Skocz do zawartości

Komisja dotycząca referendum


Rekomendowane odpowiedzi

Olo ciebie nikt nie bierze pod uwagę, sam wiesz dlaczego. Przychodzisz na sesje otwierasz gębę i słuchasz jak świnia grzmotu twojego idola jak jest na sesji.

Aleś ty cięty na tego jasia... Przecież jasiu należy do rdzennych mieszkańców ińska to w czym problem? Gdzie nie zobaczę to pouczasz piszących o tym, że są przyjezdnymi a tutaj taki jasiu ci przeszkadza. Ty normalny jesteś czy już ci się do reszty pokręciło w głowie? W sumie, nie ubliżając ludziom chorym na autyzm bo to jest poważna choroba i współczuje im, to masz podobne objawy. Żyjesz w swoim małym świecie z tym, że klocki lego, którymi bawią się chorzy na tę chorobę zamieniłeś sobie na ludzi, których masz za nic. Przemyśl to co napisałem. Kiedyś usłyszałem mądre powiedzenie od znajomego jak piliśmy z jakiejś okazji. Brzmiało mniej więcej tak:

Jeżeli jedna osoba Ci powie, że jesteś głupi to olej to. Jeżeli dwie osoby Ci powiedzą, że jesteś głupi to zastanów się nad tym. Jeżeli więcej osób Ci powie, że jesteś głupi to...

Resztę sam sobie dopisz. Na tyle Cie na pewno stać.

Zaznaczę też, że nie pisałbym tego gdybyś nie robił takie wrażenie jakie robisz. Zauważ, że w Ińsku nigdy nie było czegoś takiego jak możliwość pisania swobodnie na temat władzy i ich poczynań. Teraz kiedy ludzie to dostali to nagle taki ktoś jak ty się pojawił żeby im prać łby, że nie jest tak, że czarne jest czarne a białe jest białe. Zaakceptuj to, że jest jak jest. A jak nie wierzysz, że ludzie krytykują rządzących to wejdź na wirtualną polskę, interię czy onet i zobacz jakie czasami komentarze tam są publikowane. Caffe przy tym jest stroną bardzo przyjazną władzy...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 149
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Władza a czy ty czasem ze swoim idolem nie łupisz gminnej kasy. Ja tam wolę idola niezależnego niż tzw.wkręcidupków. Taki jesteście od lat, żerujecie na głupocie mieszkańców i na dodatek ich oszukujecie na każdym kroku. Jakby mieli olej w głowie , to już dawno by was wywieźli taczkami. A tak wasze oszustwa ciągle jeszcze istnieją.Szkoda że tzw. przyjezdni też nie błyszczą inteligencją, bo już dawno by was wykurzyli z tych darmowych stołków.I to w pierwszej kolejności Zdzisia przekręciarza i jego buraczanego szefa przygłupa.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wróble ćwierkają czy nie ja tego nie wiem.Koło mnie nie ćwierkały i dlaczego miałbym dzwonić do gminy i pytać o to czy jakieś stowarzyszenie zostało stroną w postępowaniu? Ja się zwróciłem ze swoim wnioskiem i dostałem odmownie.Kto o tym decyduje i dlaczego stowarzyszenie może być a ja nie.Ty kretynie nie nabijaj się kto tu z dziada pradziada bo ty jesteś z tej górki na kurzej łapce której dziki pilnują.Przyjechałeś z kopalni i głosujesz za następną.Patałach i kretyn w jednym.

