Skocz do zawartości

Nasza szkoła


BELFER

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Tam nic się nie dowiesz bo pracują niedorozwinięte niedojdy icon_cool.gif Żeby napisać protokół trzeba przynajmniej mówić i pisać po polsku icon_redface.gif Jak to możliwe,że kogoś takiego wyznacza się do takiej pracy. Do tego trzeba mieć też predyspozycja a obecna Pani jest jej zaprzeczeniem icon_redface.gificon_eek.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Wątpliwości
To może się zgłosisz do tej roboty "wykształcony"....... palancie ?

A najlepiej zatkać tobą ......odbyt ??!!

Przy tej ich "świętości" wszystko jest możliwe. Paciejewski przyjaciel Kieliszkowskiego czy tam odwrotnie i Paciejewski przy Proboszczu!? Może to budzić wątpliwości!

Odnośnik do odpowiedzi

No przecież bo jaka to opozycja ten Szafran i Liwak? To podpuch dla naiwnych żeby uważali, że ktoś coś!!! Jeżeli ktoś na każdej sesji zadaje pytania i wystarcza mu jedno zdanie odpowiedzi to coś tu jest nie halo!!! szkoda dyskusji , alternatywy nie ma żadnej.

Odnośnik do odpowiedzi
Mam swój interes i trzymam się tego co mam. Mam gdzieś czy ktoś jest na sesji i czy w ogóle jakaś sesja jest. Po co to komu jak i tak robią co chcą. Ty sobie "Gość" mędrkuj ile chcesz , beze mnie.

Tak podchodzi ińska społeczność do problemu. Gratuluję poczucia humoru- Wesołego ALLELUJA.

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nie chcę aby ten kaszalot gaga mnie pokochała. Podobnego "stwora" mam w domu !!

Tylko współczuć. Ja tam nie narzekam i bzyknę i chlapnę jednego a czasem dwa. Jak trza na na umór wszystkiego trza spróbować. Nie tylko jak "rajca" przez odbyt albo latające hormony. Szkoda mi was!

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nie chcę aby ten kaszalot gaga mnie pokochała. Podobnego "stwora" mam w domu !!

Było trzeba się nie żenić dla układów tylko z miłości to nie musiał byś dzielić łoże z wielorybem...

Widzisz "gaguś" nic innego ci nie zostało jak pokochać nas icon_cool.gif My jesteśmy niezastąpieni ;)

Cieszysz się z tego, że Ińsku jest w stagnacji od dłuższego czasu? Żal mi ciebie człowieku. Jesteś tak skupiony żeby nienawidzić wszystko co może zagrozić twojej posadce, że nie jesteś w stanie racjonalnie myśleć. Weź przykład ze stargardu i szczecina. Tam się coraz więcej inwestuje. Niestety jak rada się składa z ludzi bez wykształcenia to tak to już jest :).

Odnośnik do odpowiedzi

Michał pisałeś że Burmistrz dał ci na piśmie że będzie konkurs na stanowisko dyrektora COK

Wszyscy z pewnością zobaczyli by to pismo , sprawa jest raczej rozwojowa.

Bo okazuje się że to czego się dopuscił pan "Dyrektor" ze swoimi kolegami Sz.K i K.R podczs zbierania podpisów poparcia swojej osoby, przekroczyło chyba normy prawne?

A swoją drogą takiego steku bzdur i kłamstw jakie w piśmie skierowanym do Burmistrza przeczytałem to..........

Coś takiego mogli podpisać tylko ludzie zastraszeni albo inteligentni inaczej.

Postaraj się dotrzeć do tego dokumentu, warto :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Zamiar wykonania czynności nie jest równoznaczny z kategorycznym jej wykonaniem.

Gdybyś zapytał.."czy zorganizuje burmistrz konkurs" a odpowiedź by brzmiała " tak zorganizuję" - to byś miał gościa "na widelcu". A tak każdy zamiar można zmienić wskutek wielu obiektywnych przyczyn.......np. nacisku IFS ????

Jasne ?

Odnośnik do odpowiedzi
Zamiar wykonania czynności nie jest równoznaczny z kategorycznym jej wykonaniem.

Gdybyś zapytał.."czy zorganizuje burmistrz konkurs" a odpowiedź by brzmiała " tak zorganizuję" - to byś miał gościa "na widelcu". A tak każdy zamiar można zmienić wskutek wielu obiektywnych przyczyn.......np. nacisku IFS ????

Jasne ?

W obu sytuacjach niczego nie można zrobić bo w efekcie końcowym Burmistrz narzuci wszystkim swoje zdanie.

To pismo o którym mówił Michał ma inną wartość według mnie. To niepodważalny dowód zmienności zdania Burmistrza. Kolejny raz jedno mówi, drugie pisze a trzecie robi.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...