Skocz do zawartości

Gminne utrzymywanie alkoholików


monika

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Już ci gnoju nie raz pisałem, że mieszkam w bloku i to bynajmniej nie jest wstyd. Nie muszę mieć działki i domu. wystarczy mi moje średnie m choć inni mówią, wielkie m. To jednak nie oznacza, że taka ciemnota jak ty będzie mi rozkazywać co mam robić. Obowiązkiem gminy jest dbać o drogi gminne i w d**** mam czy ci się to podoba czy nie. Ale jak zubiki się już teraz pogodzili z burkiem to może jedna korzyść będzie, że w końcu zaczną dbać o drogi i gminę. Tylko macie towarzyszu problem!!! Skąd kasa na to bo długi wam rosną oj rosną!!!!! A uchwały budżetowe co i rusz się zmieniają ha ha ha przecież w żywe oczy oszukujecie długi gminy. Te wasze prognozy tzw. wieloletnie i jednoroczne są gówno warte i nie prawdziwe!!!!! Tyle ci powiem ciemniaku. zresztą sam ogranicz wydatki w gminie i przeznacz na cel zbożny k......sie.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo nie denerwuj się.

Oczywiście że kasa jet potrzebna do wykonywania jak ty mówisz "obowiązków". A że jej nie ma na takie "zbożne cele",

to g...o będzie a nie drogi wiadomo gdzie.

W pierwszej kolejności eleganckie drogi muszą być np. do twojego bloku !

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem w którym bloku mieszka Olo ale w moim dachu nie zmieniono tak jak w bloku w którym mieszkają urzędnicy gminy: Kościelny, Jackowska, Lis, Kudła,Leszczyńska o innych to nie wiem czy też nie mieszkają ale te osoby sprawują znaczące stanowiska i nie sposób zauważyć, że gdzie trzeba to się robi reszta zrobiona przez firmę "bylejakość" zwana też ZUBiK nikt porządnie nie zarobi. Bo sobie to biorą firmy z poza gminy a mieszkańcom robią miejscowi partacze.No tyle w tym temacie a Olo może chcieć tak ja ja zmienić to wysypisko ale nie na reklamującą się "opozycję".

Odnośnik do odpowiedzi

Gość to gałgan nad gałgany. Może tylko pisać puste słowa. na dodatek nic nie umie tylko dużo krzyczeć! Krzycz, krzycz może cię nasz Endriu usłyszy! Daję 100 -wę ,że ma ciebie w poważaniu!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
gratuluję wpisu
przez ogódeczek 03 Kwi 2012 23:45

Pan Terebecki na komisjach powiada, że nie dziwi go zamknięta "Srebrna Rybka" podczas gdy inne jak u Pana Jurkiewicza tryskają obłożeniem. Bo jest tam ogródek w którym siedzą spożywający alkohol kupując na wynos a potem piją w ogródeczku nie wyrzucając butelek i puszek u niego tylko wyrzucają na przystanku i wokół sklepu. Burmistrz nie wie gdzie w Insku dostali zgodę na picie przed sklepem a gdzie nie. Panu Terebeckiemu jak i mniemam Panu radnemu powiatowemu przeszkadza też picie przy sklepie u Pietrasa bo potem tam idą się "odlać". Panom kultury to przeszkadza. Pan Burmistrz nie wie ile jest punktów sprzedaży nie wie nic! Na sali nie ma Przewodniczącego Komisji rozwiązywania problemów alkoholowych bo ciężko pracuje. Nie było go prawie wcale przez cały miniony rok ale co miesiąc inkasuje po 300 zł czy się stoi czy się leży. Burmistrz nie wie NIC stwierdzając, że to duży problem jeśli chodzi o nadużywanie alkoholu i trzeba do tego profesjonalisty. Ale wybrał nieudacznika który nawet nie przychodzi zdać relacji z działalności. Jak taki człowiek może zajmować się takimi sprawami skoro pracuje na kolei i ma odpowiedzialną funkcję dyżurnego ruchu. Co ma wspólnego dyżurny ruchu ze specjalistą od rozwiązywania tak poważnych problemów ludzkich, nie wiem. Przypomnę tylko że to jakaś farsa. Panie Terebecki a " Srebrna Rybka" działa. Tylko tam jest miejsce kultury a nie miejsce na ćpanie czy chlanie.jak przeszkadza pijak to zmieńcie obywatela Czerwonkę na specjalistę. Zresztą już dawno padały na komisjach i sesjach takie propozycje. jakoś przeszło bez echa.

