Skocz do zawartości

Komisja dotycząca referendum


Rekomendowane odpowiedzi

JA JEDNAK WIERZE ZE WLADZA TO W. SZ. i JEGO BANDA Z KTORA WODKE PIJE. WEZCIE SOBIE TO PANSTWO POD UWAGE. TA ZMIJA NA KONCU POKASA WSZYSTKICH ....JEZELI SIE DACIE.

ps

MOJA KONCOWA WYPOWIEDZ NA TEMAT MOICH RODAKOW BEDZIE PO REFERENDUM. ROZUMIEM , ZE TEN CWIOK ICH OSZUKAL RAZEM ZE SWOJA BANDA, ALE TERAZ JUZ NIC NIE MOZE OSZUKAC SPOLECZENSTWA INSKA. JEZELI SOLIDARNIE PRZYSTAPIMY DO REFERENDUM I ZAGLOSUJEMY NIE, PRZECIWKO TEJ BOMBIE ATOMOWEJ ZBUDOWANEJ POD KIEROWNICTWEM INZYNIERA GEN RACINA - ZWIROWSKIEGO, ZDRAJCY NARODOWEGO RAZEM Z TEREBECKIM, JEGO SLUGUSEM, WTEDY GMINA I MIESZKANCY WRESZCIE BEDA MOGLI UWIERZYC W SIEBIE , ZE W NAS SILA A NIE W TYCH LOBUZACH I GWALCICIELACH DOBRA NARODU POLSKIEGO I MIESZKANCOW GMINY INSKO icon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 149
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Czy znasz pojęcie "OBŁUDA" idealnie pasuje do ciebie! Trzeba przyznać,że tupetu ci nie brakuje! Wcale nie śledziłeś kariery Masznicza tylko słuchasz od lat w tej gminie propagandy sukcesu na której jedzie się od czasów Zimnickiego.Jak wszyscy pokończyli widać gołym okiem.To Janek pogonił Zimnickiego ,to ON pogonił Działoszewską i to On pogoni Racinowskiego.CZEŚĆ mu i chwała na wysokościach.Ty parszywcu też zostaniesz pogoniony i będziesz musiał swoje hektary sprzedać.Janek się tu urodził ma prawo się po swojemu rozwijać.Ty przyjechałeś nakupiłeś ziemi rolnej po znajomości z Kudłą przekształciłeś i mamisz ludzi swoją nienawiścią.Co cię Ku...wa obchodzą hektary Janka!!!!Masz przecież swoje pojebusie.Myślisz ,że takich tępomózgowych przed tobą nie było?Zakazy w parku debilu to rola radnych i burmistrza ćwoku!!!!!Cały czas wykorzystujecie wiadomości Masznicza -raczej wiedzę ,źle się wyraziłam.Bo tych wiadomości już wykorzystać bancwole nie umiesz!!!!!TO TY BIERZESZ MOJE PODATKI NIE MASZNICZ icon_evil.gif Po h...uj się walisz do cudzej własności skoro ci nie zależy :geek:Skoro można się nauczyć kilku ustaw to się capie naucz chociaż tych kilka.Nie wiem jak się Masznicz na sesjach uśmiecha bo nie widziałam ale widzę na codzień jak uśmiecha się twój burmistrz to mistrzostwo świata klown przy nim to pikuś.Jeśli ci nic nie zrobił osobiście jak piszesz to idź jutro koniecznie do spowiedzi i nie baw się w śledczego bo jak by tak było jak piszesz hieno to Janek nie miałby swojej ziemi ,siedziałby w kryminale i taka menda jak ty napewno by się cieszyła!!!! Tak dupku jest "szlachetny"i "uczciwy" a wasze obrażanie go dla nikogo nie ma znaczenia i niczego nie stanowi.W brew temu co myślisz ludzie go znają ,lubią i szanują i jak będzie chciał to was pogoni i ja Mu wierzę.Dla kogo to wszystko robi pytasz? Niestety dla takich prostaków jak ty którzy z niczym sobie poradzić nie mogą ślepcze.Od Jerrego też się odczep ten człowiek chociaż daleko wie co nas tu czeka!!! Jego wpisy nie pokazują ,że jest "wyznawcą" Janka tylko ,że jest przeciwny żwirowni i dzięki mu za to.A "szczytownie" zostaw na wieczór do łóżka jeśli jeszcze możesz i nie pisz słów których nie rozumiesz :oops:Uważaj też żeby ciebie ktoś nie "zawinął"i nie pyszcz tu bo nikt cię tu serio nie traktuje KUTASIE ;) ;) ;)