Wlasnie chcialem podpowiedziec ze ja tez dostalem odmowe jako strona z czym tak za bardzo sie nie zgadzam. Troche czasu jeszcze i zobaczymy kto tutaj glupoty pisze. Troche czasu. Wierze, ze mozemy byc strona postepowania ale jak to general racin zwirowski ze swoja 13 osobowa armia przekazal , ze nie mamy zadnych praw do niczego w Gminie. Nie bylbym taki pewny. Dalej pisze , ze przyjdzie czas na wszystko i na rozliczenie sie za te niby bledy ktore tak naprawde nazywam : " Swiadome i szkodliwe dzialanie Wladzy przeciwko dobru Spoleczenstwa Gminy i samej Gminy". icon_idea.gif Tak jak ktos napisal: wybraliscie pajacow i macie cyrk. Niestey, , trudno z tym sie nie zgodzic. Ten cyrk to planowane od 2006 roku napad na Gmine i spuszczenie na wlasnych wyborcow bombe atomowa w postaci Zwirowni. Wiec , to bylo i jest planowane. Za co, za ile, po co ...... jeszcze nie wiem, ale to wyjdzie jak g.... z wody pewnego dnia. Napewno zaprzedali dusze diablu dla tej bomby na wlasnych mieszkancow, to jest pewne.

Poza tym , zamiast spedzac czas przy komputerze i obrazac sie nawzajem, zajmijmy sie czyms tworczym co poradzi jeden drugiemu jak walczyc z ta banda co planuja spuscic bombe atomowa na wlasna Gmine. Co robimy aby referendum odbylo sie kozystne dla Gminy i jej mieszkancow? Jak walczyc ze zbrodniczym napadem na Gmine przez tych co ich wybraliscie w 2010 "czyli z ta banda oszustow generala racina zwirowskiego"?

PS Nie dziwcie sie wladzy i innym gnojkom jak kopacz, zwirownia i sracz.... bo to lepki i zdrajcy do brudnej roboty. To jest ich poprostu zawod . Ktos tym g......m musi mieszac. Czego oczekiwac od papieru toaletowego jak ma takie zadanie a nie inne. Kazdy ma swoj wlasny, a ci wlasnie to papiery do tylka generala. ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROSZE KOMISJE REFERENDUM O REAKCJE OFICJALNE W SPRAWIE TYCH GEBELSOWSKICH I STALINOWSKICH METOD WYKOZYSTANIA WLADZY DLA SWOICH CELOW TZN NAPADU NA GMINE POPRZEZ WLASNA WLADZE I METODY RZADZENIA GMINA GDZIE CIAGLE WIDZI SIE ZE TA WLASNIE WLADZA GMINY ROBI WSZYSTKO ABY SPOLECZENSTWO OSZUKAC I GMINE ZASZKODZIC JAK I WYLUDNIC.

W SPRAWIE UCHWALY XI / 77 / 2011 W SPRAWIE REFERENDUM

TO CIEKAWE , DLACZEGO PAN BOGDAN TEREBECKI , PRZEWODNICZACY RADY GiM INSKO W TEJ UCHWALE NAPISAL WARUNEK: GLOSUJACY MUSI SOBIE WYDRUKOWAC SAM TA KARTE GLOSU pragraf 4 pkt 2 mowi : KARTE NALEZY WYDRUKOWAC NA PAPIERZE KOLORU BIALEGO , JEDNOSTRONNIE W FORMACIE A4. A TO Z JAKICH PRZEPISOW???? NAPEWNO POWIECIE ZE CHODZI O OSZCZEDNOSCI!!!!! NIE , TO JEST NASTEPNA PROBA OSZUSTWA I UTRUDNIENIA REFERENDUM DLA GLOSUJACYCH!!!!!!

NIE JESTEM PEWNY DLACZEGO URZAD GMINY NIE POWINIEN WYDRUKOWAC TYCH KART DLA TYCH NP CO NIE MAJA KOMPUTERA W DOMU LUB DRUKARKI !!!!!! JESTEM PRZEKONANY , ZE KAZDY KTO PRZYJDZIE NA REFERENDUM GLOSOWAC MUSI MIEC TAKA KARTE ZAPEWNIONA I TO JEST ODPOWIEDZIALNOSC URZEDU GMINY ABY TAKIE KARTY BYLY TAM GOTOWE !!!!

