Skocz do zawartości

Kto i jak próbował użytkować www.Ińsko.vcity.pl


vel szperacz

Rekomendowane odpowiedzi

Będąc gościem tego forum nie od razu udało mi się wychwycić jakie główne postaci próbują urabiać mieszkańców gminy Ińsko a także przyjezdnych z sentymentu lub zamiłowania.Niestety nie trudno było się zorientować że na tej stronie od kilku lat próbują grać pierwsze skrzypce takie osoby jak: Ińsko, Ińszczanin i Krokus.

O dziwo nie ma tam osoby z nazwą MichałK oraz innych zalogowanych użytkowników. Wydawało się uzasadnione wejść na stronę Administratora aby zorientować się co jest grane! Jakież było moje zdziwienie kiedy po wejściu na Forum organizacyjne ukazała się cała perfidia i zakłamanie ww trzech użytkowników,którzy prawie szantażem starali się WYMUSIĆ na administratorze (moderatorze) prawo do kontrolowania postów wszystkich piszących jeżeli ich treść ujawniała wątki tym osobom nieprzychylne lub odsłaniające ich prawdziwe oblicze.Szczególnie Krokus i Ińszczanin wręcz żądali nadania im uprawnień do decydowania co jest prawdziwe i słuszne a co nie należy publikować ( czyli należy usuwać). Sprawa nabrała tempa po kilku propozycjach Krokusa, w tym zakupu nowego samochodu dla burmistrza ale także innych nazwijmy to miłych dla obecnej władzy propozycji. Ani razu żaden z wymienionych nie wstawił się np: za Kasią A. licznie opluwaną prawdopodobnie przez zwaśnioną drugą stronę rodziny.

Aby zrozumieć cel tych ludzi proponuję wejść na podaną wyżej stronę administracyjną i poświęcając kilka chwil zapoznać się z prowadzoną wirtualnie korespondencją tych ZALOGOWANYCH, podobno kryształowo czystych szubrawców. Życzę miłej lektury i oczekuję na reakcje normalnych ludzi zatroskanych życiem tej społeczności i rozwojem tej gminy. W niedługim czasie ukażą się inne wątki świadczące o wyrafinowanym zamiarze niszczenia innych po trupach. Byle do władzy! Mam nadzieję że ta nowa strona nie będzie miała zapędów do kasowania wypowiedzi kogokolwiek piszącego o strukturach władzy a jednocześnie kultura ludzi piszących nabierze odpowiednich manier. Dobrze by było gdyby nie służyła ona do wywlekania prywatnych problemów zwykłych ludzi.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 84
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Drogi szperaczu. jeśli chodzi o kasowanie na stronie insko.vcity.pl to chciałem tylko aby adminitstrator skasował załadowane przeze mnie fotki wysypisk śmieci w Ińsku, które uznałem za oszpecające stronę. Nigdy natomiast nie domagałem się kasowania postów innych użytkowników!

Odnośnik do odpowiedzi

A ja się cieszę ,że Ińszczanin zrobił sprostowanie .Bo przecież o to chodzi ,że kazdy może o coś prosić zarządzającego stroną ,ale po przeczytaniu bardzo krzykliwych wpisów pana Krokusa daje dużo do myślenia .Może tak krzycząc wymusił możliwość kasowania postów ,ale to nie jest ok wobec forumowiczów .To jego ciągłe zaznaczanie ,że to jakaś Zyta z USA to jakaś paranoja .Ja się tylko zastanawiam czego boi się tak bardzo ten człowiek tej kobiety ze stanów na sesjach mu zaszkodzić przecież nie może .Na tym forum organizacyjnym vcity byłam pierwszy raz ,chociaż na forum wchodziłam od kilku lat .Ktoś dobrze odpowiedział temu panu wchodzisz na forum liczysz się z konsekwencjami i jeszcze pisało po co tak krzyczy więcej luzu .A on co poprostu zwariował jeszcze bardziej .Może tu będzie więcej prawdziwych problemów o Ińsku ,czego życzę temu co ją założył i forumowiczom którzy tu wejdą .Fajny jest ten podgląd bo widać co i jak się pisze .Fajna stronka tylko trzeba ją rozkminić .Mnie się podoba .Pozdrawiam wszystkich którzy tu wejdą .

Odnośnik do odpowiedzi

A ja nadal twierdzę że wymienieni na wstępie aktywiści to nic innego jak grupa mająca ośmieszyć i doprowadzić do wyrzucenia p.Racinowskiego. To im nie wyszło więc próbują inaczej.Teraz żarliwie bronią władzy i jej działań. To wygląda na takie normalne SLD-owskie zakłamanie.Czas pokaże kto miał rację.

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy ma prawo mieć swoje dążenia i ja sobie cenię takich ludzi oby to nie odbywało się w taki sposób jak to robił jeden wybrany radny czy będzie dalej zaradny ???Tylko tak sobie myślę trudna sprawa przy takim poparciu jakie otrzymał Endriu.Na sukces trzeba jednak długo i uparcie pracować -może za cztery lata się uda ???

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Wchodzę też systematycznie na vcity,nic tam się nie dzieje od kilku dni jest jeden wpis a wyświetla ,że jest na forum około 150 osób.Po co to sztuczne zawyżanie ilości osób skoro i tak nikt na tym śmietniku nie chce i boi się pisać.Odkąd Szafran został radnym jego strona jest dokładnie jak urzędu miasta.Dopasował się do warunków jak kameleon.Mam wrażenie,że strona vcity miała zadanie wykończyć Racina a skończyło się wykończeniem strony.Trochę tutaj brakuje elementów,bo vcity jest już u nas kilka lat ale im częściej tu jestem to się przekonuję do caffe-insko coraz bardziej.Ilość tematów,możliwości wykonywania manewrów sądzę ma szansę dotrzeć do ludzi.Brakuje mi blogów.