Dla mnie to idealny tekst to wypocin "władzy"-tak należy trzymać!!! Więcej komentarzy dla tego gamonia nie trzeba.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle jest nacisk na tej stronie by poskromić działania grupy ludzi którzy chcą referendum.Uważam,że mieszkańcu dostali swoją minutę i niech ją mądrze wykorzystają nie sugerując się samymi organizatorami.Tylko swoją logiką ,że żadne dokumenty podpisane przez urzędujących nigdy nie dadzą gwarancji, że tak będzie jak oni mówią.A życie toczy się dalej czy kogoś lubicie czy nie.To tak dla tych co krytykują bez umiaru ludzi z inicjatywą.Może to nie jest tylko ich zdanie ,może większej grupy ludzi-mieszkańców?Warto się nad tym pochylić.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tonacy, zgadzam sie z Toba , ale najwazniejsze jest referendum i frekwencja na tym referendum.

Jezeli mieszkancy wygraja mowiac NIE, do BOMBY ATOMOWEJ tj zwirowni na tym referendum, BEDZIE TO ZASLUZONY KOP W TYLEK TYM ZDRAJCOM I OSZUSTOM NARODU POLSKIEGO I GMINY NA CO SOBIE NAPEWNO ZASLUZYLI icon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif BEDZIE TO WIELKA SATSFAKCJA DLA MIESZKANCOW GMINY BO WRESZCIE SKONCZA Z TYM WSTRETNYM OSZUSTWEM WOBEC NARODU I BEZPRAWIU W INTERPRETACJI PRAWA NARODU I KONSTYTUCJI. TO BYDLO NIE WIE CO TO ZNACZY DOBRO MIESZKANCOW, DOBRO I SKARB GMINY. TE BYDLAKI MYSLA TYLKO O SWOJEJ DUMIE< KOMBINATORSTWIE W IMIE WLASNYCH I PRYWATNYCH INTERESOW ZA PIENIADZE PODATNIKOW. TO JEST ROBACTWO TEJ ZIEMI KTORYM WYBORCY ZAUFALI W 2010 I TAK BEZCZELNIE ZOSTALI ZDRADZENI. KIEDYS JESZCZE NIEDAWNO NA PAL BY TO BYDLO BYLOBY WBIJANE. DZISIAJ POPRZEZ TE WSTRETNE INTERPRETACJE PRAWA, ZLOSLIWOSCI I SLEPOTE ORGANOW SCIGANIA ROBIA SOBIE CO CHCA.

DLATEGO RODACY, WSTAWMY SIE LICZNIE NA TYM REFERENDUM I DAJMY IM PORZADNY KOP W DUPE ABY WRESZCIE OPANOWALI SIE ICH NASTEPCY , BO TE DZISIEJSZE JUDASZE, ZDRAJCY NARODU GMINY, NAPEWNO JUZ SIE NIGDY NIE OPANUJA Z TYM PRZYGOTOWANYM PIEKLEM DLA GMINY I JEJ MIESZKANCOW W POSTACI ZWIROWNI :o icon_cry.gif

