Skocz do zawartości

REFERENDUM W GMINIE IŃSKO!


Apel do Mieszkańców Ińska!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 729
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

".......wygrajmy dla przyszłych pokoleń" - środki finansowe od kopalni dla niezamożnych mieszkańców naszej Gminy !!

Tych pieniędzy nigdy na oczy nie zobaczysz człowieku. Kto Ci takich głupot naopowiadał... To nawet dzieci wiedzą, że nic z tego nie będzie...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z pracy dopiero wróciłem

A tu COOOOŚ TAKIEGO!!!!!!!

Jestem zdumiony, że ktoś coś takiego zrobił :D:D:D!

To jest właśnie to, jedność w Ińsku a nie próby podziału społeczeństwa przez lokajów sprzedawczyka.

Mieszkańcy głosujcie tak jak Wam serce i rozum podpowiadają!! Wszyscy trzymamy tę samą stronę!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu COOOOŚ TAKIEGO!!!!!!!

Jestem zdumiony, że ktoś coś takiego zrobił :D:D:D!

To jest właśnie to, jedność w Ińsku a nie próby podziału społeczeństwa przez lokajów sprzedawczyka.

Mieszkańcy głosujcie tak jak Wam serce i rozum podpowiadają!! Wszyscy trzymamy tę samą stronę!!

Najlepsza robota od jakiegoś czasu. No i do tego bardzo piękny utwór klasyczny. Bardzo motywujące i krzepiące jak się ogląda. No i tak jak już napisałeś, jednoczy ludzi a nie dzieli a to jest najważniejsze.

Nieważne kto jak zagłosuje, ważne jest to żeby iść i oddać ten głos. Nie tak jak Burmistrz mówił. To wstyd jest żeby ktoś kto zasiada na takim stanowisku takie rzeczy wygadywał! Nawet politolodzy to piętnują!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest DOBRZE tak jak jest! Proste i dobitne przesłanie czyli tak jak powinno być!

Po co mi więcej? Utwór mi trochę nie pasuje ale koncepcja jest dobra. Psy gończe racinowskie zobacz jak teraz ujadają aż im piana kipi z gęby. Na lewo i prawo plują jadem, zresztą oni nic nigdy innego nie umieli robić... Zaraz mi tu plusquam perfect powie, że jestem kretynem.

Ci od Burmistrza tylko potrafią wyzywać burzyć się i nawet jak ktoś jednoczy ludzi to zobaczcie jaki efekt jest! Zaraz się do kogoś przy*ierdalają...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Muzyka fajna ale mógł ktoś fotki wrzucić bo tak to trochę wygląda surowo :( :(

Jakie to typowo polskie ,żeby narzekać na coś nawet jak swoją rolę spełnia...

Następnym razem zrób coś na własną rękę a nie marudzisz tylko.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To moja ocena tego projektu. Nigdzie nie napsiałam że mi się nie podoba!

Może zaraz na mnie się wszyscy rzucicieco?

Nie to miałem na myśli. Chodzi o sam pomysł. Przecież ten filmik nie mówi nic ani o Racinowskim ani o kopalni, że jest feee i niedobra. Motywuje ludzi do referendum czyli dokładne przeciwieństwo tego co robi i robił Racinowski.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodobała mi się wypowiedź na V city o dumie tych,co na tym forum byli bardzo aktywni

07-11-2011 10:16:40

Cytuj

Odpowiedz

Jaka duma?Gdyby JM ją miał,to sprzedałby wszystko i wyjechał jak najdalej.Jest to osoba bez skrupułów.Będzie mieszkał pod lasem(na szczęście) i mieszał ile się da. Tym co wybudowali domy na terenach rekreacyjnych obiecywał,że gdy zasiądzie on,albo jego człowiek w fotelu burmistrza,to zmieni im stawki podatku na symboliczne." Niezły gospodarz". Wielu z nas pamięta przekręt stulecia z ziemią nad jeziorem naprzeciwko Miałki.Gdyby był dobrym gospodarzem gminy,dawno ta ziemia uzyskałaby status rekreacyjnej i podzielona byłaby na działki po 10 arów.Od wielu lat Ińsko żyłoby zupełnie przyzwoicie z podatków,a i kolejne władze nie miałyby dylematu:żwirownia,czy nie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słucham, czekam na komentarze ??!!

Gdzie gaga, tabu, olo o fakcie nie wspominam, bo szkoda słów ! A gdzie wiatrak, z którego obiecałem zrobić "wiatrak" 6 listopada o godz.22,05 (niestety MIKE trzymał kłódkę na forum do dzisiaj). Wiatrakowi daruję, nie biję

leżącego !!

Słuchajcie Pana władzy żle na tym nie wyjdziecie !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewcia to nie tylko się propagandą okleiła na gabinecie, ale nawet w niedziele dowoziła wyborców do lokali. Mało było autobusów, to jeszcze i ją wynajęli.

O nie, zapomniał bym o niejakimi Baumie, który czerwoną budą dowoził mieszkańców Ściennego pod lokal wyborczy. Cóż za zaangażowanie i poświęcenie. Nie bacząc na ryzyko złamania ciszy wyborczej - działali ..., namawiali, agitowali, przekonywali no i się zes...li.

A Michałek, to mało se nóg nie powykręcał pod lokalami. Biegał a biegał. Ten to dopiero pracuś.

Żenada.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo tak agitowali jak nikt nie przyszedł? Przecież wszyscy w niedzielę spali!Zadaj raczej pytanie ile daliście żeby ludzie nie poszli do referendum :D Miałeś prawo namawiać do nie pójścia jak my do pójścia czego tak ironizujesz ludzi? Pamiętaj wszystko do ciebie wróci icon_eek.gif Jak to jest wasza wygrana to ja nie chcę, nie jestem i nigdy nie będę święty.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stalinowskie sposoby zastraszania ludzi przez buraka niestety okazały się bardziej wpływowe i owocne .

Także to iż ponownie wyjechał ten denuncjator SB starym numerem , aby za wszystko obarczać JM i pomimo że sam ma o wiele więcej na sumieniu jak tamten , ponownie oszukał i otumanił wyborców . Ludzie są bezinteresowni , niedouczeni i nieświadomi i na tym jedzie ta banda od lat . Jestem przekonana że najbliższe lata pokażą kto miał rację . Nie będzie już buraka , jak i tej spółdzielni jaką założył obecnie Paluch z Kudłą i Manske w wiadomym celu .

Tak naprawdę tylko bardzo niewielu chce coś dobrego zrobić dla Ińska i gminy , reszta tylko czycha na układ i podział stanowisk , dlatego za kulisami aż się gotuje .

Ciągle ci sami nieudolni działacze .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam pisałeś przed referendum , że mamy krecika.Aż śmiech bierze ,że Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji Ziemi Ińskiej tak się wypromowało na karczychu jak ich nazywasz jaśnie państwa.Dlaczego oni swojego stowarzyszenia nie wypromowali ani swoich gęb ????Zastanowiłeś się ułomku? Nie bo ślązacy po prostu nie myślą!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...