Świetny tekst dlatego pozwolę go sobie wkleić na odpowiednim temacie. Gratuluję opisu zdarzeń. Choć to się w głowie nie mieści to jednak nasza gmina bije rekordy głupoty ;)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...
OPS - fikcja
Pracownik socjalny zatrudniony w gminie w pełnym wymiarze czasu pracy powinien obsługiwać nie więcej niż 50 rodzin

Ustawa z 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej

Limity zatrudnienia pracowników socjalnych określa ustawa o pomocy społecznej.

W wyniku jej nowelizacji, która weszła w życie 3 maja 2011 r., art. 110 ustawy otrzymał nowe brzmienie. Stanowi on, że ośrodek pomocy społecznej zatrudnia pracowników socjalnych proporcjonalnie do liczby ludności gminy w stosunku jeden pracownik socjalny zatrudniony w pełnym wymiarze czasu pracy na 2 tys. mieszkańców.

A jak się mają te relacje w ińskim ciemnogrodzie!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

W tej gminie już żadnej drogi nie ma. Zostały długi i pustka z wizją żwirowni. Na długi weekend pies z kulawą nogą tu nie zajrzał. Ale czy jeden z drugim to rozumie?????

Odnośnik do odpowiedzi

http://bip.insko.pl/strony/2451.dhtml

2. Zapoznanie się z informacjami:

a) Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Ińsku z działalności w roku 2011 (druk nr 1),

Coś mi się wydaje ,że sekretarka znowu wkleiła do tematu właściwy "druk nr 1"

No chyba ,że Czerwonka ,specjalista od pomocy "alkoholikom" tak kazał.Bo znowu go nie będzie a dieta musi lecieć !!!

Odnośnik do odpowiedzi

Czytasz nieuważnie! Druk nr 1 zawiera informacje o bezrobociu w naszej gminie :lol: :lol: :lol: Przecież "Olo" dobrze napisał, że inny temat a druk zupełnie o czym innym.To dopiero pracownicy od siedmiu boleści nawet głupiego druku nie umieją dopasować- szkoda gadać!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... /120529994

No i co Panie Czerwonka????? Masz Pan kolejnych alkoholików do grupy. Tylko co taki nieudacznik może pomóc tym zmanierowanym młodzieńcom. No i nasuwa się pytanie dlaczego takie skromne informacje czyj synek taki nawalony jechał? Pewnie ojciec dygnitarz i wszystko rozejdzie się po kościach icon_evil.gif Tyle promili w takim młodym organizmie i jeszcze wsiadł za kierownicę. Już za samo to KRYMINAŁ powinien być. Widać, że już się tuszuje sprawę nie podając takiej informacji jak np.skąd jechali( z domu? z knajpy?) Coś tu już śmierdzi. A komentarz Enrike jest bardzo adekwatny do sytuacji icon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gif

Odnośnik do odpowiedzi

No i po co chlać jak jedzie cymbał i naraża innych na śmierć. Za to powinna być kara i to surowa żeby gnój za młodu zapamiętał,że ponosi odpowiedzialność a nie że tatuś zapłaci i synek ma spokój. A jakby wjechał w grupę ludzi która wraca z tej samej libacji? Ludzie 4 rano wiadomo że wracał z imprezki. Ale to burmistrz pokazuje młodzieży co mają robić. Bo nic im nie oferuje no chyba że bieg ze staruszkiem któremu nóżki mogą się połamać. Owszem niech i staruszek biega ale 21 latek potrzebuje jednak więcej adrenaliny. Taki bieg dobry dla dzieci i podstarzałych mam 20 -paru latków którzy z mamusiami nie chcą już biegać. Kiedy durna wiocha to zrozumie?????