POZNIEJ WEZMIEMY SIE ZA NICH ABY IM LBY STANOWISK POSCINAC TAK NA CO SOBIE SLUSZNIE KAZDY Z NICH ZASLUZYL. NIECH POJDA DO ROBOTY DO KTOREJ BEDA MUSIELI MIEC SZACUNEK I NIE BEDA MIELI ZADNYCH MOZLIWOSCI OSZUKIWAC NARODU POLSKIEGO. NIECH SPRUBUJE TO BYDLO CO TA BIEDA PRZEZYWA W INSKU NA ZASILKACH WIAZAC KONIEC Z KONCEM ABY KUPIC CHLEB DLA DZIECI WLASNYCH. NIECH TO BYDLO BEDZIE PRZEKLETE NA WIEKI A ICH RODZINY NIECH SIE PALA ZE WSTYDU A DZIECI ICH SIE NIECH WYPRA ZA TE OSZUSTWA NARODOWE. Z CALEGO SERCA TYM LOBUZOM TEGO ZYCZE I MAM NADZIEJE ZE OSZUKANI WYBORCY TEZ.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Re: Iński BiP

przez Olo 26 Sie 2011 16:41

Patrzcie jak burmistrz liczy się z mieszkańcami? Ma nasze referendum i nasze zdanie na końcu ku...sa. http://bip.alfatv.pl/pliki/insko/File/O ... 11%20r.pdf

Olo

Nie zrozumieliście niczego.Pytanie za sto zł ile osób(mieszkańców) złożyło wnioski że chce uczestniczyć w robieniu planu na żwirownię?Pewnie nikt! A to jest sedno sprawy bo nikt z mieszkańców nie protestuje a zwłaszcza ul.Sienkiewicza i A.Krajowej,Boh.Warszawy wam się dopiero dostanie!!! To wszyscy powinni złożyć w grupach czy ulicami.Potem już nikt was nie będzie pytał.Jest obwieszczenie i publika poinformowana a ,że każdy liczy ,że to nie jego problem to jest w błędzie.Przerabiamy właśnie coś na wzór Bioetanolu i Gryfskandu.Nie otwierajcie wtedy szeroko oczu i nie dziwcie się ,że macie same fabryki.Macie czas do 16 września potem bujajcie się.KAŻDY MOŻE ZŁOŻYĆ WNIOSEK <ŻE CHCE BYĆ POWIADAMIANY O WSZYSTKIM CO DOTYCZY ŻWIROWNI>Musi jednak napisać ,że chce.Pana Inwestora też to się tyczy ,On też taki wniosek powinien złożyć.Będzie miał większą kontrolę nad władzą i wiadomości z pierwszej ręki a nie banialuki władzy.Baj , baj do odważnych świat należy ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama widzisz cipeczko gdzie mieszkańcy Ińska, mają wasze podpuszczania ? W d...e !!!???

Nie strasz mieszkańców ulic Sienkiewicza i Armii Krajowej, bo po primo jeżeli już to kopalnia będzie oddalona od Ińska ok 2 km a po drugie to odwóz urobku pójdzioe w drugą stronę !

Walcz teraz o frekwencję na referendum, bo z tego co widać i słychać, tylko ty do niego pójdziesz !

Reszta z tego forum to "stonka" bez prawa głosu !!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do :ciekawy- niestety przyznaję nie złożyłam!!! Ale ze względów formalnych nie mam w tej gminie nieruchomości.Tu żyli moi dziadkowie i rodzice dlatego ta ziemia jest mi taka bliska.To najpiękniejsze miejsce na ziemi.zawsze tu będę wracać.Część tej wypowiedzi jest odpowiedzią też dla "władzy".Niestety władzo ja na referendum też nie pójdę.Ale wiem ,że mieszkańcy na pewno tak.Pomagam jak umiem podobnie jak Inwestor czy MichałK na tej stronie by inni czytając mieli odpowiednie spojrzenie na problem.Oglądałam miejsce gdzie będzie żwirownia. To na pewno nie jest 2km tylko kilka set metrów.A samochody nie pojadą w drugą stronę tylko będą wyjeżdżać na Sienkiewicza i dalej na Recz i Łobez kto ma inną wiedzę ten kłamie bo innej drogi nie ma.Nikt mnie "władzo" nie przekona bo jestem urzędnikiem i przepisy znam jak pacierz.Na koniec powiem od p****** się od mojej cipeczki zboczeńcu jeden.Masz już schizy na tle seksualnym.Wydupczyłeś Szulca teraz będziesz dupczył PSL.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie straszy tylko informuje, że im się domy i mieszkania posypią...

