Skocz do zawartości

Co zrobił dla Ińska nasz Burmistrz? - Temat dla "Władzy"


Demokracja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 265
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

uczciwość władzy

Gaga z rozpędu dodała jedno zero, powinno być 2500zł/m2 ale to jest nic w porównaniu z oszustwami związanymi z podatkami lokalnymi ,"narzucanymi" przez władzę nieświadomym lub naiwnym właścicielom budynków.Najpierw zostali"przymuszeni" do budowy czegoś , czego nie chcieli lub co kazano im w deklaracjach wpisać inaczej niż by to wskazywało użytkowanie i nienależna kasa leci za darmo. Najgorsze jest to ,że w skali województwa są tylko takie dwie gminy o kombinatorskich zapędach. Ta druga to Kobylanka, która zresztą w WSA sprawę przegrała.Ludzie są po prostu nabijani w butelkę.Znowu się kłania brak nadzoru RIO i fiskusa, no i przydałoby się trochę kary za nielegalne obciążanie podatkami właścicieli.

Odnośnik do odpowiedzi

Oj mości "władzo" a kto groził Inwestorowi, żeby do Ińska nie wracał ,bo i tak już w gminie nic nie załatwi? Chcesz żebym pogrzebała we wpisach z przed dwóch miesięcy? Pan Gier chyba będzie dobrze pamiętał te groźby.Tacy jak on są przykładem jak gmina traktuje inwestorów w Ińsku.Jeszcze raz powtarzam ani RDOŚ ani IPK nie są przeciwni inwestycjom w Ińsku ale nie takie jak żwirownia.Gmina zrobiła zgoła co innego zabroniła postawić hotel na który sama się zgodziła a potem zwaliła na garb ochrony środowiska.Pan Burmistrz był największym wrogiem powstania hotelu na Miałce!!!!! O innych wtórujących chórzystów nie pomnę.Wstyd żeby zganiać wszystką winę na inne urzędy.

Odnośnik do odpowiedzi
Ja to krytykowałem,( w myśl starej zasady "jedz łyżką a nie chochlą), oczywiście w odpowiednim gronie, ale jest jak jest. Być może niebawem zostanie ona obniżona ?????

Ile z tego tytułu wpłynęło do budżetu - chyba niewiele dokładnie nie wiem, ale mogę wiedzieć !

Krytykowałeś czy nie to i tak nie można tego zweryfikować dlatego nie mam zamiaru tobie ufać. A o takich sprawach macie sesje a nie odpowiednie grono. Dobrze wiedzieć jak załatwiacie gminne sprawy. A konkretną kwotę możesz przedstawić bo każdy będzie chciał te liczby na własne oczy zobaczyć. W końcu chcesz być rzetelny czy nie?

Do gaga - nie denerwuj się z tą żwirownią. jeszcze jej nie ma i daleko do niej niż bliżej !!

Nit nikogo nie oszukał, każdy ma możliwość spokojnie żyć, pracować i inwestować w Ińsku. Nie znam przypadku aby Urząd powiedział komukolwiek, ze ty tutaj nie masz prawa bytu, bo nie podobasz sie burmistrzowi. Jeżeli jest inaczej to podaj przykład !!

Podaj lepiej przykład czegoś co burmistrz dobrego dla gminy zrobił czy jesteś za bardzo zajęty odpisywaniem na zarzuty ze strony innych użytkowników?

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze handwit sprzedawał na początku mieszkania po 4tyś. za metr, teraz cena spadła do 2500. Ceny ziemi też spadły, bo nie ma kupców. To świadczy o tylko o tym, że najwyższe ceny już mieliśmy, i nic nie wskazuje na to, że te ceny znów zaczną rosnąć. Jakim cudem burmistrz chce zdobyć pieniądze z 30% opłaty adiacenckiej to ja w ogóle nie rozumiem, jak wszystko leci na łeb, na szyję w dół? Faktem natomiast jest, że uchwalenie tych nieszczęsnych 30% stanowi doskonałą barierę psychologiczną i świetnie blokuje jakąkolwiek sprzedaż ziemi. brawo panie burmistrzu! To był kolejny pański ruch w kierunku zastoju Ińska!

