Skocz do zawartości

Biedronka Insko


Rekomendowane odpowiedzi

Czy to Insko nie ma juz innych planow na zagospodarowanie ziemi tylko oddawanie działek pod dzierzawe na biedronke. Jakis chory zart co z przedsiebiorcami w tym insku ludzie tutaj brakuje turystyki noclegowni dobrej kawiarni juz nic sie nie dzieje. takiego burmistrza chcielismy w centrum Inska biedronka zalosne. Ta biedra wyniszczy wszystkich z inska gdzie jest wpsarcie polskich przedsiebiorcow tyle sie o nich mowi ale. Oczywiscie liwak potrafi tylko dolozyc staran do tego zeby zniszczyc. Pytam sie ku&wa gdzie jest stacja wstyd zeby do dzis nie bylo CPN burmistrz jak zwykle przeciaga wszystkie kwestie. Nasz urzad razem z Radnymi wypieprzyc z tej gminy zamiast ratowac to miejsce to je tylko rujnują

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, A jednak napisał:

To ty bredzisz.Jaką masz pewność,że w sklepach nie są zbierane petycje?Jesteś we wszystkich od otwarcia do zamknięcia?

Bredzisz jak ten wasz bredzisław gumofilce. Podaj sklep! Kłamco gumofilcu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mieszkanka napisał:

W sklepach zbierają petycje żeby nie było Biedronki w Insku.Ci co zbierają petycje to mają najdroższy towar.

Tylko głupiec podpisze taka petycje niech budują biedronkę będzie większy wybór cenowy w sklepach 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wyborca napisał:

Zrozumiałeś mój wpis? Nie....taki ty nie czytaty i nie pisaty. Ile ta biedronka zatrudni pracowników 30 -40? Odpowiedź sobie baranie sam.

Przynajmniej 15 osób.A z tą 30 przesadziłeś.Ludzie i tak rzadko chodzą do waszych sklepów.Towar często przeterminowany.Zmieńcie profesję jak wielu naszych mieszkańców.Przynajmniej będzie taniej!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, wyborca napisał:

Zrozumiałeś mój wpis? Nie....taki ty nie czytaty i nie pisaty. Ile ta biedronka zatrudni pracowników 30 -40? Odpowiedź sobie baranie sam.

To pójdą pracować do szkoły urzędu baranie tam biorą każdego jednostki się nie liczą skorzysta na biedronce 2 tys osób z gminy 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gnijcie sobie z ta biedronka 🐞 no tak same utrzymanki Panstwa zyjecie z pieniedzy przedsiębiorców i nie tylko wiec Nie wiecie co to jest zarobic pieniadze nieudaczniki  tylko nie plakac za 2 lata ze nic i nikt w insko nie chce prywatnie inwestowac. Niedlugo to tam. Nie bedzie burmistrza tylko sołtys bo doprowadzamy do  Sytuacji ze z miasteczka robi sie wiocha. A tak po za tym chcielismy Dino no przeciez sieć to czemu tam nie latacie na zakupy bo wciaz widac ze odwiedzacie male sklepy po co skoro w Dino jest tanio. Insko to Dziura Nigdy tam nie wrocimy mam nadzieje ze cala mlodziez bedzie z tamtad s********* bo zal patrzec. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zal zal zal biedronka w centrum Inska dopiero byl lament i placz ze tyle tirow jezdzi mam wrazenie ze idiotka jakas sie tu wypowiada prace straci 40 pracownikow a 10 znajdzie w biedronce to naprawde jest walka o o bezrobocie gratulacje Dla Inskich Debilek i Debilów dlaczego Insko chce Biedronki bo nie pracuja a czemu nie pracuja bo nie ma pracy a dlaczego nie ma pracy Bo wlasnie sami sobie stwarzaja taka sytuacje jak widac a co mi tam pojde po zapomoge zyje z 500 + brawo myslenia no pol inska chleje tylko piwska pod sklepami wstyd wezcie sie ludzie za robote. To prawda wszyscy narzekaja ale lataja po tych maly sklepikach i stekają ze za drogo idz do dino czemu noe latasz tam do sklepow.  Insko Dno razem z urzedem nie popieram decyzji urzedu wiochu Insko!!!! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestes Bezmozgg
O 26.04.2020 o 15:20, Mieszkanka napisał:

W sklepach zbierają petycje żeby nie było Biedronki w Insku.Ci co zbierają petycje to mają najdroższy towar.