Odnośnik do odpowiedzi
Pisz dalej palancie to może zrozumie.............

Pijanych kierowców trzeba piętnować. Tym bardziej młodych pijanych kierowców. Dobrze, że tutaj sankcje za takie wybryki są dolegliwe bo inaczej byśmy więcej mieli takich przypadków.

A wiochę to zrobił ten młody człowiek skoro wiedząc, że pił wsiadł do samochodu i się rozbij na drodze.

Teraz miał szczęście ale następnym razem rodzina może go odebrać w worku foliowym a nie sądzę, że tego właśnie chce.

Odnośnik do odpowiedzi

To dla odmiany druga strona medalu. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że młodzież popada w takie nałogi i teraz się nic z tym nie robi. Zainteresowanie "biegami" jest katastrofalne. Ile tam osób było?

Z 30 albo 40 z czego może ze 20 biegało a reszta nagrywała wszystko. Według mnie to taki bieg powinien być odpowiednio szybciej ogłoszony a potem powinno się zadbać o dojazd ze wsi do miasta żeby więcej ludzi mogło faktycznie brać udział w takim zdarzeniu. Te wszystkie imprezy to jakieś niedorobione się wydają. Kto tym się zajmuje?

Odnośnik do odpowiedzi

Nie istotne kto, ważne że po alkoholu jechał.Mógł zabić innych,mniejsza o niego,bo to przygłup ale niewinni ludzie mogli pójść do piachu.Czemu policja jeździ tam gdzie nie trzeba a nie ma jej w miejscach i o godzinach w których tacy przygłupi szaleją.Ostatnio przebywałem na jednym z ośrodków, oczywiście z dziećmi i mężem.To już nie pole namiotowe ale siedziba dla motorowych i kładowych szaleńców. Jak to zrozumieć, kumple policjanci chronią kumpla byłego policjanta na etacie szefa pola namiotowego??? A gdzie cisza i spokój,przecież ten graniczy bezpośrednio z rezerwatem Kamienna Buczyna i wyspa rezerwat Sołtyski. Gdzie są pracownicy IPK ,mający w swoich zadaniach strzeżenie tego rejony parku i Natury 2000. Dlaczego policja w tym nie pomaga i udaje,że nie wie o co chodzi.Jak tutaj przyjeżdżać na odpoczynek z rodziną ??? Dlaczego lokalne władze nic w tym zakresie nie robią ???

Odnośnik do odpowiedzi
Patrz jak wszyscy wyjechali....

nikt ci tego nie napisze bo to tajemnica jest icon_e_confused.gificon_e_confused.gificon_e_confused.gif

wszyscy wiedza ale nikt nie napisze........

to jest NASZA siła icon_cool.gificon_cool.gificon_cool.gif

Świetny dobór niku. Bardzo do ciebie pasuje. Te same ......... wpisy o tak samo ......... wartości. Bardzo mi przypominasz tych ......... z rady, którzy ......... robią.

Ahhhh, od razu lepiej :)

Odnośnik do odpowiedzi
do miejscowego

Spokojnie, ktoś pójdzie do paki na kilka miesięcy i straci prawko i wszyscy będziemy zadowoleni, że jednego debila mniej na drogach. Jak dla mnie to mógł się tam rozbić ze skutkiem śmiertelnym. Nie mam litości dla takich śmieci. Jak się jest idiotą, który nie ma za grosz rozumu i prowadzi na podwójnym gazie do samochodu to się zamienia w broń, która innym może krzywdę zrobić. Tyle na ten temat.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...