Skocz do zawartości

Nasza szkoła


BELFER

Rekomendowane odpowiedzi

DYREKTOR CENTRUM OŚWIATOWO KULTURALNEGO

mgr inż. Krzysztof Czubkowski

nauczyciel fizyki,

chemii, matematyki, informatyki, techniki,

doradztwa zawodowego i przedsiębiorczości

Jeśli jeden człowiek w tej szkole jest od wszystkiego tzn.że jest od niczego.Dlatego nasza szkoła zeszła na psy.Czy nie lepiej by każdy wrócił do swojego prawdziwego zawodu? Racinowski do PGR-ru, Czubkowski też tam, bo razem przecież pracowali - ten specjalista od elektryki, Szymczyk do kanałów on nawet z wyglądu jak krecik wygląda a w tej chwili za nieudolnego dyrektora nadrabia.Niech każdy znajdzie swoje miejsce na ziemi.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 156
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

W dzisiejszych czasach jeżeli nie znajdzie się wykwalifikowanej jednostki kierowniczej to potem problemy narastają. W tym przypadku jest to jeszcze bardziej widoczne ponieważ na szkołę idą bardzo duże pieniądze a poziom pozostawia wiele do życzenia. Być może będzie trzeba się zastanowić nad tym by szkołę zamknąć. Poza tym, że daje świstek to raczej nie jest przydatna.

Odnośnik do odpowiedzi

Do "Gość"-duże pieniądze? To bardzo duże pieniądze!!!! Dlatego nie dziwi mnie rozwydrzenie nauczycieli.Po co uczyć jak taki szmal idzie tylko za to ,że się jest" nauczycielem".Większość z nich studia ukończyła zaocznie.Wcześniej z jakiegoś układu trafiali do szkoły.Tak jest do dziś.Popatrzcie tylko ilu przyjęto ostatnio i ilu jest praktykantów a przecież nasza kadra nauczycielska to nie stare wygi po 70 tce tylko "kwiat lotosu'.To ilu jeszcze przyjąć trzeba, żeby mieć skład rady taki, że szkoła będzie pierwsza w województwie? Marzycka, Demeniuk,i pozostałe to nauczycielki? Nauczycieli W-f jest tylu, że nie dziwię się dlaczego dzieciom fikoł w głowie siedzi.Kto tam uczy może trzy a może cztery osoby reszta to chłam z układów.W przedszkolu i zerówce też jakieś nie dorobione matrony.Tylko wymagania stawiają a może tak coś od siebie???????

Odnośnik do odpowiedzi

O ile rodzice sami nie wyjdą z inicjatywą w tej sprawie to nic się nie zmieni. Każdy rodzic ma prawo do tego żeby jego dziecko dostawało nauki najwyższego możliwie poziomu. W stanach rodzice mają większą inicjatywę w sprawach organizacyjnych szkół. Istnieje współpraca między dyrekcją a kadrą nauczycielską. A w ważniejszych sprawach podejmowane są wspólne decyzje. W ten sposób rodzice nie mogą narzekać na jakość kształcenia bo sami niejako biorą udział w tym procesie a z drugiej strony dyrekcja zachowuje swój autorytet kierowniczy. Tutaj możemy niestety dużo pisać ale kto by się tym miał zainteresować, MEN? Takich szkół jak w Ińsku jest bardzo wiele. A złotego środka na rozwiązanie tego problemu póki co nie ma. A jeżeli jest to albo wymaga dużych nakładów finansowych i zaangażowania ze strony szkoły, miasta i rodziców albo w zupełności oddaje władztwo w czyjeś ręce. No cóż zobaczymy za jakiś czas jak się sytuacja rozwija :).

