Skocz do zawartości

ILF = Porażka


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgodzę się z tobą Michał, że dobrze się stało, że pojechał! Myślisz, że ludzie tego łobuza nie widzieli w telewizji jak nawoływał do bojkotu referendum??? Ludzie takie rzeczy pamiętają .Krytykowały go znamienite osoby etycy i ludzie znający się na samorządzie gminnym. Taki człowiek ma tupet jechać na taką imprezę i fundować w przyszłości żwirownię w pięknym malowniczym Ińsku. Ludzie to po prostu jakiś cyrk!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 110
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Młody ma swoje zdanie to trzymajcie spódnice na wodzy drogie Panie! Tak jak OCENA napisał już.

Organizatorom należą się brawa bo to dzięki nim ta impreza z roku na rok jest lepsza. Daj Boże żeby się taka tendencja utrzymywała cały czas. Może za jakiś czas turyście chętniej do nas będą przyjeżdżać niż nad może. Szkoda tylko, że tak mało się robi dla turystyki a tak dużo dla przemysłu. Ta żwirownia będzie największym przyćmieniem gminy. A jeszcze jak jej powstanie będzie miało wpływ na poziom wód to nie ma co... Przepraszam, że wplątałem wątek żwirowni ale w naszym przypadku jest to chyba uzasadnione. Nawet jak ILF będzie hitem to przyćmi je w dużym stopniu żwirownia.

Odnośnik do odpowiedzi
Nie zgodzę się z tobą Michał, że dobrze się stało, że pojechał! Myślisz, że ludzie tego łobuza nie widzieli w telewizji jak nawoływał do bojkotu referendum??? Ludzie takie rzeczy pamiętają .Krytykowały go znamienite osoby etycy i ludzie znający się na samorządzie gminnym. Taki człowiek ma tupet jechać na taką imprezę i fundować w przyszłości żwirownię w pięknym malowniczym Ińsku. Ludzie to po prostu jakiś cyrk!!!!

Przykro mi Michał ale zgadzam się z "nogą".Gmina daje tylko kino i nic więcej te grosze co dokłada to wielkie g...... całą organizację lata filmowego biorą organizatorzy. Burmistrz Ińska wszędzie źle się kojarzy i kwita.

Odnośnik do odpowiedzi

Macie prawo się nie zgadzać. Źle się kojarzy to i ja wiem bywając czasami w różnych urzędach ale jest gospodarzem i tego się będę trzymał. Czy burmistrzem jest Racinowski czy byłby Leśkiw, Szulc, Obarzanek lub Pałczyński to powinien jechać na galę. Gmina daje dość sporą sumę na festiwal możesz sprawdzić w budżecie

Odnośnik do odpowiedzi
daj spokój

Michał to co daje gmina to gdyby mieli wydać na promocję to wiesz co by mogli pokazać ;) Daj spokój nie czadź ze sporą sumą lepiej przyznaj ,że znacznym sponsorem ILF jest SKSM i to jest to :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
No no! Jesli SKSM daje kasę na festiwal to drżyjcie przeciwnicy żwirowni!!!!!!!!!!!!!!

Brak słów, po prostu brak słów na taką głupotę. Mieszkańcom muszą takie wpisy czytać żeby zobaczyć, że ktoś posługuje się nawet szantażem. To teraz wiadomo czemu żwirownia takie pieniążki daje dla ILF.

Ludzie kultury pewnie by się jeszcze bardziej niż ja oburzyli bo w przeciwieństwie do układowców takich jak Ty oni przedkładają sztukę i kulturę ponad takie układowe działanie. A o jednym przekonałem się już dawno, dawno temu. Każdy kto cierpi na znieczulicę gdy chodzi o sztukę, muzykę czy cokolwiek związanego z kultywowaniem piękna w najróżniejszej formie jest najbardziej odrażającym człowiekiem z jakim można nie mieć przyjemności się spotkać. Panie Michale ja mam nadzieje, że takie wpisy to organizatorzy i Pan poważnie zdementujecie bo słów mi brakuje żeby wyrazić to co teraz mi chodzi po głowie.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem upoważniony do tego aby pisać ile jaki sponsor daje przykro mi. SKSM zawsze było sponsorem ILF ale na pewno nie dawała więcej niż urząd MiG Ińsko czy jakiekolwiek inne instytucje. Nie wiem czy w tym roku będą sponsorem czy będą czy nie nie zmieni to mojego zdania na temat powstania żwirowni w Ińsku nadal będę przeciwny temu durnemu pomysłowi

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnie zdanie Michała to jedyna dobra wiadomość. Reszta to ból głowy- wymiękam! Czy nie ma już w tym kraju niczego bez przekupstwa? Nawet kultura nie brzydzi się kasą od niszczycieli środowiska!

