Skocz do zawartości

ILF = Porażka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

"Jakiś cymbał ma chore pojęcie na temat sponsorowania." Świetnie, w takim razie bierzmy wszyscy kase od SKSM i niech nam już nie przeszkadzają plakaty SKSM na gminnych imprezach! Tak rozumiesz sposoring? Bo ja nie!

Odnośnik do odpowiedzi

To nie koniecznie musi być rajca. Może też konkurencja polityczna. Żal dupę ściska, że chłopak się rozwija. Wszędzie go pełno i coś robi. To przecież musi przeszkadzać. Najlepiej było przed referendum- cisza , spokój, nikt nie nagrywał nic nie żądał. przecież jak nic się nie dzieje to jest najlepiej. A jak coś robisz to musisz być be

Odnośnik do odpowiedzi
michał? głupstwa pleciesz, twoje działania przeciw jednemu z większych sponsorów to czysty konflikt interesów, w którymś momencie usłyszysz to od swojego szefa

Słyszałeś rajca? Nie ma kłótni w ILF więc wypierd*laj w podskokach bo nikt twojej głupoty nie może przetrawić.

"Jakiś cymbał ma chore pojęcie na temat sponsorowania." Świetnie, w takim razie bierzmy wszyscy kase od SKSM i niech nam już nie przeszkadzają plakaty SKSM na gminnych imprezach! Tak rozumiesz sposoring? Bo ja nie!

W takim razie zapytam się wprost bo chyba kur*a nie wiesz do czego sam zmierzasz. Czy SKSM sponsoruje stowarzyszenie ILF w jakimś konkretnym celu, na przykład w celu jakiejś korzyści materialnej lub załatwienia sobie czegoś co spowodowałoby, że dużo na tym zyska? Jedziesz, czas leci, tylko nie popuść w majtki przy odpowiedzi.

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie zapytam się wprost bo chyba kur*a nie wiesz do czego sam zmierzasz. Czy SKSM sponsoruje stowarzyszenie ILF w jakimś konkretnym celu, na przykład w celu jakiejś korzyści materialnej lub załatwienia sobie czegoś co spowodowałoby, że dużo na tym zyska? Jedziesz, czas leci, tylko nie popuść w majtki przy odpowiedzi.

A ty cymbale myślisz, ze po co sksm daje kase na festiwal? o nagle sie w nich kultura odezwała? Boże, jakis ty głupi!!

Odnośnik do odpowiedzi
"Jakiś cymbał ma chore pojęcie na temat sponsorowania." Świetnie, w takim razie bierzmy wszyscy kase od SKSM i niech nam już nie przeszkadzają plakaty SKSM na gminnych imprezach! Tak rozumiesz sposoring? Bo ja nie!

Wiesz, że to nie zły pomysł! Skoro inni płacą za to ,że mają ropę to niech żwirki nam płacą za to że będzie żwirownia. Chociaż tyle pożytku by było. Co miesiąc na każdego mieszkańca po trzy patole i niech robią tą żwirownię. Wtedy można nawet cierpieć. A nie jakaś jałmużna dla gminy a dla nas horror a dla nich na sto lat dochody i pokoleń małych skmsków.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jesteś GOŚĆ hehe ta wypowiedź jest dobra podoba mi się

Napisałeś raz drugi, trzeci, że jest wszystko w porządku a ten nawiedzony pierdolnik dalej swoje... Ile można icon_mad.gif ???

A ty cymbale myślisz, ze po co sksm daje kase na festiwal? o nagle sie w nich kultura odezwała? Boże, jakis ty głupi!!

Na pewno nie dlatego żeby osiągać korzyść majątkową bo to stoi w sprzeczności z prawem ale skąd możesz to wiedzieć..

Odnośnik do odpowiedzi

No i do tego się własnie sprowadza cała ta sprawa żwirowni. Nie dość, że dzieli ludzi to jest korzyści z tego są praktycznie żadne bo to, że gmina wykłada najwięcej to nie jest dziwne. Tak powinno być bo jakby nie patrzeć gmina POWINNA mieć z tej imprezy zyski. Gdyby miała to i sponsorzy mieliby inny charakter niż teraz o tym pisaliście. Teraz wyjdzie na to, że kto da więcej ten ma większy wpływ na ILF co w ogóle już jest jakąś paranoją. No ale to już tak jest jeżeli mamy takie a nie inne lokalne układy.

Michał dobrze robisz, że sprawę jasno i klarownie stawiasz. Ja wiem, że liczyłeś się z krytyką albo z jakimiś podejrzeniami ze strony takich złośliwych piszących ale tutaj widać ewidentnie, że ktoś dąży za wszelką cenę do dyskredytacji wszystkiego co może stanowić jakieś potencjalne zagrożenie dla lokalnego układu. Miejmy nadzieję, że z czasem jak mieszkańcy coraz bardziej się będą angażować to inaczej sprawa będzie wyglądała. Gratuluję nominacji i tego, że ktoś poza granicami naszej gminy o nas usłyszał! To zdecydowanie sukces organizatorów i wszystkich osób, które dokładały starań by impreza nabrała znowu impetu!

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli dajesz komuś kase to wiadomo, że chcesz mieć wpływ na to jak ta kasa jest wydawana i nie ma w tym nic dziwnego, jesli burmistrz i żwirownia daja kase ILF to jest pewne jak w ruskim banku, ze mają wpływ na to jak ILF ta kase wydaje!!!!!!!! kto tego nie czai to jest cymbał!