Odnośnik do odpowiedzi

KADRA NAUCZYCIELSKA ZESPOŁU SZKÓŁ W IŃSKU

mgr Arkadiusz Adamski - j. angielski

mgr Irena Andrusieczko-Burda - wychowanie fizyczne, przyroda, gimnastyka korekcyjna

mgr Renata Czerwonka - plastyka, technika

mgr Agnieszka Delik - nauczanie zintegrowane

Anna Demeniuk - informatyka, technika

mgr Jarosław Drozd - wychowanie fizyczne

mgr Radosław Drozd - wychowanie fizyczne

mgr Teresa Furman - historia, WOS

mgr Arleta Gawlik - j. polski,

ks. Andrzej Grochowski - religia

mgr Agnieszka Grzegorczyk - j. polski

mgr Elżbieta Jamroży - nauczanie zintegrowane, przygotowanie do życia w rodzinie

mgr Renata Jędrek - matematyka

Roman Kanicki - muzyka

mgr Agnieszka Kliś-Seroczyńska - nauczanie zintegrowane

mgr Agnieszka Kościelecka - nauczanie zintegrowane, matematyka

mgr Bożena Krzyżanowska - nauczanie zintegrowane, nauczanie indywidualne

mgr Dorota Lemieszko - j.polski

mgr Edyta Maciejewska - przyroda, geografia, chemia

mgr Zofia Madej - matematyka, j. angielski

dr ks. Ruslan Martsishak - religia, j. ukraiński

mgr Małgorzata Marzycka - nauczanie zintegrowane

mgr Katarzyna Muż - wychowanie fizyczne

Justyna Nadkierniczna - j. angielski

mgr Beata Paciejewska - wychowanie fizyczne, przyroda, biologia, zajęcia rehabilitacyjne

mgr Małgorzata Piątkowska - religia, nauczanie indywidualne

mgr Elżbieta Pozdrowicz - matematyka, nauczanie indywidualne

mgr Sylwia Prasałek - nauczyciel oddziału „0",

mgr Anna Prasałek-Sękiw - wychowawca świetlicy

mgr Elżbieta Rachtan - nauczyciel bibliotekarz, j. polski, historia

ks. Wawrzyniec Sofianowicz - religia

mgr Małgorzata Szarłan-Igielska - wychowawca świetlicy

mgr Dorota Szklarska-Moroz - wychowawca świetlicy

mgr Dorota Świerkocka-Marcinkowska - j. polski, informatyka

mgr Małgorzata Tomkowiak-Tomoń - wychowanie fizyczne, j. niemiecki

mgr Dorota Wołyniec - nauczyciel oddziału „0"

To jest nasza kadra pedagogiczna.Popatrzcie ile fakultetów zrobili? No wręcz wszyscy wszechstronnie uzdolnieni.To dlaczego jest tak źle skoro jest tak dobrze?

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.vcity.pl/zachodniopomorskie/ ... /1/#395985

No proszę jak na vcity administrator reaguje na OBRZYDLIWE wpisy.Gdzie jest zdegustowana "władza"?????? Co się dzieje w szkole Pan Bóg raczy wiedzieć.Chyba nie puszczę jutro dziecka do szkoły.Gdzie pedagog szkolny ????? Lata z kijkami i nie widzi demoralizacji młodzieży? Gdzie Burmistrz, Dyrektor? Co to jest? Na strony Ińska wiem doskonale wchodzi wiele ludzi o wysokim morale, co to ma znaczyć!!!! To znaczy nauczyciele już nie są autorytetem tylko pośmiewiskiem.Widać tak widzą ich młodzi i przedstawiają swój punkt widzenia.Gratuluję!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Pierwszy zbutowany pracownik szkoły, wyraża swoją opinię na stronie Szafrana i Liwaka

a reszta ?

