albo konkurenta który nie znosi Twojej aktywności i tyle!

Odnośnik do odpowiedzi

widzisz olo manolo, zeby sie wypowiadać na jakis temat to trzeba sie przynajmniej odrobine znać!! Nie do Nowogardu tylko do:

Stopklatka Spółka Akcyjna

Urząd Gminy i Miasta Ińsko

Gryfiński Dom Kultury

Odnośnik do odpowiedzi
widzisz olo manolo, zeby sie wypowiadać na jakis temat to trzeba sie przynajmniej odrobine znać!! Nie do Nowogardu tylko do:

Stopklatka Spółka Akcyjna

Urząd Gminy i Miasta Ińsko

Gryfiński Dom Kultury

O co Ci "manolo" chodzi??? Ińskie lato to impreza i nie ważne jacy ludzie z jakiej opcji to robią. Michał jest w tym stowarzyszeniu od dawna dlaczego czepiasz się jego dopiero teraz kiedy chłopak coś osiąga ciężką pracą??? Co za różnica gdzie - ważne ,że poróżnił a tacy ludzie jak Michał naprawiają błędy cwaniaków i buców którzy nie umieli rozmawiać z ludźmi. Jeszcze raz powtarzam nie ważne kto jest w stowarzyszeniu tylko co robi na jego rzecz i tyle. To ty nie masz wiedzy - przeszli do Nowogardu nad brudne jeziorku ale miłe ludzkie klimaty. Zimnicki wygonił darmowego promotora Ińska!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

O stowarzyszeniach krokus napisał jeszcze zwięźlej, ciekawe do której grupy dołączy nowe storkowskie stowarzyszenie?

Z informacji o współpracy ze stowarzyszeniami wynika, że najaktywniejsze są Ińskie Lato Filmowe, TPD i Straż pożarna, reszta stowarzyszeń praktycznie nie wykazuje aktywności.

Odnośnik do odpowiedzi

Włodek o stowarzyszeniach wiesz tyle co kot na twojej łące. Niektóre stowarzyszenia nie są na waszej stronie nawet wymienione co już jest złamaniem prawa przez burmistrza. Dobrze krokus wie ,że są stowarzyszenia które nie współpracują z burmistrzem ale swoje robią. Już raz na sesji się przekonał ale już dlaczego tego stowarzyszenia nie ma na gminnej stronie to już nie zapyta!!!!! Taki z niego niewiarygodny sprawozdawca bo mógłby przecież wspomieć ,że takie jest i dlaczego burmistrz uważa ,że go nie ma jak mają z tym stowarzyszeniem najwięcej problemów ze względu na jego aktywne działanie zwłaszcza w dziedzinie ochrony środowiska. Ale po co mu o tym pisać musiałby wymieniać niewygodne nazwiska które nikomu nie chcą przez zęby przejść. Gratuluję rzetelnego sprawozdania Panie radny.....

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba dobrze ,że są tacy ludzie którzy działają sami i niezależnie od gminy!!!!!! Że nazwisko nie przechodzi przez gardło to inna sprawa!!!!! Dobrze Michał wczoraj napisał ,że dobrze jest narzekać i nic nie robić może w końcu jest też tak , że są tacy o który nikt nie wie a coś robią też dobre nie??????

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Nie - on teraz jest wice stowarzyszenia i ciężko duma jak lokalną społeczność pobudzić do myślenia i działania icon_cool.gif Ale durny jeszcze wierzy w społeczność :lol: Chyba, że masz kasę bo ta społeczność tylko tak się mobilizuje :lol: jak dostanie do kieszeni po cichu dzień przed referendum albo przed wyborami :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...