Skocz do zawartości

Płatna plaża już niedługo


Mieszkanka

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj płaczecie, że za parkingi trzeba płacić? Przecież za niedługo cała plaża zostanie wydzierżawiona i stanie się płatna przez to, że tyle turyści po sobie syf zostawiają. Do tej pory koszty ponosili mieszkańcy, czyli budżet gminy. Ale niedługo się to skończy. A widząc jaki płacz się pojawił w przypadku parkingu, to jestem przekonana, że tutaj będzie dokładnie to samo. Skończy się wyprowadzanie kupkających piesków, nielegalnych grilli, chlania i niszczenia mienia. Bardzo dobrze, że w końcu się tutaj wprowadza europejskie standardy. 

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Mieszkanka napisał:

Tutaj płaczecie, że za parkingi trzeba płacić? Przecież za niedługo cała plaża zostanie wydzierżawiona i stanie się płatna przez to, że tyle turyści po sobie syf zostawiają. Do tej pory koszty ponosili mieszkańcy, czyli budżet gminy. Ale niedługo się to skończy. A widząc jaki płacz się pojawił w przypadku parkingu, to jestem przekonana, że tutaj będzie dokładnie to samo. Skończy się wyprowadzanie kupkających piesków, nielegalnych grilli, chlania i niszczenia mienia. Bardzo dobrze, że w końcu się tutaj wprowadza europejskie standardy. 

Niedługo zbędna będzie władza gminna. W końcu przestaniemy głupim posrańcom płacić za nic nierobienie. Skończyły się czasy "czy się stoi czy się leży".

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, koniec napisał:

Niedługo zbędna będzie władza gminna. W końcu przestaniemy głupim posrańcom płacić za nic nierobienie. Skończyły się czasy "czy się stoi czy się leży".

Zacznijmy od tego, że gdyby gmina faktycznie chciała konserwować budżet i odkładać na inwestycje to powołała by do tego spółkę, zatrudniła lokalnych bezrobotnych, a widząc kto biesiaduje przy pomidorze byłoby z czego wybierać, i zaczęła zarabiać bez pośredników. Tyle, że im nie zależy na sprawnej gminie, czy mieszkańcach.

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, mieszkanka napisał:

Zacznijmy od tego, że gdyby gmina faktycznie chciała konserwować budżet i odkładać na inwestycje to powołała by do tego spółkę, zatrudniła lokalnych bezrobotnych, a widząc kto biesiaduje przy pomidorze byłoby z czego wybierać, i zaczęła zarabiać bez pośredników. Tyle, że im nie zależy na sprawnej gminie, czy mieszkańcach.

Otóż to! Dlatego taka władza nam nie potrzebna. Nic nie robi tylko stroi się w garniturki i wożą gminnym autem. Ciekawe ile zwrotów sobie naliczają na prywatne auta którymi na kawkę jadą 

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, mieszkanka napisał:

Zacznijmy od tego, że gdyby gmina faktycznie chciała konserwować budżet i odkładać na inwestycje to powołała by do tego spółkę, zatrudniła lokalnych bezrobotnych, a widząc kto biesiaduje przy pomidorze byłoby z czego wybierać, i zaczęła zarabiać bez pośredników. Tyle, że im nie zależy na sprawnej gminie, czy mieszkańcach.

 

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego widzimy problem po sezonie kiedy  umowa z dzierżawcą kończy się 15 września. Nieuczciwie zgarnął kasę od wykiwanych ludzi i tyle go widzieć. Gmina dostanie marne 8 tysięcy za dzierżawę. Poprzedniemu dzierżawcy nie chciano nawet za 20 tysięcy wydzierżawić choć wywiązywał się w 100% . Wynajęto zaś firmie i której już na forach źle się pisze choć jeden to prawnik że Szczecina a drugi działacz PSL. Zatem "Rajco" co teraz na to powiesz co powie Pan Dec, Szafran..... słucham 

Screenshot_20210906-214840.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, Do Rajcy napisał:

Dlaczego widzimy problem po sezonie kiedy  umowa z dzierżawcą kończy się 15 września. Nieuczciwie zgarnął kasę od wykiwanych ludzi i tyle go widzieć. Gmina dostanie marne 8 tysięcy za dzierżawę. Poprzedniemu dzierżawcy nie chciano nawet za 20 tysięcy wydzierżawić choć wywiązywał się w 100% . Wynajęto zaś firmie i której już na forach źle się pisze choć jeden to prawnik że Szczecina a drugi działacz PSL. Zatem "Rajco" co teraz na to powiesz co powie Pan Dec, Szafran..... słucham 

Screenshot_20210906-214840.jpg

Całe rządy Jacka tak wyglądają , same geszefty, a Wy radni to firmujecie.

