Skocz do zawartości

REFERENDUM W GMINIE IŃSKO!


Apel do Mieszkańców Ińska!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 729
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Oglądałeś kronikę szczecińską!!!!! Jesteście prymitywem o którym się mówi w całej Polsce!!!Największe autorytety z was się śmieją tak jak z głupich mieszkańców.A wy jesteście w glorii -no tylko siedzieć i płakać.Wy niestety już się niczego nie nauczycie.Macie takiego promotora który tylko traktuje was jak maszynki do głosowania i podnoszenia rąk.Wstyd się przyznać do jakichkolwiek kontaktów z tą gminą.Ale prymityw i wstyd na cały kraj.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Tobie zgredek dlaczego "latałem" z jednej komisji do drugiej ponieważ dostawałem telefony od ludzi, że pracownicy żwirowni się kręcą dość często między lokalami wyborczymi i są na to świadkowie. Stali i czekali nie wiadomo na co. Referendum odbyło się jak się odbyło trudno nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, tylko trzeba działać dalej. A władza powinna potraktować te 17% jako duży sondaż bo 87% głosujących nie chciało żwirowni i podejrzewam, że wynik był by zbliżony gdyby było te 30%. Referenda lokalne w Polsce ogólnie się nie udają i to też zakładaliśmy. I nie interesuje mnie czy ktoś był za czy przeciw szanuje wszystkich tak samo. Niestety widzę, że niektórzy znowu próbują dzielić jeszcze bardziej to Ińskie społeczeństwo.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kogo tak agitowali jak nikt nie przyszedł? Przecież wszyscy w niedzielę spali!Zadaj raczej pytanie ile daliście żeby ludzie nie poszli do referendum :D Miałeś prawo namawiać do nie pójścia jak my do pójścia czego tak ironizujesz ludzi? Pamiętaj wszystko do ciebie wróci icon_eek.gif Jak to jest wasza wygrana to ja nie chcę, nie jestem i nigdy nie będę święty.

Ty to się chyba sam nie czytasz. Najpierw piszesz, że spali, potem "żeśmy" (ciekawe kto) dali i do tego jeszcze namawiali. Litości, co za składnia.

Zrobiliście (grupa inicjatywna) tak jak potrafiliście, efekt - widać.

My - niby strona opozycyjna, nie zrobilismy nic oprócz wysłania 1 (dosłownie jednego) listu z wyjasnieniem i apelem. Efekt - widać.

Więc lepiej zastanów się co bysmy osiagneli, gdybysmy się zaangażowali.

Co do Michała. Szkoda mi go, bo się chłop napina, szarpie, lata, biega ...

Żeby coś zdziałać, to trzeba wiedzieć co się chce osiagnąć, jakimi metodami i przy współpracy z kim.

Tu zabrakło wszystkiego (nie pierwszy zresztą raz). Ale on sam dobiera sobie towarzystwo i tyle ...

Nie chodzi tu o mędrkowanie - ale agresją, butą, opluwaniem wszystkiego i wszystkich niestety celu się nie osiągnie. A do tego grupa inicjatywna w ostatnich dniach kampanii się posunęła.

Podłymi pomówieniami, chamskimi plakatami (Wanted) złamała jakiekolwiek zasady współzycia społecznego. Zdeptane zostały wszelkie wartości i normy moralne. Sięgneliście dna. Czy wy myśleliście, że w ten sposób uda się osiagnąć skutek ???

Jak widać, społeczeństwo zareagowało normalnie, odrzuciło chamstwo i arogancję.

Ludzie chcą normalności, chcą rozmawiać a nie przerzucać się inwektywami. A całe to forum za waszym przyczynkiem aż kipiało nienawiścią i jadem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sokole patrz ostrzej! No co może Michał nawet spraw które zaczął nie dokończył.No bo kto to z tym IPN pisał (mówił) przecież Michał i co z tego zostało? A prawdziwy "wróg" jest i będzie taki numer jeden.Michał to kierownica naszego spalarni który nim kręci w którą stronę chce.Jak myślicie? dlaczego go nie było na waszym spotkaniu 30-go ? cynki od Tereski dostał, że najważniejszy żwirek przyjedzie.Ale głupki nic nie łapią hahahahah

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze plakaty wanted nie były przez nas robione i nie obchodzi mnie przez kogo jedno jest pewne ktoś posunął się troszeczkę za daleko i jeżeli władza chce to niech to bada. Po drugie radny nie martw się w tym tygodniu składam wniosek o udostępnienie materiałów w IPN, myślisz, że tego nie zrobię? Nie martw się. Popatrzę, poczytam i zobaczymy co z tego wyjdzie. Myślisz, że mi tu na psychikę wjedziesz. Będę robił to co ja sam uważam za stosowne i nikt mi nie będzie mówił czy pisał zrób to czy tamto.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów wróciły INWEKTYWY :D Za to ty masz styl iście śląski.Zachowujesz wszelkie zasady współżycia( jeśli jeszcze możesz) :lol: społecznego .Wasze wpisy były i są wspaniałe przejdź na vcity.Chyba że teraz już dwie są wasze i stawiacie się okoniem.Cieć zarządzający vcity nigdy będzie mi rozkazywał icon_evil.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przez jazda 07 Lis 2011 21:35

W końcu zrozumieliście, że to jest sukces.Dla mnie wystarczą te wypowiadające się autorytety w prasie i kronice.Wszyscy rozumieją a ci srają żarem, że porażka.Widzę w swojej kuli jak Endriu idzie do urzędu w Szczecinie ......... a tam chichy, śmichy a on jak wanted.Ja chromolę

No i to je to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, nikt nie mówi że Inicjatorzy robili plakaty. Ale wyraźnie się od tej inicjatywy nie odcieliście.