Odnośnik do odpowiedzi
Wszystkie reżimy

Od kiedy pamiętam to kultura cierpiała tylko w pewnych szczególnych sytuacjach. A była to zazwyczaj niewola państwa czyli wyplenianie przyszłych generacji z jej tożsamości narodowej a co za tym idzie gdy panowały reżimy tota-, autorytarne. Tutaj widzę, że ty ten sam styl wyznajesz co te reżimy. Piszesz tak jakby wszystko się żwirowni i Burmistrzowi należało ale ta impreza nie jest DLA ŻWIROWNI i BURMISTRZA tylko dla ludzi. Ińskie Lato Filmowe nie powinno być i nie może być kartą przetargową. Poza tym powiedz mi czym ma się przejawiać ten wpływ na imprezę? Może mówią im czy mają stołki tak czy inaczej ułożyć? Wydaje mi się, że nie masz NAJMNIEJSZEGO POJĘCIA o tym co piszesz dlatego zwracam się do Michała o to by rozwiązał wszelkie wątpliwości co do tego jak impreza jest organizowana od strony finansowej. Wtedy możemy się przekonać kto faktycznie jest cymbałem. Ja, który lubi kulturę w najróżniejszej formie czy ty, który wyznajesz zasadę "Płacę to rządzę".

Odnośnik do odpowiedzi

pleć pleciugo byle długo. a nasz wieszcz narodowy to w jakim systemie tworzył? Polska wówczas była w niewoli!!!!!!! A Norwid!!!!!!!!!!!!! a nasz niedawny noblista Miłosz to w jakim systemie tworzył??????????????? udowadniam ci własnie, że kultura poptrafi sobie radzić nawet w totalitaryźmie, więc nie pleć! A jesli koledze dajesz stówę to zapytasz go na co ją wyda, czy nie????????????? A poza tym zadam ci ostatnie pytanie? Skąd wiesz jakie relacje panują pomiedzy szefami gminy, zwirowni i ILF? Wiesz? no to nie łudź się, że w tym przypadku kultura rzadzi się sama

Odnośnik do odpowiedzi

No i widzisz na tym polega twój problem. Przepaść intelektualna jest za duża bo ja o czym innym piszę a ty o czym innym. To, że poeta, artysta tworzy kiedy reżim panuje nie oznacza, że nie ma to wpływu na jego twórczość. W ogóle porównanie żwirowni i ILF do kumpla, który kumplowi 100 zł daje to jest żenada. Na resztę pytań nie ma co nawet odpowiadać. Wszystkie jakieś takie protekcjonalne i tendencyjne. Michał rozwieje wątpliwości wszystkich. Zobaczymy jak to na prawdę wygląda. A twoje zdanie niestety nie ma dla mnie wartości bo wszystkie zmierza do tego, że Ińskie Lato Filmowe jest własnością Burmistrza, Żwirowni i wszystkich dających pieniądze.

Odnośnik do odpowiedzi
długo to trwało ale w końcu to zrozumiałeś, dobranoc

Było trzeba napisać od początku a nie wchodzić w niepotrzebną dyskusję ze mną.

Ja jednak uważam, że kultura nie jest niczyją własnością. Tak samo nie jest nią Ińskie Lato Filmowe. Jeżeli jest inaczej to czas przyniesie zmiany, możesz być tego pewnien. Ale to nie będzie zasługa ani Burmistrza ani Żwirowni tylko ludzi, którzy starają się żeby impreza odbyła się w należyty sposób.

Dobranoc.

Odnośnik do odpowiedzi

Stowarzyszenie wszelkie sponsoringi, w ramach, których otrzymuje dofinansowanie SAMO decyduje na co mają być wydane!!!! Żadna firma sponsorująca nie decyduje o przebiegu imprezy. Jak wspomniałem wcześniejszej FIRMY CHĘTNIE SPONSORUJĄ IMPREZY BO ODPROWADZAJĄ TO OD PODATKU!

Odnośnik do odpowiedzi
Ł�yzka dziegdźiu

"Głównym celem działalnosci stowarzyszenia Ińskie Lato Filmowe jest coroczna organizacja festiwalu filmowego Ińskie Lato Filmowe. Działalność ta wiąże się z upowszechnianiem kultury filmowej, a w szczególnosci propagowania kina o wysokich wartościach artystycznych, kinematografii Europy Wschodniej, a także upowszechnianie kultury filmowej wśród dzieci i młodzieży poprzez organizowanie warsztatów oraz aktywnych form wypoczynku. "

Podkreslam słowa: "kinematografii Europy Wschodniej"

Odnośnik do odpowiedzi
Ł�yzka dziegdźiu

Członkowie Stowarzyszenia podczas Walnego Zgromadzenia 21 czerwca 2011 r.

od lewej: Bohdan Kowalski, Krzysztof Działoszewski, Bożena Kuszela, Beata Radziszewska, Teresa Działoszewska, Maria Jarmoszko-Pożdał, Małgorzata Frymus, Beata Pryma, Marek Kisio, Barbara Pastuła, Adam Bortnik, Przemysław Lewandowski, Teresa Kunka, Filip Stelter, Beata Stelter i Jacek Gałkowski

Odnośnik do odpowiedzi
Ł�yzka dziegdźiu

Na koniec lista zarządu, Michał jesteś na szarym końcu listy, ale wcześniej byłeś znacznie wyżej? Opowiedz na którym miejscu i jakie były okoliczności spadku na szary koniec?? I przestańcie mi pieprzyć, że ILF to tylko kultura i nic, ale to naprawdę nic wiecej................

Adam Bortnik - Prezes

Bohdan Kowalski - Wiceprezes

Beata Radziszewska - Wiceprezes

Barbara Pastuła - Skarbnik

Bożena Kuszela - Członek

Maria Jarmoszko-Pożdał - Członek

Michał Kupczyński - Członek

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...