TO NASTEPNE UTRUDNIENIE PANIE PRZEWODNICZACY ABY NAPASC NA GMINE SIE WAM UDALA ????? STARE STALINOWSKO - GEBELSOWSKIE METODY!!!!! OCZYWISCIE , GEN RACIN ZWIROWSKI ZE SWOIM SZTABEM I ARMIA KILKUOSOBOWA NIE POPUSZCZA DO KONCA I ROBIA WSZYSTKO ABY OSZUKAC PONOWNIE 3000 GLOSUJACYCH , ZNISZCZYC I WYLUDNIC GMINE !!! WLADZY JUZ KOMPLETNIE ROZUM ODEBRALO. CO WY ROBICIE Z TYM SPOLECZENSTWEM TO JUZ PRZEKRACZA WSZELKIE GRANICE MORALNE. MANIPULOWANIE, OSZUSTWA, KOMBINACJE , PROPAGANDA.....WSZYSTKO ABY ZABIC SPOLECZENTWO I GMINE TA ZWIROWNIA. ILE SREBRNIKOW JUDASZE JESTESCIE WINNI DIABLU??? TO SLEPY ZAUWAZY.

icon_evil.gif
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Władza próbuje oszukiwać mieszkańców i zainteresowane osoby posiadające wszelkiego rodzaju grunty i związane z tą gminą twierdząc, że nie mają prawa przenosić swoje prawa wyborcze do Ińska. Jest to ewidentne oszustwo, mające na celu zmylenie wszystkich zainteresowanych losami gminy ludzi i to bez względu na miejsce stałego zameldowania.No cóż, władza robi wszystko aby ludzi oszukać , wieść, zastraszyć i w efekcie końcowym osiągnąć swój cel polegający na zmniejszeniu liczby biorących w referendum. Można sądzić,że im bliżej referendum, tym więcej będzie działań zastraszających i oszukujących.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Panstwo,

Wiemy , ze Gminy obowiazek jest przygotowac karty glosowania przeciwko zwirowni lub moze za tak aby np staruszka ktora nie zna sie na komputerze i jego nie posiada, bedac jednoczesnie uprawniona obywatelka Gminy przyszla i ta karte miala gotowa co jest obowiazkiem Urzedu Gminy to przygotowac, a jednak od tej ososby wymaga sie karty wydrukowanej na bialym papierze A4. Co to za metody Panie Przewodniczacy.

To jest to samo jakby za starych czasow gminny general racin zwirowski (kiedy byl traktorzysta w PGR-ach) przyszedl do PGR-ow i kazana mu przyjsc do pracy ze swoim traktorem. Z tego co wiem to stac bylo wtedy generala na gumiaki tylko, wiec skad by mial miec traktor aby kontynulowac prace? Bez konia i traktora samymi gumiakami by nie zaoral.

Wiec , JAK TA STARUSZKA W SYSTEMIE WOLNEJ I DEMOKRATYCZNEJ OJCZYZNIE , moze oddac glos skoro nie ma karty. No coz, powie : " oj biedna ja , nie jade na glosowanie bo oni wymagaja odemnie karty wydrukowanej a jej w kiosku ruchu nie kupie bo i mnie nie stac na to........., nawet jak, to mi zabraknie na chleb"!!!! Czyli staruszka , obywatelka z tymi samymi Konstytucyjnymi prawami co general racin zwirowski z ta banda, momentalnie poprzez ta propagande i manipulacje Wladzy Gminy jest automatycznie odzucona od glosowania. Czy to jest prawne i demokratyczne podejscie do spoleczenstwa i sprawiedliwosci w demokratycznym Panstwie??? NAPEWNO NIE !!! icon_idea.gif