Co to znaczy najdrozszy towar chcialabys. Wyżyć z 500 + caly miesiac z rachunkami. No chyba nie myslalas ze bedzie w prywatnym sklepie wszystko po 1 gr. No tak co moze wiedziec krowa siedzaca na d**** nigdy nie majac interesu tylko bedac gnida panstwowa ktora narzeka ze wiecznie za malo albo za drogo. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 26.04.2020 o 15:20, Mieszkanka napisał:

W sklepach zbierają petycje żeby nie było Biedronki w Insku.Ci co zbierają petycje to mają najdroższy towar.

Niech zbierają niech pilnuja swoich interesow uwazam ze robia dobrze jestem za nimi. Bo rozumiem co to miec i stracic ludzie sie kredtuja zeby cos tworzyc w insku a wszyscy stekaja zal ludzi mieszkacow ze niszcza centrum inska.  Przedsiebiorcy robcie co w waszej mocy . W was jest sila to sa wasz dorobek zycia ram sklepy istnieja po 20 lat al wy pozwalacie tak zniszczyc wszytsko od tak o. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie Biedronka ,niech ci sklepikarze zobaczą że ludzie potrafią liczyć swoje pieniążki.Dec splajtował i nikt się tym nie przejmował i dalej musi żyć .Nie widzę problemu .Bo przez tyle lat kasę równo bili jak chcieli takie ceny wystawiali .Trzeba im pokazach dać ludzom wybór .Dino,czy Biedronka jak wszyscy wiemy mają ceny przystępne .A w naszych sklepach często zdarza się że sprzedają towar stary i przeterminowany,aby wypchać to mi sie zdążyło.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Heh napisał:

Niech zbierają niech pilnuja swoich interesow uwazam ze robia dobrze jestem za nimi. Bo rozumiem co to miec i stracic ludzie sie kredtuja zeby cos tworzyc w insku a wszyscy stekaja zal ludzi mieszkacow ze niszcza centrum inska.  Przedsiebiorcy robcie co w waszej mocy . W was jest sila to sa wasz dorobek zycia ram sklepy istnieja po 20 lat al wy pozwalacie tak zniszczyc wszytsko od tak o. 

W d**** mam co piszesz jesteś sklepikarzem ,ja chcę kupować taniej ,nie będę kasę potrójna cenę płacić pomidorowo ani monopolowi .Mam ich daleko w d**** .Każdy patrzy na dobre i niskie ceny i dobry towar.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Klijetka napisał:

Niech będzie Biedronka ,niech ci sklepikarze zobaczą że ludzie potrafią liczyć swoje pieniążki.Dec splajtował i nikt się tym nie przejmował i dalej musi żyć .Nie widzę problemu .Bo przez tyle lat kasę równo bili jak chcieli takie ceny wystawiali .Trzeba im pokazach dać ludzom wybór .Dino,czy Biedronka jak wszyscy wiemy mają ceny przystępne .A w naszych sklepach często zdarza się że sprzedają towar stary i przeterminowany,aby wypchać to mi sie zdążyło.

Towar stary i przeterminowany nigdy mi sie mi zdażyło zakupic taki towar w insku p********* glupoty

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Laska napisał:

W d**** mam co piszesz jesteś sklepikarzem ,ja chcę kupować taniej ,nie będę kasę potrójna cenę płacić pomidorowo ani monopolowi .Mam ich daleko w d**** .Każdy patrzy na dobre i niskie ceny i dobry towar.

Jestes za biedny. I lubisz wpierdac gowniane rzeczy w sklepiku jest jakosc a w biedrze masz jeszcze lepsze 

Mieso z szynki 100 %- sklepik

Mieso z szynki 100%-zawartosc 10% miesa reszta to gowno i rozmawiamy o cenie no tak gowno jesz inpewnie tak samo wygladasz. Pzdr

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...