Skocz do zawartości

Jak to z tą firmą Vogel jest


Ostrożny

Rekomendowane odpowiedzi

Monolog będę prowadził nie dlatego, że Ty mi to powiesz tylko dlatego, że nie jesteś w stanie odeprzeć ani jednego mojego argumentu. Pogódź się z porażką! Nie jesteś dobrym rozmówcą bo nie przyszedłeś tutaj rozmawiać tylko wciskać bajeczki a teraz trzymaj się tego co powiedziałeś.

Dobranoc panie "propaganda" ;)!

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 136
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

A gdzie tam te budowy? To raczej umiejętny sposób naciągania frajerów.Kup teraz a zapłacisz potem!!!!! Niestety ludzie są naiwni, zresztą władze także, chociaż Szczecin nie dał się wrobić w konia. Jak to mówią naiwnych nie sieją ,oni sami rosną. Więc wali ich w rogi.

Odnośnik do odpowiedzi
co ciebie obchodzi co ktos robi na swoim polu? chce gosciu budowac osiedle to niech buduje a tobie wara od tego

Coś ty od kiedy ty taki dobry jesteś ? czemu tak nie mówiłeś Inwestorowi na Miałce!!??? Bo co ? mówił o was prawdę a inni wam czadzą jacy to wy śliczni czy lepiej smarują a Gier nie posmarował komu trzeba??? Ty wredna obłudna mordo! Jesteś łajza skorumpowana do cna. Ale czas czyni cuda!!

Odnośnik do odpowiedzi
co ciebie obchodzi co ktos robi na swoim polu? chce gosciu budowac osiedle to niech buduje a tobie wara od tego

A ty gladiatorze jaki masz interes w tym żeby bronić Vogla? Może jesteś jakąś zatrudnioną firmą PR żeby takie wpisy produkować. Zachwalałeś, że Vogel taki bogaty to teraz masz :D...

Odnośnik do odpowiedzi
DO MichałaK

Do niedawna wszyscy mówili o Voglu, że to deweloper a teraz jak to jest? Pan też coś pisał, że był ten temat omawiany na sesji jakiejś ale w ferworze referendum temat się zatracił. Miała być szkoła i osiedle a wychodzi na to, że tak jak przedmówca już napisał, chodzi tylko o sprzedawanie działek a nie o żadną inwestycję jak osiedle ekologiczne.

Odnośnik do odpowiedzi
kolejne działania ala Vogel

dc4f89f9137251361477dfde1768089b.png

28fba373a43442176dd9f0878c0469d7.png

W studium oraz obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego istnieje zapis o minimalnej powierzchni działki pod zabudowę 1500m2 ?????!!!!!! Są to tereny obrębu Linówko - 3MNI,4MNI,5MNI,6MNI - poczytajcie zapisy uchwały w tej sprawie.........

Co na to gmina ??? Jak ma zamiar informować potencjalnych nabywców o rzeczywistości prawnej zawartej w planie ???

Ale jak przyjdzie do załatwiania spraw, to w gminie odpowiednie osoby potrafią to załatwić, to jak to bywało do niedawna .........

Odnośnik do odpowiedzi

Nic z tego nie rozumiem jest ten plan czy go nie ma!!! Są konkretne zapisy czy można nimi manipulować!!! Bo widzę ,że plany przestrzenne w tej gminie do poprawki chyba. A taka sprzedaż od -do co to znaczy??? Potem płacę opłatę planistyczną???? Współczuję teraz tym co ten wrzód za swoje pieniążki ciężko zapracowane kupili. Chyba bym się zapłakała jak by mnie to spotkało a przecież jeszcze żwirownia w tle i kursujące tiry!!!! Polak zawsze mądry po szkodzie!

Odnośnik do odpowiedzi

jAK JA BYM CHCIAŁ KUPIĆ TO BYM ZAPYTAŁ KTÓRY TO SIERPIEŃ. TEGO ROKU CZY POPRZEDNIEGO BO Z TEGO OGŁOSZENIA NIC NIE WYNIKA I CO NAM PRZEZ TELEFON POWIE WŁAŚCICIEL. CO TY NA TO RAJCO JESTEŚ ZNAWCĄ GMINNYCH PRZEPISÓW I PRAWA. CHCĘ TO USŁYSZEĆ OD CZŁOWIEKA ŹRÓDŁA.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś sprzedaje działki o areale mniejszym a wręcz dużo mniejszym niż są przewidziane w planie to coś jest nie halo. Każdy przed sprzedażą powinien pójść do gminy i tam zaciągnąć informacji. No i jeszcze pytanie co usłyszał lub usłyszy od urzędnika. Bo jak pokazuje mapka ktoś tam już kupił czy nie został wykołowany??? Problem sprzedającego i kupującego oczywiście pod warunkiem, że gmina i urzędnik stanęli na wysokości zadania i dali odpowiednie zaświadczenie.

Odnośnik do odpowiedzi

Rajca wam nie odpowie bo nie wie za czym podniósł rękę. Mam wrażenie, że Ińsko stało się pralnią brudnych pieniędzy i to jest moje zdanie. Dlatego trzeba to towarzystwo rozpędzić na cztery wiatry bo ludziom na zawsze to piękne miasteczko zostanie zapamiętane jako syf, kiła i mogiła.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...