Skocz do zawartości

Kto i jak próbował użytkować www.Ińsko.vcity.pl


vel szperacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jego żona jak on na sesjach i komisjach zarządza forum.No i tak im czas na tym wydmuchowie mija.Ciekawe czy chatka jeszcze stoi?Może ją już wywiało tak jak jemu mózg.To widać po dzisiejszym dniu.Garniturek ,koszulka i te tam bajery gadżety i już panisko.Jaja jak berety.Co za śmieszna gmina.Najgorszego łachudrę można zrobić władzą.

Odnośnik do odpowiedzi

Na konkurencji starszy kasownik snów kasuje posty dla niego nie wygodne.Wczoraj czytałam wpis a dzisiaj go niema to dowodzi ,że radny Szafran dba o swój wizerunek.A według mnie powinien o dbać o wizerunek naszej gminy,którą gryzą psy :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Czy ten Krokus z tymi myślami swoimi oby nie zdurniał?Nie widzi ,że to co pisze ludzie mają w poważaniu?Gloria dla pomcia tylko o nim można się naczytać i to bzdur po tytułem ;porządny ,biznesmen,chory ,zdrowy i kolorowy.Matko jedyna Krokus czego tego nie kasuje ?Ale jak tam rodzina pomcia tylko pisze i bloger Krokus to o co chodzi?Jeden syf.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...

Chcę powiedzieć,że będąc na stronie vcity stwierdzam iż jest to strona dla debili.Pomyśleć ,że kiedyś było tam takie życie towarzyskie.Tu muszę zganić pana Szafrana który swoim zachowaniem doprowadził do samozagłady strony.Na tej stronie można bardzo ważkie sprawy poruszyć.Chociaż wpisywanie tych liter mnie irytuje ,to przecież na innych stronach też trzeba to robić.Wpisując oczywiście komentarze.Cieszę się że ta strona stała się alternatywą.Zawsze powinno tak być.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 miesiące później...

Cholera ten trzynasty to przewodniczący Terebecki w trakcie szkolenia przedreferendalnego. Ha, ha, ha icon_mrgreen.gif On połknął wszystkie dostępne kombinacje rady gminy i myśli,że tak będzie zawsze.Rzecz w tym,że baran na zawsze zostanie baranem.A swoją drogą skąd o tych bezradnych takie poddaństwo i uległość w stosunku dp jeszcze większych od nich głupoli.

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwię się prostej rzeczy-dlaczego w innych gminach myślą jak zdobywać pieniądze ,tworzyć miejsca pracy,zdobywać środki unijne a u nas od imprezy do imprezy?Na dodatek takie dno że żal dupę ściska.

Odnośnik do odpowiedzi

Pustki tam na tym vcity. Chyba już wszyscy tutaj szaleją :lol: .

Krokus swoimi prokuratorami i innymi skutecznie swoich klientów przegonił :lol: .

Ciekawe jak mu pójdzie w następnych wyborach. Ja na pewno mu przypomnę jaki z niego społeczniak się zrobił od kiedy tam sobie administruje swoim syfem :P

Odnośnik do odpowiedzi

Ten Pan wzbudza wieksze zainteresowanie w dziale o radnych niz sam burmistrz to o czym tu mowic :lol: .

Zalosne to jest, ze ktos probuje sobie do wlasnych celow wykorzystywac strone. Dobrze, ze teraz jest alternatywa bo mnie juz tam szlag trafial z tym wszystkim. Tutaj mozna filmiki, zdjecia wszystko zamieszczac. Bajka jak dla mnie :). Ale najwazniejsze to chyba to, ze administracja w ciaglym kontakcie i reaguje na wpisy ludzi. To sie chwali!