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, tatar napisał:

Dlaczego widzimy problem po sezonie kiedy  umowa z dzierżawcą kończy się 15 września. Nieuczciwie zgarnął kasę od wykiwanych ludzi i tyle go widzieć. Gmina dostanie marne 8 tysięcy za dzierżawę. Poprzedniemu dzierżawcy nie chciano nawet za 20 tysięcy wydzierżawić choć wywiązywał się w 100% . Wynajęto zaś firmie i której już na forach źle się pisze choć jeden to prawnik że Szczecina a drugi działacz PSL. Zatem "Rajco" co teraz na to powiesz co powie Pan Dec, Szafran..... słucham 

 

I ja mam pytanie. Czy wcześniej były podobne przypadki i czy o fakcie informowano Pana Burmistrza?

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Zapłaciłem mandat napisał:

P.Mazurek ma zupełną rację.Tego nikt nie wymyślał i z palca nie wyssał.Tak nie może być,trzeba tego gościa pogonić i wziąć człowieka z doświadczeniem i godnego na tą pracę.

Pan Madej robił to wyjątkowo dobrze. Ale dlaczego to on ma zarabiać jak może ktoś z układu i jeszcze zrobić zła renomę gminie.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.09.2021 o 11:14, Do Rajcy napisał:

Dlaczego widzimy problem po sezonie kiedy  umowa z dzierżawcą kończy się 15 września. Nieuczciwie zgarnął kasę od wykiwanych ludzi i tyle go widzieć. Gmina dostanie marne 8 tysięcy za dzierżawę. Poprzedniemu dzierżawcy nie chciano nawet za 20 tysięcy wydzierżawić choć wywiązywał się w 100% . Wynajęto zaś firmie i której już na forach źle się pisze choć jeden to prawnik że Szczecina a drugi działacz PSL. Zatem "Rajco" co teraz na to powiesz co powie Pan Dec, Szafran..... słucham 

Screenshot_20210906-214840.jpg

My tu gadu gadu a parkomaty nie zabrane tylko zaklejone.....już nowe info o dzierżawie na parkingi i nim się obejrzymy prawniczek z pslelem znów będą dzierżawcami. Tak tak Panie "Rajco" .....co Wy na to w tej radzie? Tej radzie w której 15 osłów jest pod pręgierzem liwaka! Kto podskoczy? Bo zaraz mu fuchę zabiorę!

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, cicho sza napisał:

My tu gadu gadu a parkomaty nie zabrane tylko zaklejone.....już nowe info o dzierżawie na parkingi i nim się obejrzymy prawniczek z pslelem znów będą dzierżawcami. Tak tak Panie "Rajco" .....co Wy na to w tej radzie? Tej radzie w której 15 osłów jest pod pręgierzem liwaka! Kto podskoczy? Bo zaraz mu fuchę zabiorę!

Tak zaiste jest tylko co nam mieszkańcom z tego.

53 minuty temu, Globalni napisał:

Oni się nie boją liwaka.liwak robi wszystko pod dyktanda wieży.

Nie boją się to niech pokażą to na sesji. A nie że Szafran nie daje się nikomu wypowiedzieć tylko tak tam kręcicie te lody.

Odnośnik do odpowiedzi

Witam 

Mam problem z przeciekającym dachem w mieszkaniu komunalnym po poinformowaniu pana burmistrza i problemie usłyszałam cytuje / jak pani dach przecieka to proszę sobie miski podstawić / czy tak powinien odpowiadać Burmistrz ?! Gdzie mogę się udać po pomoc ?

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Mieszkanka napisał:

Witam 

Mam problem z przeciekającym dachem w mieszkaniu komunalnym po poinformowaniu pana burmistrza i problemie usłyszałam cytuje / jak pani dach przecieka to proszę sobie miski podstawić / czy tak powinien odpowiadać Burmistrz ?! Gdzie mogę się udać po pomoc ?

Udaj się do zubikow tam ci pomogą,a burmistrz jest teraz zajęty omega i stara komunistka.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Kaska napisał:

Takiego jak P Szafran to gmina nie będzie miała,tylko tacy jak Wy tutaj piszą bo co zazdrościcie.Czlowiek nie kradnie ,pracuje ciężko,i co chcecie..Dla was obiboki powinnien być lapciuchem i pijusem to wam taki pasuje.

Jak jest taki porządny to powinien się wstawić do burmistrza żeby pomoc pani z dachem załatwić sprawę nie będzie takim bucem jak burek 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...