Skocz do zawartości

Uroki Ińska


Zima

Rekomendowane odpowiedzi

Jejku jakie to Ińsko piękne !!!!!!!!!!szkoda ,że ludzie nie życzliwi. Nowe forum,może tu nie będą bagatelizować obecności w społeczności ińskiej przyjezdnych.Super że całkowicie inna oprawa strony,chociaż trudno było mi na początku to teraz uważam że jest bardzo prosta w użytkowaniu .Jak wszyscy którzy tu weszli wierzę,że będzie wiele ciekawych tematów .

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Ińsko wiele by zyskało gdyby włodarze miasta zrozumieli że przyjezdny to nie wróg . Trudno spodziewać się aby turyści z całej polski nie wyłapali sklepowych cen z kosmosu. Wygląda tak że całe klany rodzinne żyją ze sklepów bo nabijają marżę ponad rzeczywiste koszta. Chyba bardzo szybko chcą zostać milionerami. A że po trupach. Co to kogokolwiek obchodzi . icon_redface.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Infrastruktura,infrastruktura i infrastruktura bez tego nie rozwinie się zadna turystyka i rekreacja,a tego w nowych planach nie przewidziano.Najlepiej zapomnijcie o turystach w Ińsku,dobrze wam radzę.Acha jeszcze jedno ,gminą nie rządzi Burmistrz Racinowski tylko Paluch i Kudła.To tak dla jasności.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

No tak "torba zapowietrzona" i Kudła to najstarsi pracownicy wśród tej mafii,reszta zresztą stworzona przez buraka niewiele lepsza.Co tacy nieudacznicy mogą wiedzieć o rozwoju turystyki i rekreacji.Przecież ta gmina nie ma nawet normalnej ścieżki zdrowia.Żadnych innych turystycznych atrakcji.Resztki rozpadającego się pomostu i tony puszek i butelek na dnie. Plaża ze swoim dnem to raczej ścieżka zdrowia dla chcących zostać antyterrorystami.Jednym słowek syf z malarią.I to ma być wizytówka przyciągająca turystów do tej zapyziałej dziury?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...

Co tam uroki Ińska.Tacy ludzie jak Tomek Jamroży sławią Ińsko.Kolejny raz zdobył brąz w zawodach ze swoimi milusińskimi pieskami.Gratulacje ta młodego z fascynacją chłopaka.Powodzenia w Chorwacji.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Niech ma swoje pieski ale miejsce ich zamieszkania ma się nijak do trudów jakie muszą znosić sąsiedzi. Gdyby miał poczucie godności, to by znalazł do zamieszkania miejsce odludne, położone co najmniej 500-1000m od innych budynków.A najlepiej całkowicie na gruncie oddalonym od miejscowości.Przecież to środek miasta a na dodatek przy kościele i cmentarzu. Jego sukcesy mają się nijak do utrudniania bytu innym.Też uznaję jego sukcesy ale brakuje w tym wszystkim tzw. kultury bycia wśród ludzi.

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka tu rekreacja??? Wszędzie ciemno jak by to wiocha była.Na "Manhatanie" ciemno , na plaży ciemno. Człowiek jedzie kawał drogi ze Szczecina, żeby odpocząć i pospacerować a tu ciemności.Ińsko to było coś ale 20-30 lat temu.Teraz to już tylko wspomnienia zostały.Wszyscy moi znajomi przymierzają się do opuszczenia tej niegdyś prześlicznej miejscowości. Teraz jak mówię o Ińsku to mnie pytają czy to tam gdzie salmonella była. I co tu mówić?????

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...