Nie pisz, nie mów, nie krytykuj niczego co tam się pojawia bo dokarmiasz specjalistów nieudaczników... Jak taki krokus uważa, że dobrze zrobił nie utożsamiając się z referendum to nie ma o czym rozmawiać. Tym się właśnie różnią ci, którzy mają ideę od tych, którzy mają jakiś cel w swoim działaniu. Oni wszyscy tam uchylają się od podjęcia próby nazywania pewnych patologii w bardziej ostry sposób. Ja zobaczę ILU znajdzie się takich z którymi można prowadzić dyskusję na poziomie. Nie liczą się oczywiście wpisy, które krokus sam wpisuje. Zauważyliście, że tylko liwak i michał są zarejestrowani? Poza tym... Co to znaczy żeby nie pokazywać kim się jest na tej stronie? Krokus i liwak nie są administratorami? Po co? Na co? Jeżeli będą chcieli to ich "niezależny" administrator pewnie i tak powie kto to, czyż nie? Wychodzi na to, że:

Portal moderują liwak, szafran i pewnie michał się dołączy czyli kreują rzeczywistość decydencji.

A na forum policja urzęduje...

PANIE I PANOWIE, VCITY 2: REAKTYWACJA! JUŻ DZIŚ ZA SŁOWO GŁUPEK MOŻESZ OTRZYMAĆ ZUPEŁNIE ZA NIC KARĘ OGRANICZENIA WOLNOŚCI ALBO KARĘ GRZYWNY!

PROMOCJA ZOSTANIE UZUPEŁNIONA W TOKU NASTĘPNYCH DNI! ŚLEDŹCIE NAS!

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Oczywistym jest, że przy takich talentach pedagogicznych jak super star to młodzież dajmy na ten przykład może nauczyć się jak nie pracując zarabiać.Dewiza tej rady z szefem na czele.A pierdzistołki do roboty to nie łaska, czy tylko umiecie podnosić opłaty i podatki.Ruszcie tymi mózgownicami bo szkoda na was nawet grosza......

Odnośnik do odpowiedzi

Owszem nastąpiła reaktywacja ale starego vcity. Tam teraz grupa Racinowskiego rządzi. Nawet z imienia i nazwiska wyliczają uczciwych Ińszczan. Tacy co to tymy recyma i tymy palcyma sami se zarobili. Z tego wnioskuję , że reszta hołoty to złodzieje i kombinatorzy. Ciekawe skąd takie domniemania? Nie czasem wzięte ze swego podwórka? Już od dawna mówione jest " nie sądź innych podług siebie".

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsi co powinni się wyspowiadać to obecni radni. Ile osób z rodziny zatrudnili po nastaniu, ile znajomków wygrało dwuznaczne przetargi, ile dzieci korzysta ze świetlic choć nie powinno, jak to z tym przedszkolem jest, co się w szkole dzieje.Ocena i posumowanie. Powinni dopłacić ze swojej kieszeni do gminnego budżetu za te wszystkie złamane przepisy i brak jakiegokolwiek nadzoru nad funkcjonowaniem podległych instytucji. A może nie?????

Odnośnik do odpowiedzi
Do przedmówcy

Litość... A jak myślisz, skąd te burzenie się kościelnego? Taki z niego radny od tylu kadencji i nie wie do czego służą nagrania z komisji i sesji? Nagrania w przeciwieństwie do formy papierkowej nie są do podważenia. Jak radny robi z siebie kretyna to robi z siebie kretyna.

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze się skarżyłam w szkole na polonistę Liwaka. Ale wtedy dyrektorem był Jamroży nic nie można było zrobić. Wielu rodziców się żaliło że sprawdza prace teraz mnie to nie dziwi i cieszę się że odszedł z tej szkoły. Jakby nie Pan Racinowski to ten człowiek dalej by uczył tylko na pewno nie polskiego. Bawi się chłoptaś w politykę i też mu nie wychodzi. Niektórzy się rodzą nieudacznikami. Może lepiej nie pchać się tam gdzie trzeba brać za coś odpowiedzialność? Z wyrazami szacunku mimo wszystko matka.