Tak chlopcy z generalem racinem zwirowskim manipuluja aby tylko ta bomba na Gmine i jej spoleczenstwo zostala zrzucona gdzie skutki wybuchu juz dzisiaj znamy bo to bedzie totalne zabicie jedynego skarbu Gminy tj przyrodu, krajobrazow jak i samego spoleczenstwa poprzez zniszczenia spowodowane dzialanoscia zwirowni. icon_e_geek.gif

I O TO WAM WLADZO GMINY CHODZI !!!!! NIE JEST TO PRAWDA generale racinie zwirowski i polkowniku Bogdanie Terebecki???? Oczywiscie ze to jest prawda. Wiem , ze i tym razem sie nie myle, smutna i przykra Wladzo Gminy. WYGLADA NA TO ZE PORAZ NASTEPNY XXX CHCECIE OSZUKAC SPOLECZENTWO GMINY TAK JAK OSZUKALISCIE WYBORCOW W 2010 , SZYKUJAC ZAMACH NA GMINE WSPOLNIE OD 2006 ROKU. TO JUZ JEST ANARCHIA A NIE RZADZENIE GMINA !icon_mad.gif

PS DZISIAJ SA PRZYGOTOWANIA DO WYBOROW. generalek racin zwirowski jest w parti PO, Pan Bogdan Terebecki wydaje mi sie ze w PiS . Moze warto spytac sie tych co chca isc do parlamentu co sadza o swoich czlonkach ktorzy napadaja na wlasna Gmine wykozystujac oszustwo przeciwko wyborcom. Mysle , ze to dobry pomysl. icon_idea.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę się nie martwić ,postaramy się aby każdy mógł wziąć udział w referendum i oddał głos(ten za żwirownią też).Takich ludzi też w Ińsku nie brakuje.Szkoda że ich myślenie jest krótkowzroczne.Bo teraz zarobi transportem na życie a potem będzie jeździł tym transportem po wodę.To tak dla płytko myślących -podobnych "władzy".

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciebie to taka władza jak ze mnie prostytutka :lol: Przestań się wysilać duraku i weź się za robotę leniu.Takich skurwieli w pierwszej kolejności należało by kastrować za nie subordynację wobec swoich wyborców.Ale pamiętaj ręka Boska cię dopadnie icon_twisted.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wladzo Gminy Insko, ja nie jestem przeciwko Wam indywidulanie ale przeciwko tej zbrodni pod dowodzctwem gen racina zwirowskiego , z powodow glupoty lub srebrnikow ktora Was skorumpowala.