Odnośnik do odpowiedzi

Do matołów z gminy Ińsko, poczynając od buraka poprzez tępego przewodniczącego rady bezradnej, pracowników oraz 13 bezradnych.Rzeczywiście od lat oszukujecie mieszkańców nie wywiązując się z ustawowych zadań za które wam obiboki płacą. Wasza strona BIP to jedno ,wielkie oszustwo i przekręt.Po zapoznaniu się ze stroną: http://bonafides.pl/home/content/view/539/89/ stwierdzam jednoznacznie .Jesteście gminnymi oszustami , działającymi z premedytacją na szkodę zarówno mieszkańców jak i przyjezdnych osób. Fakt braku nadzoru i kontroli organów do tego powołanych , świadczy jedynie o nieudolności systemu w skali kraju.Za same przekręty z zamieszczaniem istotnych i prawdziwych informacji powinniście siedzieć w pierdlu.Braki finansowe i coraz większe zadłużenie , to efekt waszej nieudolnej pracy. To,że mieszkańcy nie mają dostępu do internetu,świadczy o waszej bezczelnej pazerności i osobistej chciwości.To wasza świadoma i perfidna gra, połączona z osobistymi zyskami stworzyła tę zakłamaną gminę.Czas was wyrzucić na zbity pysk.Ta gmina wymaga oczyszczenia i to od radnego powiatowego rozpoczynając a na najgłupszym radnym kończąc.Mieszkańcy obudźcie się i czytajcie jakie kłamstwa i oszustwa podawane są na stronie BIP Ińsko, czego w ogóle się nie podaje i jak tłumaczy się własne przekręty. Takich działań nie ma w żadnej gminie powiatu stargardzkiego. A pazerny radny i przewodniczący ze Stargardu przekroczył w swoim zakłamanym działaniu wszelkie normy prawne i honorowe.Dla stanowiska żony, poświęcił dobrze pracującą księgową z odpowiednim stażem i znajomością głupoty swojego buraka.Czas na referendum w sprawie wyrzucenia tej zgnilizny na bruk.

Odnośnik do odpowiedzi

Takie to to prawdziwe jak inne wypociny i wiadra pomyj wylewane przez kilku pieniaczy na tym forum.

Tylko setny raz wam przybpominam, bywalcy i przybysze do Ińska, że ci opluwani przez was ludzie,mają niezmienne i trwałe poparcie wśród prawdziwych Ińszczan. Zobaczycie ilu pójdzie w litopadzie na to "wasze " referendum. Bo wy sami tylko będziecie obgryzać paznokcie w Szczecinie, Stargardzie , Niemczech czy innej Australii, czekając na jego wyniki.Nasi wyborcy to nie jest garstka wypasionych i zamożnych posiadaczy bywających w Ińsku, lecz prości, autentyczni trwale związani z miastem i Gminą ludzie, trzeźwo stąpający po ziemi.Porozmawiajcie z nimi co myślą o was pieniaczach, nowobagackich, nieudzielających i nie biorących w życiu codziennym mieszkańców tej ziemi.

Porozmawiajcie z nimi....

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem starą ińszczanką głąbie i znam dużo ludzi z ińska i wiosek rozmawiam i co słyszę?Właśnie prości ludzie mówią skąd ten poroniony pomysł???Skąd się wziął ???Kłamco nie drwij z miejscowych bo ty jesteś przyjezdny i to aż ze śląska.Ale ci przypominam ,że na sląsku bip działa jak należy nie tak za twoich rządów w ińsku-gałganie jeden.Zresztą nie twoje zmartwienie o losy referendum ani o frekwencję to nasza sprawa.Ty się będziesz cieszył jak przegramy!!To będzie twoje święto.Pamiętaj durniu ,że wtedy przegrają też wszyscy mieszkańcy a nie jego organizatorzy.Bo przegra Ińsko.A ty nie będziesz miał gdzie łapać ryb bo twoja woda odpłynie w kopalniany dół kretnie.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wiem, że ty jesteś Ińszczanką, ale nie taką znów starą !!

Nikt się nie będzie cieszył, ale wtedy wszystko będzie w "łapach" radnych. Tych których tak tu wyzywacie, plujecie. Zobaczymy jak wszyscy będą wtedy kochani, mądrzy............

