Skocz do zawartości

Brak wsparcia turystycznego w Ińsku


Anon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jaki brak! wcale nie ma wsparcia. Burmistrz liczył,że molo padnie tego roku i tak czeka już kilka lat. Skutkuje totym, że w końcu padnie bez naprawy i konserwacji. To taki przedsmak przyszłości Ińska z żwirownią w tle. Przecież coś trzeba zrujnować żeby powiedzieć, że nie przynosi korzyści i dochodów. Jak ja mogłam na tego buraka głosować.

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjechałam do znajomych ,piękne krajobrazy i cudowne jeziora.Przespacerowaliśmy się gromadką na plażę, widok na jezioro i budzącą się naturę cudowny. Chciałoby się usiąść i przez okno pijąc kawę z ciastkiem podelektować się tym cudem natury. Ale gdzie????? Pomost i owszem ale w ruinie, taki zostanie na naszych zdjęciach.Przecież aż prosi się o małe bistro lub coś podobnego. I to nie jedne ale co najmniej 5 od terenu płaskiego za szkołą aż po koniec plaży.Tutaj piwko i kiełbaski, dalej kawa,herbata i ciastka dalej pizza i bułeczki z kiełbaską i tak dalej.Otwierane tylko na weekendy bo jeszcze nie sezon i zwolnione co najmniej na 5 lat z wszelkich opłat. Bo przecież nawet taki mały interes wymaga środków. Aha, po sezonie też można uruchamiać na weekendy, koza z ciepłem i muzyka a do tego miła atmosfera.Państwo z gminy, czy wy chociaż trochę umiecie myśleć???? Wesołych Świąt !!!

Odnośnik do odpowiedzi

Kto ma stwarzać warunki do inwestowania na właśności gminy? Przecież gmina musi zaplanować miejsca, tworzący logiczny i rozsądny ciąg przy tym utwardzony kostką brukową ,prąd itp. itd.Jesteście na etapie wczesnowolnogospodarczym.Kto da, ten dostanie.Ekonomia wam się kłania.Inna kwestią jest zrozumienie samego procesu tworzenia miejsc pracy.No chyba ,że gmina jako podmiot od niczego nie wie ,że jest właścicielem terenów na których ma powstać działalność gospodarcza.A może jeszcze wam dać w kopertę za pomysł!!!!??????

Odnośnik do odpowiedzi
Gmina nie jest podmiotem gospodarczym, mogącym prowadzić działalność !!

Zapraszamy.... Panią do inwestowania !!

Czy ty gminny omnibusie cokolwiek z tego zrozumiałeś? Czy jesteś kolejny patafon,który dąży do władzy i poza aspiracjami nie ma nic w pustej łepetynie.

Odnośnik do odpowiedzi
lubię biegać

Przechodząc codziennie a może i kilka razy dziennie widzę, że plaża już posprzątana.Byłoby ok tylko molo chyli się ku upadkowi a bramka od przepompowni od dwóch tygodni na szeroko otwarta. Burmistrz kiedyś sugerował, że jest codziennie na plaży- może i tak. Sama widzę go z żoną na spacerze ale czy jako dobry gospodarz nie widzi, że jego własność otwarta na wandali i drobnych złodziejaszków może się źle skończyć dla ośrodków? Ja już to widzę od dwóch tygodni a ile na prawdę tak jest trudno określić. To jest teren strzeżony bo są różne urządzenia niech tylko komuś głupiemu coś przyjdzie do głowy. Sami kusicie los.Przecież to tylko PUWiS użytkuje a jest waszą własnością to komu powinno bardziej zależeć? Nic już Pana ta gmina nie obchodzi tylko zrobić swoje czyli żwirownię i utrzymać do końca swojej kadencji a potem wola niebios.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

http://insko.pl/galeria/tenis_2012/lista/24.dhtml

Obejrzałem zdjęcia i takie oto mam refleksje- animator jest osobą niepotrzebną na tym obiekcie bo "orlik" w takie dni jak "majówka" powinien być pełen młodzieży przez cały dzień. Tam nie było młodzieży tylko kilku spasionych byków którzy sobie urządzili zabawę za publiczne pieniądze. Zachowanie Paciejewskiego z rozdawaniem medali było skandaliczne. jakby gówno dawał do ręki. To tandetne zachowanie. na dodatek więcej tam było pracowników gminy i ich dzieci, mieszkańców i dzieci i młodzieży wcale. Takie pośmiewisko młodych cwaniaków. Wszyscy z tymi torbami przed sobą. To wielki wstyd na prawdę nie macie za grosz wstydu?