Piszesz o czymś o czym nie możesz wiedzieć bądź gówno wiesz. Negocjujecie już ze żwirownią o takich sprawach jak lokalizacja i trasy transportu? W takim razie ja się pytam gdzie są jakieś protokoły z tych spotkań.

Przestań pisać o sprawach na które masz sraki wpływ palancie. Stonką są wszyscy w radzie na czele z burmistrzem. Czytałem artykuł w gazecie w którym redaktorka wyraźnie napisała, ze żwirownia jest jedną z alternatyw dla Ińska. W takim razie pytam się, jakie inne możliwości Rada rozpatrywała?

Kłamca, oszust a na dodatek tak głupi, że boli mnie jak czytam te twoje wypowiedzi. Oto kim tak na prawdę jesteś.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sama widzisz cipeczko gdzie mieszkańcy Ińska, mają wasze podpuszczania ? W d...e !!!???

Nie strasz mieszkańców ulic Sienkiewicza i Armii Krajowej, bo po primo jeżeli już to kopalnia będzie oddalona od Ińska ok 2 km a po drugie to odwóz urobku pójdzioe w drugą stronę !

Walcz teraz o frekwencję na referendum, bo z tego co widać i słychać, tylko ty do niego pójdziesz !

Reszta z tego forum to "stonka" bez prawa głosu !!

władza

W pełni świadomie przytaczam twoje krokusowe wypociny.Ty, dupek nie stąd , chcesz urabiać a raczej ogłupiać mieszkańców!!! Może udaje się wam ich szantażować wszelkimi dozwolonymi i niedozwolonymi metodami.Ty raczej nigdy nie będziesz prawdziwym reprezentantem lokalnej społeczności.Nie siej też propagandy o odległościach i kierunkach jazdy TIR-ów.Czas ewentualnie pokaże czy mieszkańcy kierują się mądrością czy też lizakiem.Sądzę ,że to wy jesteście tą stonką w naszej gminie.Można was wydusić tylko metodami naturalnymi ( do butelki a potem do ognia), tak robiliśmy to jako uczniowie. Jeszcze raz przestrzegam cię przed wypowiadaniem się w nieodpowiedzialny sposób w imieniu mieszkańców.To może skończyć się dla ciebie niedobrze.Nikt nie dał ci prawa decydowania za mieszkańców, nawet jak brak wiedzy i przekupstwa miałyby doprowadzić do nieszczęścia gminy. Ty jesteś tu i obcy i nowy.Nie zapominaj o tym.A twój burek niestety oszukał mieszkańców na co istnieją dowody.Będzie ich jeszcze więcej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegać to ty możesz swoje dzieci (jesli je masz), przed tym aby nie wyjadały ci cukru z cukiernicy, gminny mądralo i narcyzie ! A to co będę pisał na tym forum to tylko zależy ode mnie.

W którym miejscu wypowiadam się w imieniu mieszkańców Ińska ?

Pokazałem tylko jak nikłe jest zainteresowanie mieszkańców ,powstaniem kopalni.

A czy ty mądralo przedłorzyłeś już wniosek ? Jeżeli tak to wkrótce sprawdzę !!

Dalej podtrzymuję swoje umiłowanie natury a w szczególności Wyżyny Ińskiej.

Każda najmniejsza nawet inwestycja w postaci małgo domku z dymiącym kominem jest sprzeczna z naturą.

Potrzebne jest harmonijnie współdziałanie człowieka z naturą.Według twojej i tobie podonym, ideologii, sprzeczne z naturą jest wydobywanie węgla na Sląsku bo pękają budynki w Bytomiu, wydobywanie siarki w Tarnobrzegu bo potężne zapylenie, nie wspominając o księżycowych krajobrazach odkrywkowych kopalni węgla brunatnego.