wladzo przez male "w" gnojku i mieszacu ze strony bandy W. Sz. ....daj sobie spokoj z tym mieszaniem i zacznij kochac to co musi byc kochane bo w koncu nam wszystkim na tym samym zalezy, to jest nasz wspolny interes. Czy mieszkanca, czy wlasciciela gruntow czy Wladzy. TO JEST NASZE WSPOLNE DOBRO!!!! Judasz nawet nie wiedzial co robi zalowal a na koncu sie powiesil !!! To samo was czeka judasze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inwestor wiesz jak nazywa Palikot takich jak "władza" -Prostytuką,że się postytułuje :lol: :lol: :lol: Choć tego oszołoma nie lubię to tym razem się z nim zgadzam.Takich co przechodzą do innej drużyny tylko dla swojej korzyści takich sprzedawczyków tak należy nazywać .On nic nie może zrobić ale jeśli ten pomysł żwirowni wypali to zyska ma swój interes.Śmieszny mały człowieczek no i biedny.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wszystko czytam to szczęka opada!Cały czas śledzę sprawę pomysłu powstania żwirowni i dochodzę do wniosku,że ktoś powinien imiennie odpowiedzieć za takie działanie na szkodę mieszkańców.Nie umiem znaleźć wytłumaczenia dla takiego pomysłu.Podchodzę do tego stojąc z boku - chociaż na referendum pójdę i będę głosował przeciw powstaniu takiej inwestycji.Mam też nadzieję ,że ludzie w gminie Ińsko mają swój rozum i będą wiedzieć jak głosować.Co do wpisów ;władzy, żwirowni, gminy ect.to zawsze zdrowiej kiedy każdy swoje zdanie może wyrazić.Gorzej jeśli to urzędnik ,ma wiedzę i mąci ludziom to wydaje się nie fer.Ale jak to bywa wszystko jest możliwe.Władza to władza zawsze umie się wykręcić bo zna kruczki których zwykły zjadacz nie posiądzie.Cwaniactwo urzędnicze było jest i będzie.Jednak mądrość ludzka wydaje się być niezawodna i tak niech zostanie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę ten zapał ha ha ,"władza" ma rację w tej mieścinie ludzie lubią tylko siebie :lol: Nawet nie wychylą nosa żeby oddać głos co dopiero się angażować.Bo a nóż mi zabiorą pozwolenie na alkohol,podwyższą podatek ,córkę z pracy wywalą, mężowi premii nie dadzą, dziecko darmowego obiadu nie dostanie itp.TAK WYGLĄDA KOMUNA I STRASZENIE.A tak wcale nie jest i można nawet zamożnymi i inteligentnymi manipulować.GŁUPCY ,GŁUPCY :lol: :lol: :lol: Ciesz się "władzo" jesteś górą osiągnąłeś cel wszyscy się ciebie boją.Możesz śmiało budować żwirownię bo ludzie nawet ci z Manhatanu i Sienkiewicza nie pójdą.Żwirownia przecież jest nam potrzebna jak jak woda do picia-której zabraknie jak ta powstanie.Myślę ,że "władzę" będzie stać za otrzymane koperty by pojechać do sklepu ją kupić.Biedny narodzie nie wyzwoliłeś się z komuny jak inni o to walczyli i dalej żyjesz w ucisku.'władza" górą!!!! "władza" górą!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Panstwo,

Dzisiaj dostalem email od Komisji Referendalnej , ze nie ma Gmina obowiazku drukowac tych kart glosowania. W takim razie NIE przepraszam , ale zwracam Gminie i Radnym honor. Jakkolwiek, dalej nie moge zrozumiec dlaczego nie moze byc takiej dobrej woli ze strony Gminy i podpowiedziec z grzecznosci ze jezeli ktos nie bedzie mogl drukowac i dostac karty , Gmina na swoj koszt zapewni te karty glosu przed wejsciem do glosowania w czasie referendum. Na przyklad, jakas tam grzecznosc i dobra wola ze strony Radnych i Burmistrza aby podac tym co sa bezradni reke w imie dobra Gminy i widocznej opieki Urzedu nad spoleczesntwem, szczegolnie tych bezradnych. Pozdrawiam i jeszcze raz zwracam honor wszystkim co poczuli sie obrazeni, mysle ze szczegolnie wobec Pana Bogdana Terebeckiego. icon_neutral.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można nie wiedzieć jak odbywa się referendum? tak samo jak wybory;bierze się dowód i idzie do swojej komisji obwodowej Ińsko-szkoła ,wioski-kino członek komisji wręcza kartę do głosowania,idziesz za kotarkę skreślasz TAK wrzucasz do urny i po ptokach.Wszystko przygotowuje gmina zarówno karty do głosowania jak i lokale wyborcze.Dowóz dla mieszkańców wsi też MUSI zorganizować gmina.Nie wiem co tu może być nie wiadome.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgredku, dostalem od komisji list ze Gmina nie musi , wiec nie mialem racji. Nie bronie siebie , ale oddaje honor jezeli obrazilem. takie sa "durne" przepisy od czasu wojka stalina i nic na to nie poradzimy.

Zgredku, przypilnuj i uczestich w tym referendum aktywnie wobec sasiadow i innych znajomych aby frekwencja byla, w tedy bedziemy miec wszyscy zdrowe sumienie. Pozniej bedzie za pozno aby plakac. O tym MUSZA wiedziec wszyscy mieszkancy Gminy!!! icon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...