Odnośnik do odpowiedzi

"sprzedawał" !!!!! kiedy sprzedawał jak dwa mieszkania zasiedlone? Reszta pustki bo za tą cenę kupię w Szczecinie. Tam miejsca pracy i nikt cię nie zna i zaraz nie utrudnia jak tu w Ińsku.Dlatego nie dziwię się ,że wieją stąd gdzie pieprz rośnie.A ci co kupili za 4 tys./m to teraz dopiero w brodę sobie plują uchaaaaaaaa.Zyski w tej gminie to jak wygrać w totka!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

A czemu tak jest, że nikt nie kupuje tych mieszkań ani ziemi? Odpowiedź jest prosta. Nasza gmina i miejscowość nie jest wystarczająco atrakcyjna nawet dla tych, którzy chcieli się osadzić w ciszy.

- Żadnych rozwiniętych imprez kulturowych.

- Żadnych perspektyw na rozbudowę infrastruktury.

- Strach przed powstaniem żwirowni.

- Nieprofesjonalna atmosfera urzędnicza.

A to skutecznie odstrasza jakichkolwiek nabywców. Panie Władzo czy na te aspekty macie jakieś rozwiązanie w urzędzie?

Odnośnik do odpowiedzi

Władza kilka osób prosiło o konkretne dane. Wypadało by je podać. Skoro tobie brakowało pewnych standardów w rozmowie to masz okazję żeby pokazać z jakiej gliny jesteś zrobiony. Andrzej TW-Janek Racinowski już popisał się jednym kłamstwem przed wyborami. Chcesz być postrzegany przez ten sam pryzmat kłamcy? A może miałem rację od samego początku, że zwyczajnie udajesz swoją wyższość i nie stać cie na nic solidnego. Jeżeli tak to twoje wpisy związane z odmiennością zdania w stosunku do niektórych decyzji burmistrz są również kłamstwem. A to powinno otworzyć oczy czytelnikom, którzy wierzyli w twoje wpisy. W zasadzie to większość twoich wpisów zostało skutecznie obalonych albo zniwelowanych.

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt tu "władzy" nie brał poważnie nie fałszuj faktów "Demokracja".On i tak pisze bzdury i na dodatek nie na temat albo na ten temat który sam wybierze. Taki pies gończy Burmistrza.Pewnie nie dostał gaży za swoje bzdręgolenie i cisza.No i lepiej bez niego adios.

Odnośnik do odpowiedzi

Gaga a nie bierzesz pod uwagę takiej sytuacji, ze może być odwrotnie z tym "psem gończym"? Co ? Zastanów się !!??

Obiecałem,że podam kwotę jaka wpłynęła z tytułu opłaty adiacenckiej. Jutro wdepnę do Urzędu i będę wiedział !

O jakiej ty gaży mówisz gaga. Jak bym ci powiedział jaki ja haracz odpalam temu budżetowi co roku...........

Odnośnik do odpowiedzi
Gaga a nie bierzesz pod uwagę takiej sytuacji, ze może być odwrotnie z tym "psem gończym"? Co ? Zastanów się !!??

Obiecałem,że podam kwotę jaka wpłynęła z tytułu opłaty adiacenckiej. Jutro wdepnę do Urzędu i będę wiedział !

O jakiej ty gaży mówisz gaga. Jak bym ci powiedział jaki ja haracz odpalam temu budżetowi co roku...........

Jeżeli by było odwrotnie to albo burmistrz by był twoim psem gończym w co wątpię albo gaga jest psem gończym burmistrza a to to już graniczy z niemożliwym. A w kwestii zysków z wspomnianych 30% to czekamy cały czas na konkretne liczby. Nie zapomnij też odpisać na inne wpisy bo pojawia ich się coraz więcej. Być może będziesz sekretarką na cafe :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Zielona wyspa Polandia - samobójstwa, najniższe zarobki w Unii, drożyzna, katastrofy lotnicze z udziałem najważniejszych przedstawicieli państwa, gaz najdroższy w Europie, tyranie do śmierci zagwarantowane przez rząd, monstrualne obciążenia fiskalne obywateli w porównaniu do przychodów, burdel w służbie zdrowia, nieudolny rząd ustawicznie wspomagany przez usłużne "opiniotwórcze" media, bezrobocie, brak własnego przemysłu, technologii, bankowości, kraj supermarketów, magazynów, banków będących obcym kapitałem - wyprowadzających miliardy bez opodatkowania. Ponadto gwarantowane takie atrakcje jak wszechobecne kolesiostwo, cwaniactwo, krętactwo, głupota, szczucie jednego człowieka na drugiego, ignorancja, bezmyślność, naiwność. Zapraszamy chętnych przyjaciół z Unii i nie tylko, na prawdziwy życiowy survival- i to na własne życzenie owego Narodu.Fajnie tobie "władzo" icon_question.gif

Odnośnik do odpowiedzi

W latach 2010/11 z tytułu 30% opłaty adiacenckiej do budżetu nie wpłynęły środki pieniężne.