Odnośnik do odpowiedzi

Racinowski bawi się w rządzenie a Liwak w dążenie do rządzenia.Obaj są siebie warci.Z tym,że ten pierwszy mając realny wpływ na życie gminne nie potrafi korzystać z dostępnych dotacji a na dodatek otoczył się "przyjaciółmi" z kraju rad. Ten drugi stara się reanimować siebie. Zasługują na taki sam los. Morda w kubeł i precz.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...

Powiem bez ogródek jak Michał z Szafranem upatrują poprawy szkolnictwa w Jamrożym czy Paciejewskim to już niżej nie można upaść. Wzorce zapamiętane jako alkoholizm czy dmuchanie co się rusza nie napawa optymizmem. Oczywistym jest, że Szafran będzie z Michałem popierać kolegę który nie wszedł do rady ale na miłość boską nie dajmy się zwariować. Są jeszcze nauczyciele a może nauczycielki które by o stokroć lepiej poprowadziły naszą szkołę. To kolejny powód żeby Szafran nie ogłupiał narodu i nie wciskał już za wczasu swojej drużyny.

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda nie widzę tych panów na tym kierowniczym stanowisku już obaj się spalili. Moim skromnym zdaniem czas na kobiety. Pani Madej świetnie by się nadawała. Nie jest z nikim związana a nie ci co dupę liżą swoim politycznym krętaczom. Myślę , że Paciejewski i Jamroży nic świeżego do szkoły nie wniosą. Oni nie mają pojęcia co dzieje się w szkole! Tu trzeba kogoś kto zna je od podszewki i jest konsekwentny i to jest Pani Zosia Madej.

Odnośnik do odpowiedzi

O przepraszam bardzo. Napisałem, że jeżeli będą startować tylko Czubkowski, Jamroży, Paciejewski to z tych trzech moim zdaniem najlepiej nadaje się Pan Jamroży. Słyszałem tylko o tych trzech kandydaturach. Ale jeżeli wiecie coś na temat innych kandydatur to przedstawcie je.

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem żaden fikołek nigdy nie był i nie będzie dobrym szefem szkoły.Oni poza podskakiwaniem i to często nie tylko na sali , także na dziewczynach niewiele więcej wiedzą. Popieram kandydaturę p. Madej, mam podobne zdanie jak ww.osoba.Tutaj są wręcz niezbędne osoby z nikim nie powiązane a postrzegające rozwój szkoły poprzez pryzmat wyników edukacji, odrzucające panujące w tej szkole układy i etaty dla swoich. Też jest ich za dużo w stosunku do liczby uczniów. Szkoła nad wodą i żadnych sportów wodnych ani kursów ratowniczo -żeglarskich.Pani Zosiu proszę złożyć stosowne dokumenty i startować do konkursu.Reszta nie sięga Pani do kostek. Jestem za Panią.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ma złożyć jak ty już wyjeżdżasz z tymi trzema kandydaturami. Do tej pory jak to robiła to Działoszewska tylko swoich sługusów wybierała Pacieja i Rysia. Nastał Racinowski żeby się nie wysilać zrobił jednego dyrektorem i dał mu podwójną pensję by mieć uniżonego sługę który przymyka oczy na łamanie Karty Nauczyciela i innych przepisów pracowniczych. Po co władzy ktoś mądry z ikrą i zdolnościami? Znającego język i mogącego załatwić wiele dla uczniów! Tak można zabić inicjatywę najbardziej uzdolnionego i mądrego człowieka. Uważam, że nawet dla zasady Zosia powinna złożyć swoją kandydaturę, żeby wam wszystkim kolejny raz pokazać ,że w szkole jest polityka a nie nauka.Myślę ,że tylko apolityczny dyrektor będzie bronił interesów uczni i nauczycieli.Teraz jest zwykła sitwa i wielki gnój tak ostatnio było za działoszewskiej i racinowskiego. Za kilka miesięcy będzie tylko kolejny syf. Te krokusowe wywody są durne i mącą. Nagle zaczął wszystko zauważać co za intrygant i oszołom. To samo mówił jak startował na radnego ciekawe co jeszcze wymyśli startując na burmistrza?