Odnośnik do odpowiedzi

Odpowiem za inszczankę. Rzecz w tym aby ten problem nie był jak piszesz w "łapach radnych" i żeby nikt o nic nie musiał ich prosić ani jak to określasz "całować w dupę". Po pierwsze nie ma za co, bo już to co zrobili świadczy o ich głupocie, po drugie oni nie reprezentują ogółu mieszkańców ( wystarczy tylko spojrzeć na wyniki wyborów), po trzecie nikt im nie dał takiego prawa do decydowania bez konsultacji z mieszkańcami a te powinny się odbyć przed waszym głupim podjęciem uchwały w sprawie przystąpienia do planu, po czwarte burak zgłupiał i nie wie jak wyjść z długów, po piąte cała rada z burakiem na czele pieprzy plan zagospodarowania przestrzennego,po szóste i może najważniejsze - oszukujecie mieszkańców w wielu podejmowanych decyzjach, są krótkowzroczne i nie przemyślane, po siódme gmina nie posiada WIELOLETNIEGO PROGRAMU ROZWOJU GOSPODARCZEGO , a więc leci na bieżąco, co burakowi do łepetyny przyjdzie.Po ósme nie umiecie i boicie się korzystać z dofinansowań w ramach programów rządowych ale przede wszystkim z UE, to wynika z braku jakiejkolwiek wiedzy i sposobu przewidywania wydatków,innymi słowy przeżeracie to, co my wam dajemy, Po dziewiąte oficjalna strona BIP gminy Ińsko jest zaprzeczeniem otwartości działań i kłamliwie ukrywa wiele z podejmowanych przez was nieefektywnych działań.I wreszcie po dziesiąte, NIE DOROŚLIŚCIE DO ROLI JAKĄ PEŁNICIE a więc wbrew waszej chamskiej pewności zapewne niedługo będzie referendum w sprawie waszego odwołania.I tutaj módlcie się aby mieszkańcy nie poszli na referendum, bo jeśli pójdą, to koniec z wami.Nam durniów przy korycie nie trzeba.

Odnośnik do odpowiedzi

Wybierasz sobie posty na które odpowiadać chcesz to co ci nie na rękę skrupulatnie pomijasz.Tylko czy to dowodzi twojej mądrości czy bystrości umysłu? Mylisz się gościu to tylko świadczy jaki masz mały móżdżek i zwyczajnie jesteś ograniczony.Bez wsparcia swoich kumpli nie masz co się wysilać.Nie pieprz też cienkich kawałków ,że jeszcze coś od radnych zależy!!! Już nic od was nie zależy!!!Jesteście ułomnymi radnymi co o nic w imieniu wyborców nie wystąpicie.A ty tym bardziej schowaj się na swojej wyspie szczęścia i sprowadzaj nam wizji kopalni do Ińska bo nie możesz się od słowa KOPALNIA uwolnić.Przyjechałeś tu więc naucz się kochać to miejsce takie jakie jest durniu.A jak nie -to twoja ziemia przekwalifikowana ,sprzedaj i wyjedź stąd.Jesteś kretem i takim już zostaniesz!!!Poznaliśmy cię podczas wyborów i coś ci powiem-ludzie się nie zmieniają.To oznacza ,że taki łajza byłeś,jesteś i zostaniesz.ZAPAMIĘTAJ-NIC TU JUŻ OD WAS NIE ZALEŻY I NIE BĘDZIE ZALEŻAŁO-urobku. icon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Jasne władza rdzenni mieszkańcy, których cały czas robicie w jajo

Ja jestem rdzennym mieszkańcem i co zrobiliście dla mnie?

Nic bo siedzi w tej radzie i żyjecie z moich pieniędzy. W żwirowni bym nawet nie mógł pracować bo to nie jest praca dla mnie. Nawet tam potrzeba mieć kwalifikacje. A Ty wraz z Twoimi kolesiami cały czas wmawiacie ludziom, że będzie 60 miejsc pracy? Dla kogo bo nie dla mnie?

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam nie pisze już bo nie ma sensu. I tak wszystko co bym napisał to by skasowali. Tego nikt nie czyta z władzy nawet. Tutaj ktoś pisał o błędach w przetargach i już poprawili. Żałuje tylko, że nie mogłem tego zobaczyć na własne o czy no ale cóż, może będzie do tego jeszcze jakaś okazja :D

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...