Odnośnik do odpowiedzi
nie animator

Te animator a ty tam byłeś aby trzeźwy? bo ja też tam byłem i jakoś całej gminy nie widziałem , ale jednego ( chyba może pracownik gminy brać udział ? czy może jakieś pozwolenie od ludu trzeba mieć ), medali to chyba tam nie było tylko jakieś smycze ale ok niech ci animatorze będzie, a tak na marginesie to obok na boisku do piłki trwały rozgrywki młodzieży w piłkę i wyobraź sobie ze była tam młodzież , także animatorze od siedmiu boleści nie pieprz głupot i nie siej fermentu , chyba że lubisz takie ploteczki wyssane z palca , a zapraszam cię na orlik to zobaczysz czy tam jest młodzież czy orlik świeci pustkami

Odnośnik do odpowiedzi

Też myślę jak"animator" . niestety "orlik" świeci pustkami i wcale nie jest wykorzystywany jak na swoją "krasę".Były pustki a Pan Procyk i "Smoła" musieli widocznie dać frekwencję. To nie uchodzi żeby ludzie podlegli urzędowi takie cyrki pokazywali. Na turniej przyciąga się mieszkańców a nie gacków burmistrza.Oj Smoła , Smoła a ja Cię miałem za normalnego. Bo Procyk to rozumiem pucybut ale TY!!! Pokazywanie Palucha na takich zawodach to śmiech na sali i obraza sportu.Paciej nie lepszy. Jednym słowem speluna i post komuna. A te turnieje i wsadź sobie między oczy.

Odnośnik do odpowiedzi
Co będziesz ten "gnój" zapraszał na tak piękny obiekt. Niech lepiej siedzą na swoich daczach i sobie plują.

I tak im to nic nie da !!!!!!!!

Posłuchaj CIECIU jedź na plażę i zobacz kto daje zarobić tym twoim kmiotom sklepikarzom. Tam tylko idziemy my "przyjezdni". Nikt na te wasze popierdolone imprezy do Ińska nie przyjechał. Cieszcie się zatem bo my też umiemy pokazać wam środkowy palec. Po kupimy wszystko za dużo mniejsze pieniądze w Stargardzie czy Szczecinie. A na marginesie tego "pieknego obiektu". Jedź do Szczecina i zobacz pierwszy lepszy taki obiekt to ci sztuczna szczęka wypadnie.Ten wasz obiekt to wielka ale chała. Właśnie dla takich prostaków ze słomą w butach jak ty icon_cool.gif

Odnośnik do odpowiedzi

To wypad stąd i te twoje "prawdy" Krzystkowi w Szczecinie, czy Pajorowi w Stargardzie wykładaj.Zobaczysz czy ktoś ciebie będzie słuchał. A tu byś chciał rządzić jeden z drugim z soboty na niedzielę. Resztę tygodnia wiernie służąc wyżej wymienionym.

Wara wam od naszych spraw i problemów !

Czy ktoś z nas prowadził agitkę w Stargardzie i Szczecinie, aby was tu ściągnąć ?

Jak przybyliście "w gości", to "japy w kubeł" a nie ujadać !!

Odnośnik do odpowiedzi

W gości do Polski to ukraina przyjechała. Jak chcesz tutaj reżim Janukowycza wprowadzać to wyp...

Ja jestem Polakiem i mam tutaj prawo robić i pisać co mi się podoba. Albo się dostosujesz albo długo na stołku nie posiedzieć wieśniaczku.

Odnośnik do odpowiedzi

Te wypowiedzi to w stylu właśnie włodarzy. Przykładów nie trzeba szukać daleko. Pamiętacie jak się Racinowski o nas wypowiadał? Przyjezdni czegoś chcą, przejezdni się burzą itd. itd.

Jak tutaj mieszkam to to jest moje burmistrzu i rado od siedmiu boleści. I nie jestem gościem tylko mieszkańcem i obywatelem RP. Żeby jeszcze w takich czasach w XXI ktoś śmiał się tak wypowiadać żeby to Polak we własnej ojczyźnie w gości się pojawiał... To tylko może taki, któremu przyjezdni nie na rękę są rozpowiadać.

Odnośnik do odpowiedzi
To wypad stąd i te twoje "prawdy" Krzystkowi w Szczecinie, czy Pajorowi w Stargardzie wykładaj.Zobaczysz czy ktoś ciebie będzie słuchał. A tu byś chciał rządzić jeden z drugim z soboty na niedzielę. Resztę tygodnia wiernie służąc wyżej wymienionym.

Wara wam od naszych spraw i problemów !

Czy ktoś z nas prowadził agitkę w Stargardzie i Szczecinie, aby was tu ściągnąć ?

Jak przybyliście "w gości", to "japy w kubeł" a nie ujadać !!

Dzięki takim jak MY, którym wciskaliście, że mamy mieć domki rekreacyjne zarabialiście więcej. Wykorzystywaliście naszą niewiedzą i jeszcze macie tupet żeby się do nas przyczepiać, że niby w gości przyjechaliśmy? Ja zaczniemy się o swoje domagać to budżet wam się rozsypie.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...