Wszystko wskazuje na to, że robine były za naszymi granicami, przez pewnego pana, który dodatkowo dowoził ludzi swoim busem na referendum. Zostało ustalone IP komputera i ślad tam prowadzi. Od odpowiednich władz będzie potwierdzenie oraz sa ustalane IP tych co wklejali ten plakat na forum.

Ponadto nie wiem czemu "biegałeś" pomiędzy lokalami referendalnymi, czyżbyś sądził, że żwirownia może coś przekręcić w referendum ?

Trzeba było iść spać, bo podobno noc przed referendum, miałeś bezsenną

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radny zapomniałeś że jest to forum niezależne. To nie jest wasze zafajdane vcity gdzie śledziliście piszących. Jesteś jednak głupim i otumanionym radnym. Tutaj co najwyżej możecie opluwać przeciwnika i to też pod warunkiem nie podawania jego nazwiska. Jeżeli jest inaczej to napisz baranie ktoś ty z pochodzenia i urody stosowanej propagandy.Hahahaha icon_mrgreen.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radny? ten stary kit wciskaj burakom z rady!Możesz sobie ustalać co tylko chcesz!Jeśli administratorem jest niejaki zarządzający vcity to niech się wali na garba.Zarządzacie dwoma forami i dlatego wydaje wam się, że jesteście bezkarni ale to się niedługo skończy.Bo zarzuty będziesz miał ty i kropka.Szukaj psie szukaj niuchaj za to ci płacą.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zwolennicy IFS i Racinowskiego myślę że nie macie z czego się cieszyć. Referendum upadło przez frekwencję jednak wynik samego głosowania powinien być dla Was dużym ostrzeżeniem. W Ińsku, jak w całej Polsce, frekwencja oszołamiająca nie była, ale jednak wynik jest jednoznaczny. Błędem organizatorów było że nie wystąpili z inicjatywą referendum w sprawie odwołania Rady i Burmistrza, wówczas te 17 % spokojnie wystarczyłoby do tego żeby referendum było ważne, bowiem w referendum w sprawie odwołania organów frekwencję liczy się jako 30% osób które brały udział w wyborze organu, byłoby to zatem np. 30% z 40% wyborców którzy wzięli udział w wyborach samorządowych rok temu, a nie 30% ogółu uprawnionych do głosowania. Mleko jednak się rozlało. Niemniej ja na miejscu obecnie rządzących spokojnie bym nie spał, bo już za 3 lata będą wybory, a pamięć ludzka myślę że tym razem nie będzie taka ulotna.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chyba nie zrozumiał ;) Tu tylko żyją na pandę :lol: PAN DA ,PAN DA.A burmistrz da jak nie pójdą do referendum albo jak znów go pójdą wybierać.Muszko dobrze mówisz!Jak jest inicjatywa to wszyscy biją brawo jak trzeba się odkryć wszyscy siedzą na gównie i udają, że oni przecież nic nie wiedzą i nie widzą icon_eek.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radny ,,,ty nie tylko jesteś głupi siedząc i milcząc na sesjach , ale także w swoich idiotycznych wywodach o " IP " , idź do psychiatry . Co do plakatów , były udane i określały to o czym powinna społeczność Ińska wiedzieć od dawna .

Kapuś i donosiciel jest burmistrzem i twoim chlebodawcą oraz szefem . Przecież to już nie tylko jest tragiczne ale i śmieszne .

Kto z was szubrawcy zrywał z koleii nasze plakaty i je zaklejał ?

Czy jeżeli mówisz oszołomie o smaku i przyzwoitości nie powinieneś złapać się za swój nos i twojego burka Bo !

To jest chamstwem i nieprzyzwoitością ;

1) Okłamywanie wyborców

2) Fałszywe argumenty i ekspertyzy

3) Straszenie ludzi przed referendum , że nie dostaną zasiłków i pomocy jak pójdą

4) Odbieranie podstawowych praw demokratycznych , namową do bojkotu referendum

5) Tworzenie czegoś ( żwirowni )z czego obecna władza nie skorzysta ( ta biedna suma wpłynie dopiero za kilka lat )

6) Brak troski o mieszkańców przez lata władzy ( 6 lat jako przewodniczący rady i już 5 jako burek ) brak jakiegokolwiek pojęcia o rządzeniu i gospodarowaniu !!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak baranie, lubią nas ludziska i w d**** mają takie wypociny jak twoje .VETO to możesz sobie robić w domu !

A prawdziwe argumenty i ekspertyzy za żwirownią, to niebawem zobaczysz i będziesz w nie patrzył jak wrona w gnat,

popiskując nie za głośno kretynie !!

Do tego min. ty doprowadziłeś swoim oszołomstwem.

Dzięki ci za to !!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...