Odnośnik do odpowiedzi

Przed chwilą patrzyłam jest 6 osób,nie wiem czy w Ińsku może być wogóle tyle osób na forum ? Widać jakiś blef.Boję się na city pisać tak samo jak tu.Tyle że tu się nie wypisuje bzdetów na prywatne życie.To to uważam za słuszne.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja np.się nie boję ale nie lubię inwigilacji a co do krytyki to uważam,że tylko w ten sposób można władzę mieć choć trochę na wodzy.Nie dziwię się ludziom w większości to mieszkańcy uzależnieni od gminy .Nie jestem za tym żeby obrażać kogokolwiek ale władza to osoby publiczne i można ją czasem i pikantniej potraktować .Oczywiście bez względu na to kto rządzi tylko jak rządzi.Napisałeś że nie lubisz Racina ,a ja nie znoszę Działoszewskiej.Można się spierać.Co Ty na to??????

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Ja Ci powiem Ińszczanin nie damy rady z tym Racinem on już tak opanował to Ińsko że nic się nie da zrobić a Działoszewskiej ludzie zwyczajnie nie chcą.Zimniccy też się nie popisali bo im bardziej na planie zależało niż na fikcyjnym usunięciu Racina .I taka prawda niestety jest.Ja ich wszystkich nie trawię.Ale alternatywy to ja jakoś nie widzę.

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj byłem na city wszystko działało ,dzisiaj od rana próbuję i strona niedostępna .Czy ktoś wie dlaczego?Ta strona działała kiepsko ,fakt ale po kilku próbach udawało się.A dzisiaj nic.Może po południu zadziała.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tylko widzę ,że dużo osób tu czyta posty ,trochę mniej pisze a szkoda .Bo Ci co tu piszą mądrze i rozsądnie.Nie wiem czemu tamta strona nie działa ale porównania nie ma .To dowodzi ,że można ładnie się nie zgadzać.No i też dosadnie coś przekazać nie obrażając.To jest nawet krzepiące.Co sądzicie???

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę,że każdy ma to na co sobie sam zapracował.Nie można nikogo podejrzewać o cokolwiek jak samemu wypisuje się bzdury pod wieloma nikami.Na city tak to działa.Pisze sobie albo jeden pod wieloma nikami albo dwóch przeciw sobie i o co tyle krzyku.Najlepiej szukać winnego i rzucać kalumnie.Po tym co się wydarzyło z kasowaniem niewygodnych radnemu postów nie mam najmniejszego zamiaru pisać na tej stronie.Na szczęście każdy ma wybór i do niego samego należy wybór a nie do durnia który podejrzewa spisek przeciw jego chamowatej stronie.Najlepiej wogóle tu nie pisać o gównianej stronie.

Odnośnik do odpowiedzi

@zorro

Strona nie działała bo około 20:00 dostała atak spamu (około 3000 tematów pojawiło się w przeciągu 5 minut) i forum tego nie wytrzymało. Nie działało całe vcity.pl a nie tylko insko.victy.pl. Pewnie jakiś odwet, zresztą nie dziwię się.

Odnośnik do odpowiedzi

zorro, jak to nas? icon_e_confused.gif ja jestem zwyczajnym użytkownikiem jak ty czy inni, po prostu byłem wtedy na forum i widziałem co się działo, a po kilku minutach przestało działać totalnie, jak cały serwis vcity. pewnie są jakoś połączone jak układ szeregowy w elektryce, pada jeden, przestaje działać całość ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Ha ha ale ty zorro ciemny jesteś.Nie wiesz jak działa internet i strony na nich?Tylko dziwi mnie ,że agent wie dokładnie ile tych tam tematów w tym samym czasie się ukazało.Bo mnie się wydaje że zwykły użytkownik tego nie widzi.Raczej admin tej strony lub moderator?Ale może ja też się nie znam icon_cry.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Te agent nie czepiaj się słówek,ta ty tylko jesteś użytkownik a ja np.wcale nie mogłem wejść to jak ty wszedłeś cwaniaku?Nie piszę tam zresztą ,bo strach przed kasowaniem i wytknięciem kim jestem jest wielki.Zwykły użytkownik -komu te kity? icon_eek.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Tabu racja, zostawmy to.

wawa też się czepiasz słówek, zarówno 3000 i 5 minut to są ~wartości około~ można łatwo wykalkulować że jak było 1 z 4 stron a potem było 1 z 50 stron, gdzie na każdej stronie mamy 25 tematów i tak w kliku działach. Proste mnożenie? Wystarczy ruszyć TROCHĘ głową a wy od razu mnie utożsamiacie z jakimś poplecznikiem tamtejszego syfu.

zorro, powiedziałem, że nie trwało to nawet 5 minut jak forum PADŁO, PADŁO całkowicie do następnego dnia.

Zresztą ja nabrałem dystansu do tamtejszej władzy po tym co tutaj wyczytałem, ale niechybnie skierowałem was przeciwko sobie, więc nie będę już tu więcej pisał. Możecie tkwić dalej siejąc niestworzone historie podczas gdy ja chciałem wam tylko nieco przetrzeć oczy.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...