Niezgodne z naturą jest nawet ścięcie drzewa w lesie, bo zgodnie z nią powinno ono upaść ze starości !!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochaniutki co ty możesz wiedzieć co myślą mieszkańcy ciebie przecież nie ma wśród ludu.Ty jesteś władza co żyje z pieniędzy ludu!!!!Zabieraj się durniu z tymi wizjami.Na wszystko trzeba czasu na was też.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy władza ma sumienie? Nie on jest bezwzględna świnia co tylko liczy na łatwe pieniądze.Zgliszcza jakie pozostawią po sobie rządzący dla pokoleń nie do powiedzenia.Krótkowzroczność ich myślenia powala ludzi nawet tych najprostszych.Żądza pieniądza dodajmy łatwego nie powinna się mścić na zwykłych szarych obywatelach.Tylko na bezmyślnej "władzy".Ty nam tu Bytomia nie rób durniu bo widząc co tam się dzieje z domami ludzi nas właśnie przeraża. icon_evil.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W którym miejscu wypowiadam się w imieniu mieszkańców Ińska ?

Pokazałem tylko jak nikłe jest zainteresowanie mieszkańców ,powstaniem kopalni.

Ty świński Judaszu,tutaj nic ująć , ani nic dodać.Śmierdzielu i lizodupie.Na czyim jesteś utrzymaniu??? I ty śmiesz twierdzić,że jesteś za utrzymaniem obecnego stanu natury??? W Polsce świnie zawsze dążą do koryta.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W którym miejscu wypowiadam się w imieniu mieszkańców Ińska ?

Pokazałem tylko jak nikłe jest zainteresowanie mieszkańców ,powstaniem kopalni.

Ty świński Judaszu,tutaj nic ująć , ani nic dodać.Śmierdzielu i lizodupie.Na czyim jesteś utrzymaniu??? I ty śmiesz twierdzić,że jesteś za utrzymaniem obecnego stanu natury??? W Polsce świnie zawsze dążą do koryta.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty gminny oszołomie nie parłeś swego czasu do koryta ?

Twierdzę ,że jesteś głupszy niż ustawa przewiduje i całe szczęście że takich oszołomów w Ińsku jest zaledwie kilku !

Zżera was nienawiść do wszystkich, którzy myślą inaczej niż wy popaprańcy pseudomiłośnicy tej Gminy, fałszywie "zatroskani" o jej przyszłość !

W swej ideii zrobienia z ziemi Ińskiej skansenu porośniętego chwastami, nie możecie "porwać tłumów ", i to was boli.

Ale nie "umartwiaj" się, radni po referendum, podejmą świadomą i korzystną dla wszystkich decyzję w sprawie powstania kopalni!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale nie "umartwiaj" się, radni po referendum, podejmą świadomą i korzystną dla wszystkich decyzję w sprawie powstania kopalni!!!!

władza

Tacy z was radni jak z kozi d*** trąba. Na codzień widać jak wasza głupota wygląda w praktyce.Ty baranie władzo ze swoimi kumplami buraczanymi głupolami już podjęliście decyzję w imieniu nas wszystkich.Pozwalając wam na więcej będzie jak u ciebie na zadupiu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pewnie na 99,99% tak będzie jak chce gaga,ale troszkę można tu "popolemizować" z wami.

Gaga jest urzędniczką, pewnie wykształconą a wprowadza forumowiczów w błąd lub oszczędnie gospodaruje prawdą.

Majowa uchwała Rady dotyczyła planu zagospodarowania przestrzennego dla...itd.Gdzie tam pani urzędniczka widzi

"uchwałę o powstaniu żwirowni" ?

Dopiero w okolicy początku nowego roku, kiedy spłyną wszystkie dokumenty (referendum pewnie nic nie da !), Rada

wyda decyzję najprawdopodobniej negatywną, dotyczącą już powstania kopalni !!

Zdaniem moim czyli "władzy", jest prawie niemożliwe aby inwestor zapewnił w 100% brak uciążliwości i zagrożeń dla mieszkańców i środowiska naturalnego w trzech tematach:

1.Odwóz urobku,

2. Hałas ,

3. Zapylenie.

Co do poziomu lustra wód gruntowych i powierzchniowych to też potrzebne są jednobrzmiące opracowania.