przyjechałam wczoraj po raz pierwszy w tym roku na plażę w Ińsku.Pospacerować , zobaczyć co nowego??? Od lat kocham to urokliwe miejsce,bo tutaj też przyjeżdżali moi rodzice. Można to nazwać takim rodzinnym sentymentem. Niestety to co zobaczyłam nie napawa optymizmem. Rozwalający się pomost z widocznym brakiem jakiejkolwiek konserwacji i to od lat, woda czysta ale pełna puszek, szkieł, kamieni i zielska, przerażający łomot jeżdżących aleją spacerową kładów i sportowych motocykli uświadomił mi,że coś jest nie tak. Strefa ciszy i parku krajobrazowego nijak nie pasuje do ryku dziesiątek silników i to bez tłumików. Pomyślałam sobie, a gdzie władze miejscowe, gdzie policja? Wygląda na to,że zanika urok tego miejsca na rzecz głupoty ludzkiej powiązanej z brakiem umiejętności chronienia takich miejsc. No cóż, prawdopodobnie trzeba będzie szukać nowych tak urokliwych miejsc. Gdzie władza wie co ma i wie jak to wykorzystać.W Ińsku czas się zatrzymał jak dla mnie na najmniej korzystnym etapie. Jeszcze nie widać UE a zalatuje komuną. I to na dodatek taką zaściankową , niedokształconą, upadek będzie jeszcze większy niżby można się spodziewać. A przy okazji zauważyłam z przerażeniem wjeżdżając w granice gminy,że drogi tutaj pamiętaj chyba początki odnowy po II wojnie światowej. Nie ma nawet ani jednego większego sklepu typu:Biedronka.Polo czy też Lidl. Stara przedpotopowa stacja benzynowa i to na dodatek nieczynna. Taką gminę trzeba omijać pomyślałam z żalem i tęsknotą za czasami, kiedy kwitło tutaj życie turystyczno-rekreacyjne a ludzie ciągnęli z całej Polski. Co stało się z mieszkańcami, czyżby nie widzieli,że odstają coraz bardziej za normalnym światem?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Właśnie wczoraj z dziećmi i mężem byliśmy w Ińsku na plaży.A raczej jej resztkach. Tam nic się nie zmieniło. Nawet trawa po pas. O molo nie wspomnę,bo to już tragedia.Woda piękna ale reszta jak za króla Ćwieczka. Aż wstyd,że władze tego nie widzą.Jak znam życie ,to wezmą się za roboty przed samymi wakacjami. Zawsze tak aktywnie pracują.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...

No i jak się czujecie bez turystów???Na ośrodkach pusto, na plaży pusto,w mieście pusto -kto zarabia?Proste jak poszła fama o żwirowni w Ińsku i ubiegłorocznej salmonelli nikt już nie chce tu zawitać.I po co szczekacie mieszkancy na turystów? Tak nie macie co sprzątać, sklepiki nie zarabiają ,ośrodki nie mają kogo żywić a w mieście "knajpki"świecą pustkami.To jest zagłada Ińska.Taka świadoma z premedytacją.Tego chcą mieszkańcy , radni i burmistrz.Powodzenia!!!

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Samorządy chcą turystycznej kolei drezynowej.

Dziewięć gmin Pomorza Zachodniego planuje wspólnie uruchomić turystyczną kolej drezynową. Kolej miałaby połączyć m.in. Połczyn-Zdrój, Złocieniec, Mirosławiec, Drawno, Barlinek. W czwartek podpisano list intencyjny w sprawie uruchomienia projektu.

W województwie zachodniopomorskim jest ok. 400 km nieczynnych linii kolejowych. To świetna baza do budowania nowego produktu turystycznego regionu – turystycznej kolei drezynowej - uważają sygnatariusze dokumentu.

A nasi ińscy geniusze od rządzenia wolą ŻWIROWNIĘ :D :) ;)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 10 miesięcy później...
Wiem, że pisał ja pokazuje jak działa się w innych gminach. Wykosili ale trawa leży na plaży i jak to burmistrz powiedział na sesji : "to niech leży" sprzątną tylko z ulicy i chodników

Tak a interwencyjni zmiotą wszystko na boki.I już jest czysto. Śmiechu warte w tej śmierdzącej gminie.

Odnośnik do odpowiedzi
Wiem, że pisał ja pokazuje jak działa się w innych gminach. Wykosili ale trawa leży na plaży i jak to burmistrz powiedział na sesji : "to niech leży" sprzątną tylko z ulicy i chodników

Tak a interwencyjni zmiotą wszystko na boki.I już jest czysto. Śmiechu warte w tej śmierdzącej gminie.

Odnośnik do odpowiedzi
Nie pisz kto cię zmusza?

Żebyś ty nie musiał o te roboty się starać..........

Już to widzę jak zamiatasz plażę...........

Wręcz odwrotnie pisz , tym bardziej jak zobaczysz te prace interwencyjne. Olek przydupasów burka, oni muszą coś pieprzyć , aby udawać,że cokolwiek robią.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...