Każdy akt notarialny (oczywiście "podpadający" pod tą opłatę), jest analizowany bardzo wnikliwie, aby Urząd nie popełnił błędu na niekorzyść inwestora !!

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli orientujesz się,że burmistrz i jego radni popełnili taki podstawowy błąd kierując się zazdrością i głupotą przy tworzeniu tej (wliczając gminne inwestycje strukturalne) fikcyjnej opłaty, czyt: haraczu za nic. No brawo tak będzie do czasu aż władza zmądrzeje, jeżeli kiedykolwiek zmądrzeje. To się nazywa szukanie dochodu, bez wysiłku i na grzbiecie inwestorów i właścicieli domów , nazywanych przez was letniskowymi. To "ciężko" w tej gminie pracujecie na swoje pensje.

Odnośnik do odpowiedzi
W latach 2010/11 z tytułu 30% opłaty adiacenckiej do budżetu nie wpłynęły środki pieniężne.

Każdy akt notarialny (oczywiście "podpadający" pod tą opłatę), jest analizowany bardzo wnikliwie, aby Urząd nie popełnił błędu na niekorzyść inwestora !!

Już widzę jak się rwiesz żeby nie oszukać inwestora icon_eek.gif W tej gminie zwyczajnie ich nie ma icon_exclaim.gif Po co strzępić jęzor.Ktoś dobrze napisał tylko głupi tu przyjdzie inwestować.A na Ściennym ciągle te rokowania icon_exclaim.gif Czy już jeleń jest icon_question.gif

Odnośnik do odpowiedzi
W latach 2010/11 z tytułu 30% opłaty adiacenckiej do budżetu nie wpłynęły środki pieniężne.

Każdy akt notarialny (oczywiście "podpadający" pod tą opłatę), jest analizowany bardzo wnikliwie, aby Urząd nie popełnił błędu na niekorzyść inwestora !!

Trudno mówić o wnikliwej analizie jeżeli w latach 2010/2011 nie wpłynęły żadne środki pieniężne.

Odnośnik do odpowiedzi
W latach 2010/11 z tytułu 30% opłaty adiacenckiej do budżetu nie wpłynęły środki pieniężne.

Każdy akt notarialny (oczywiście "podpadający" pod tą opłatę), jest analizowany bardzo wnikliwie, aby Urząd nie popełnił błędu na niekorzyść inwestora !!

No i widzisz władzo. Podałeś konkretne dane i wiadomo kto ma rację w sprawie tych 30 %. To był błąd żeby ustanowić tę stawkę tak wysoko. Jeżeli byłeś przeciwny tak wysokiej stawce to postaraj się żeby coś z tym zrobić. Jeżeli nie zrobisz tego chociaż należałoby to przykro mi ale mierny z ciebie zarówno polityk, samorządowiec, radny czy inny pracownik gminy. O ile w ogóle nim jesteś bo to też jedna wielka niewiadoma.

Odnośnik do odpowiedzi

A może by władza podał ile inwestycji w zakresie uzbrojenia miasta i gminy wykonała obecna ekipa przez 5 lat "panowania"?

Ile terenów uzbrojono w wodę i kanalizację. Gdzie podłączono energię elektryczną i telefoniczna, gdzie wykonano jakiś nowy chodnik czy kawałek ulicy (drogi).Pomijam odcinki przy budynkach zamieszkałych przez bezradnych.Ile środków (konkretnie w złotówkach) przeznaczono w skali kadencji na te sprawy? Zapewniam, że też będzie "mniej niż zero". Wg gminnego eksperta , najlepiej te sprawy zrzucić na inwestorów. Sobie natomiast podwyższyć podatki a zatem i pensje.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...