Czy to zadowala p.urzędniczkę ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"wladza" znowu manipulujesz. Nie ladnie.

Przeciez te matoly juz wydaly decyzje razem ze zwirownia. Po co byloby to cale zamieszanie. Przeciez gen racin - zwirowski wypowiadal sie na sesjach ze zwirownia jest potrzebna bo potrzebuje 400,000 zloty dla Gminy aby podniesc sobie o 400,000 zloty swoje dochody oprocz czekoladek. Czyli balans sie by zgadzal. Procz tego przeciez wielu z Radnych atakowalo ludzi ktorzy zbierali podpisy aby referendum powstalo w tym miedzy innymi dyrektor szkoly szantazowal jedna z nauczycielelk ze jak podpisze to ja z pracy wywali itp. Przeciez nie ma co ukrywac ze jestescie jedna banda kombinatorow, zdrajcow , szantazystow i zdrajcow. CO TU NOWEGO??? Obodzcie sie lobuzerio Gminy bo dzisiaj o wlasne tylki , ktore na 100% beda skopane, sie boicie.

Moze ja bede mial co chce pare lat pozniej , ale ide po Was oszusci spoleczni i zdrajcy narodowi!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panie Inwestor!!! Przecież wiadomo, że to co napisał "władza" to bzdura.Nie rozumie,że wszczął już całą procedurę.Rada owszem ale będzie się wypowiadać dopiero na etapie przyklaśnięcia projektu planu.Tak więc planista już się natrudzi, nabazgrze kreseczki i tylko Kudła będzie wiedział co tam na kreskowane.Tam jednak jest zawsze tak jak on podyktuje a nie jakie są konkrety.Jesteś zatem wprowadzony w błąd "władzo" ktoś ci mądrze mydli oczy.A ty nam!!!Jeśli myślisz, że w ten sposób zmylisz działania mieszkańców to przykro ale ci się nie uda.Wy już tylko możecie się bać ręka sprawiedliwości was dopadnie.Pamiętaj -czas to pieniądz i my doprowadzimy do takiej sytuacji,że odpowiecie za krzywdy wyrządzone ludziom przez bezmyślne działanie ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jerry czy ty umiesz czytać ?Jeszcze raz przeczytaj mój tekst powyżej ! Żadnego zezwolenia na kopalnię jeszcze nie ma i chyba nie będzie ! Zamieszanie ze żwirownią to robisz między innymi ty.Każdy inwestor z naszej gminy ma prawo wystąpić do urzędu o sporządzenie planu zagospodarowania dla interesującego go terenu. Czy tak jest ? Sam chyba się starałeś o taki dokument i jak twierdzisz Racin cię upier...ił !!

Właściciele kopalni także zgodnie z prawem wystąpili do Gminy o sporządzenie planu dla swoich działek i na dodatek sfinansują te czynności, co jest prawem dopuszczalne.Ponoszą pełne ryzyko strat finansowych, bo w końcowym etapie starań o zgodę mogą nie sprostać ostrym wymaganiom środowiskowym i społecznym ,o których wszyscy wiemy.

A ty i kilku innych z tego forum na dzień dobry, mówią nie bo nie, podpierając się opiniami i ekspertyzami wykonanymi kilkanaście lat wcześniej ( jak zaznaczył nawet dr. Kalemba), niezbyt dokładnie.

Piszesz,że może za parę lat będziesz miał to czego chcesz.Jak się zaczniesz starać o zezwolenie na budowę swoich hoteli, to ja będę organizował referendum przeciwko takim budowlom, bo są dla mnie za wysokie w tej okolicy !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dziadu byłeś jak budowali Bioetanol i Gryfskand ? To takie same wysokości jak Jerrego hotel.Ale dla mnie hotel to inwestycja bardzo wskazany i to właśnie w tym miejscu.A nie gdzieś pod starą żwirownią!!!! Stuknij się trzy razy w głowę zanim coś napiszesz.Kręcisz jak porąbany!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...