Odnośnik do odpowiedzi

Wyjeżdżam z tymi trzem kandydaturami ponieważ usłyszałem o nich od kilku rodziców. Nie wiem czy są one pewne na 100%. Napisałem wcześniej, że tylko słyszałem i że z tych 3 tylko jedna wydaje mi się konkretna. Pewnie, że powinna już od kilku lat słyszę, że Pani Zofia się do tego nadaje. W ogóle uważam, że ta szkołą będzie dobrze prosperować kiedy dyrektorem zostanie młoda ambitna osoba, która nie da sobie w kaszkę dmuchnąć i kiedy będzie trzeba tupnie nogą burmistrzowi. Niestety dorośli nie pozwalają się gminie rozwijać więc czas pokładać nadzieje w młodszych ludziach. W naszej gminie jest mnóstwo ludzi, którzy mają predyspozycje do tego aby pociągnąć Ińsko do przodu ale jak widać z autopsji pokłada się nadzieje w ludziach, którzy tą gminą rządzą i rządzili wcześniej począwszy od lat 90. Jest to smutne ale póki nie spojrzymy realnie na problemy naszej gminy nic się nie zmieni

Odnośnik do odpowiedzi
nauczycielka

Pani Madej to nie młodzież tylko doświadczony dobry pedagog. Zna wszystkie bolączki tej szkoły. Nie raz próbowała coś zmienić ale zawsze właśnie ze względów politycznych nikt nie słuchał dobrych rad. Też uważam, że wstyd by było gdyby któryś z tych panów o niechlubnych ocenach miał znów zostać decydentem w szkolnictwie. Głupie gadanie ,że Paciejewski ma układy w Szczecinie to mity a Jamroży gdyby nie zbłaźnił się z tym TPD to można by się zastanowić. Teraz to niestety ja bynajmniej ich powrotu też tu nie widzę.Paciejewski sprzeda się jak dziwka jak to zrobił wygrywając na radnego za Teresy ale dyrektorstwo było dla niego korzystniejsze finansowo. Takich sprzedawczyków ja jako rodzić nie chcę bo będzie jak za Czubkowskiego. Już się na mieście mówi, że sprzedał się dla Racinowskiego bo niby co myśleć jak ktoś teraz wraca do orlika żeby potem dorwać się z układu do dyrektorowania. Jamroży to nic jak sfiksowany panek któremu potrzeba już stabilizacji tak jak Paciejewskiemu. Ciężko niestety dojeżdżać kilometry! Lepiej być na miejscu śmigać za gminne czyli nasze, mieć służbową komórę przez którą można bez umiaru rozmawiać. Ty Michał jesteś jednak naiwniak i ciągle jesteś manipulowany. Nawet nie wiesz co za twoimi plecami knują twoi znajomi od wyborów. Ty dla nich jesteś marionetką którą pociągają za sznurki. Jeśli chodzi o szkołę to klęska nastała jak Stachu ogłosił się jako pierwszy który przejął szkołę w województwie. Zrobił się układ czerwonków i furmanów. Potem Teresa wcisnęła Paciejewskiego i Jamrożego a potem to już tylko całkowite dno.Cierpią tylko dzieci bo robicie tylko cyrk w szkole. Dece nie Dece i córki prominentów zawsze piersze do wyjazdów, występów, nagradzane, obdzielane stypendiami chociaż im nie przysługiwały. Można by wiele na ten temat pisać. Po co jak i tak rządzi układ!!!! Fikołki chcą znów się wykreować na możnych w szkole. A ich żony wystarczy, że krzykną na sesji i można dalej stawiać żądania. W tej szkole naprawdę, żeby zostać mogłoby tylko kilkoro nauczycieli reszta to polityczna hołota która nigdy tam się znaleść nie powinna. Jak widzę nic się nie zmieni tylko inni będą cieszyć się stołkiem.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...