Odnośnik do odpowiedzi

Mam cichą nadzieję, że SKSM mocno się zastanowi nad rozdawaniem pieniędzy na lewo i prawo. Nawet jeżeli miałoby się to odbyć kosztem mniej spektakularnego repertuaru. Poza tym zobaczcie jakie to zestawienie jest ciekawe. Z jednej strony ILF i Racinowski z drugiej żwirownia. Wnioski same się nasuwają na myśl. A pojawiające się znikąd plakaty żwirowni przy prawie każdej imprezie w Ińsku to też chleb powszedni. Najpierw taki SKSM nakarmi kilka takich imprez a potem omamieni ludzie przytakną nawet na sprzedaż własnej nerki. Dużo trzeba jeszcze zrobić żeby mieszkańcy zrozumieli ile praw im przysługuje.

Odnośnik do odpowiedzi

Niektórzy na prawdę nie dorośli do internetu.

SKSM zawsze powiem nie i kopnę w cztery litery kiedy tylko będę mógł. Może dla mniej bystrych ludzi ta cała sytuacja to znak, że wszystko idzie w dobrym kierunku ale w rzeczywistości jest przeciwnie. Ja nie widzę powodu żeby żwirownia robiła to z dobrego serca.

Odnośnik do odpowiedzi
i wyszło szydło z worka, ja jestem zdruzgotany!

No cóż prawda zawsze wychodzi na wierzch. Tak jak mądrość, że ludzie zrozumieją jakie zagrożenia czychają jak powstanie żwirownia. A żwirownia posunie się do każdego przekupstwa żeby kupić każdego bo byt na wieki wieków amen! Patrzcie do czego to dochodzi, że wszystkie tematy i tak sprowadzają się do żwirowni. To pokazuje jaki jest to problem. Nawet kultura nie oparła się pokusie.

Odnośnik do odpowiedzi
i nagle aureola nad głową michałka zgasła, nie można jedną ręką głosować przeciw a drugą brać kasę

Lepiej zrobić to jak gmina. Jedną ręką głosować za a drugą ręką liczyć zaoszczędzone pieniądze, które między sobą się podzieli, nie :D?

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka aureolka zastanów się co piszesz ja powiedziałem, że się do spraw związanych z tym sponsorem się nie mieszam i tyle. Musisz brać pod uwagę to, że ja nie mogę działać na szkodę stowarzyszenia i nie chce się wypowiadać na temat ewentualnego sponsoringu na ILF. Po za tym za działalność która prowadzona była w Storkowie przez tyle lat łaski nikt nie robi, że zapłaci parę groszy. Pogadaj z mieszkańcami Storkowa jak fajnie było w domach przy których przejeżdżały żwirki. JAK NAPISAŁEM WCZEŚNIEJ TO CZY BĘDZIE SPONSORING I TAK NIE WPŁYNIE NA MOJE ZDANIE DOTYCZĄCE POWSTANIA ŻWIROWNI W IŃSKU!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam nic do Michała. Wcześniej nikt nie wiedział, że żwirownia ma takie zakusy na takie dramatyczne poczynania. ja rozumiem Michala, że on sam o niczym nie decyduje i nie od niego to zależy. Sponsorem może być każdy chociaż o żwirowni było głośno przed inskim latem mogli organizatorzy wesprzeć mieszkańców w słusznej sprawie. ale widać woleli poszaleć za nie swoje i miejscowych zostawić samych sobie. Przecież wcale do Ińska nie muszą przyjeżdżać. Mogą w dowolnej gminie to zrobić z większą aprobatą władz gminnych i stawiania warunków.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie głupstwa tylko taka jest prawda, że ja sam nie decyduje o niczym, oczywiście zaraz wszystko musiało zostać obrócone przeciwko mnie ale już się do tego przyzwyczaiłem i wiem czyje to działania, ale cóż każdy ma prawo krytykować. Ja zdanie w stosunku do żwirowni nie zmienię tak jak już pisałem i ci którzy głosowali w referendum też nie zmienią przez sponsorowanie imprez

Odnośnik do odpowiedzi
przemyślenia
michał? głupstwa pleciesz, twoje działania przeciw jednemu z większych sponsorów to czysty konflikt interesów, w którymś momencie usłyszysz to od swojego szefa

Ten cytat przechodzi do historii tego forum. Większej patologii jaką tutaj można na co dzień zobaczyć jeszcze nie widziałem. Otrzymujesz ode mnie nagrodę najbardziej skorumpowanego mieszkańca gminy Ińsko, który JAWNIE stawia młodemu i ambitnemu człowiekowi ultimatum żeby albo ćwirkać jak mu ktoś mówi albo już nie będzie tam gdzie jest.

Nie głupstwa tylko taka jest prawda, że ja sam nie decyduje o niczym, oczywiście zaraz wszystko musiało zostać obrócone przeciwko mnie ale już się do tego przyzwyczaiłem i wiem czyje to działania, ale cóż każdy ma prawo krytykować. Ja zdanie w stosunku do żwirowni nie zmienię tak jak już pisałem i ci którzy głosowali w referendum też nie zmienią przez sponsorowanie imprez

Nikt nic przeciw Tobie nie kieruje Michał. Dobrze wiesz kto takie paszkwile tutaj produkuje. Miałeś problemy z resztą osób ze stowarzyszenia ILF? Robili Ci przykrości za to, że chciałeś dobrze dla Gminy?

Nie, więc nie ma nad czym się zastanawiać. Jakiś cymbał ma chore pojęcie na temat sponsorowania.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...